Ana Menü

Batuhana birseyler olmus 2

Başlatan djinonu, Mart 06, 2010, 15:37:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş`ın ele avuca sığmayan genç yıldızı Batuhan Karadeniz hakkındaçıkan haberlerle ilgili tüm gerçekleri Haber1903`e anlattı.

İşte Batuhan Karadeniz`in Haber1903 ile yaptığı röportaj;

* Beşiktaş`ın son dönemde bir çok anlamda en çok konuşulanfutbolcususun.Herkes senin iyi bir golcü olduğun görüşündebirleşiyor.Ama sen bir türlü beklenen patlamayı yapamıyorsun.Bununnedenlerini söylermisin?

- Normalde iyi çalışıyorum.Tam patlama yaparken bir aksilik çıkıyor.Tampatlama yaparken sakatlandm,tam patlama yaparken ameliyat oldum.Bu ikineden beni 2 sezon geriye attı.Bu sezonu boş gibi geçirdim.Sonra 8hafta kaldı ve daha elde birşey yok yani oynamadım 2 maçımızvar.Bakalım inşallah hayırlısı olsun.Daha birşey kaybetmiş değilimbeyaz bir sayfa açtım ve daha iyi olacağını düşünüyorum.

* Mustafa Hoca ile aranda sürekli problem olduğu söyleniyor sorunlar halledildi mi?

- Benim hocam ile aramda sorun olamaz.Ben oynamadığım için belki bazıgazetecilerde benim oynamamı beklediği için Mustafa hoca ileproblemimin olduğunu çıkarıyorlar ortaya.Benim büyüklerim ile hiç birproblemim olamaz olmayacakta.Bunu kendiside bilir.Tamam hatalarım olduama bu hocama karşı değil kendime karşı oldu.

* Gelecek vaadeden bir futbolcu olmana rağmen adın sürekli futboldışıunsurlarla anılıyor.Kendini futbola veremiyormusun.Bunun sebebi nedir?

- Kendimi futbola verebiliyorum ama hakkımda yalan haberlerçıkıyor.Mesela ben barlarda sabah kadar eğleniyormuşum.Ben 7 aydan berievden dışarı çıkmıyorum.Hergün evdeyim.Çok yanlış haberler oluyor.

* Çok genç yaşta A takıma yükseldin.1-2 maç dışında forma şansıbulamayıp ilk 18 dışında kaldın.Sonra aniden A milli takımaseçildin.Beşiktaş A2 takımı ile maçlara çıktın.Old Trafford`da seniyeniden M.United karşısında izledik.Şimdi yine A2 desin.Bu inişliçıkışlı grafiği neye bağlıyorsun?

- Hatalarıma bağlıya bilirim.Hatalarım var söylediğim gibi zamanındahatalar yaptık.Sakatlandım,Old Trafford`a oynadım bir aksilikler olduanlamıyorum istem dışı hareketler oldu.Birşey kaybetmiş değilimönümüzde uzun yıllar var.Sevdiğim işi yapıyorum.Daha iyi olacak.

* Hangi hataların seni bu sürece itti?

- Ben kendi kendime kiralık olarak gitmeyi düşünüyordum.Böyle birşeyolmadı Beşiktaş kulübü beni vermedi.Bende gideceğim diye kampagelmedim.Bu benim için bir hataydı.Üzgünüm ben bilmiyordum elimdedeğildi.Tabi bu konuşamamazlıktan oluyordu.İletişim olmadımı her zamanhataya meğilli olursun.Bu bende suç.Ben hocamın karşısına çıksaydımhocam beni düşünüyormusunuz ?Yarım sezon daha kalcakmıyım?Beni kiralıkverecekmisiniz? deseydim daha doğru olacaktı.Ama ben bunu diyemedimiletişim sorunu yaşadım.Gidip  konuşamadım hoca ile konuşsaydım dahafarklı olurdu.

* Genelde A2`de gösterdiğin fevri hareketler olduğu iddaaediliyor.A2`de oynamak istemiyormusun?Yani A takımdan A2`ye düşmekpsikolojini etkiliyor mu?

- Böyle birşey olamaz.Ben A milli takımda oynadım oradan geldim A2maçında Fenerbahçe`ye karşı oynadım.Ben Beşiktaş`lıyım.GerçektenBeşiktaş`lıyım.Kapalı tribünün içinde büyüdüm ben.Yeri geldi paramızyoktu açığa atlayarak giriyordum.Ama dediğim gibi ben Beşiktaş`ınformasını heryerde giyerim.A takım A2 benim için hiç farketmez.BenBeşiktaş`ın formasını heryerde giyerim Minik takım,A2 hiçfarketmez.Sizde biliyorsunuz zaten geçmişe baktığımız zaman ben A millitakımdan döndükten sonra A2 forması giydim.Bu benim için önemli birşeydeğil.Ben her dalda Beşiktaş forması giyerim.Yeter ki Beşiktaş`ınmenfaaatin doğrultusunda olsun.

* Senin için problemli oyuncu yakıştırması yapıyorlar.Sen kendini nasıl tanımlıyorsun?

- Doğrusu  nerede problem yaptım anlamadım .Ben problem yaparsamdaBeşiktaş`a yapmıyorum kendime yapıyorum.Ben birşey yapmadım nedenproblem oldum onuda anlamış değilim.Hayatımda hatayı bir kereEskişehir`de yaptım.Başkada ondan büyük bir hata yaptığımıhatırlamıyorum.Hepsi yalan söylenen yalan haberler oldu.Bizimtaraftarlarımız akıllı taraftarlarda böyle haberlere kulakasmıyorlar.Saolsunlar Teşekkür ediyorum taraftarıma.Dediğim gibiBeşiktaş`lıları Beşiktaş`lılara düşman etmeye çalışıyorlar.Ama olmuyoryani.

* Evlimisin? Kız arkadaşın var mı?

- Değilim.Bir kere öyle ağzımdan çıktı ama onu ogünkü şartlardan dolayısöyledim.Bazı barlarda  ilgi gördüğüm için heryere gittiğinde ilgigördüğüm için bende hani benim başım bağlı espirisini yaptım ciddiyealdılar.Kız arkadaşım evet var.

* Futboldan daha çok Pc oyunları Knight Online oynadığın vezamanının çoğunu bu oyunun başında geçirdiğin söyleniyor.Futboldan çokbilgisayarın başında zamanın geçiyor mu?

- Futboldan daha çok oyun oynuyorum.Çünkü günde 2 saatten ortalama 4saatten fazla idman yapamassın sakatlanırsın.Salona girdiğinde 72saatten önce ağır bir idman yapamassın.Kendini sakatlamak istiyorsançıkarsın günde 6 saat 7 saat idman yaparsın çok sağlıklı bir bünyenvarsa en fazla 1 hafta dayanabilirsin.Dediğim gibi oyunda benimherhangi birşeyimi etkilemiyor.Fazla oyun oynamıyorum ben.O kadar çokbilgisayar başında durmuyorum.Günde 2 yada 4 saatim geçiyor bilgisayarbaşında.Belki idman saati ile aynı saatte geçiyor ama evde olmakmı dahaiyi yoksa gece barlarda gezmek mi?Veya gece dışarı çıkıp oradan burayageçip sabaha doğruda kahve içmek için dışarda dolaşmak mı psikolojikolarak beynini yormak mı?Bir futbolcu maç yaptığında beden yorulur amabence beyin daha çok yorulur.

* A takımda geçirdiğin zor günlerde sana destek olan futbolcu,yönetici oldumu?

- Bana zor günlerde destek olan abilerim oldu ama yönetimden SinanVardar başkanım bana çok destek oldu.Halada destek oluyor.Günde 4-5saatim onun yanında geçiyor.Ona çok teşekkür ediyorum.Benim için çokönemli bir insan.Babam çok destek oldu.Onlardan sonra İbrahim Toramandestek oldu ve hala destekliyor.Hergün arar sorar.İbrahim abinin benimhayatımdaki yeri gerçekten çok önemli.Eskişehir`e gittim hergünaradı.Abi kardeş gibiyiz onun eline kimse su dökemez.Çok seviyorumonu.Anlatamam onu kelimeler yetmez.

* Taraftarlar senin Beşiktaş`ı yıprattığını ve zarar verdiğiniformanın hakkını vermediğini düşünüyor.Taraftar ile aranda gerginlikvar mı?

- Hayır benim taraftarlarla aramda hiç bir sürtüşme,gerginlikolmadı.Tam tersine hatta bazen ben yeri geldiğinde Kazan`ın oralaragidiyordum.Şimdi farklı olaylardan dolayı kendimi güvende hissetiporaya bile gidemiyorum.Çünkü gazeteler o kadar yalan haberleryapıyorlar ki bazen ben bile inancak düzeye geliyorum taraftarımız neyapsın.

* Kazandığın paralardan geleceğe dönük yatırım yapıyormusun?

- Daha birşey kazanamadık.İnşallah 2011`de kazanacağız.Sözleşmembitiyor belki daha iyi bir sözleşme olacak.Ben Beşiktaş`lıyım.Ben buforma ile 2 sezon oynayıp gol krallığı yaşamadan beni kovmadıklarısürece ayrılmayacağım.

* Sakatlğın var mı?

- Hayır sakatlığım yok.Fizik olarakta hazırım.Oynuyorum A2`de iyiyim şahsen bir sorun yok.

* Son A2 maçında hakeme saldırdığın hakkında haberler var.Bunların aslı nedir?

- Bu haberi yayınlayan gazeteye çok teşekkür ediyorum.İnananlara da çokteşekkür ediyorum.Bu gazete yazmak olması gerektiği için yazmışolabilir ama böyle birşey olamaz.Benim hakem ile bir pozisyonumoldu.Bende gittim pozisyonu anlattım o kadar yani.Ben hakemin üstüneneden yürüyeceğim.Bu zamana kadar benim karnemede bakın hayatımda kartyediğim sarı kart sayısı sayılı.Lütfen böyle şeylere gelmeyelim.Tekrarsöylüyorum Beşiktaş`lıyı Beşiktaş`lıya düşman etmeye çalışıyorlaronları yemiyoruz artık.

* Taraftara söylemek istediğin birşey var mı?

- Hepsini çok seviyorum.Fenerbahçe,Galatasaray taraftarlarınabenzemedikleri için dua ediyorum.Çok şanslıyız.Taraftarlarımız aklıbaşında olan bir taraftar.Takıma ne zaman tepki göstereceğini ne zamansahip çıkacağını bilen bir taraftar.Onlar işini biliyor.Ama dediğimgibi ben onların içinden geldim onlara teşekkür ediyorum bana halasahip çıktıkları için.Hala derken burada benim hatam yok dediğim gibiBeşiktaş`lıyı Beşiktaş`lıya düşman etmeye çalışıyorlar.Onlarda bunlarakanmadıkları için hepsine çok teşekkür ediyorum.

- HABER1903 -

Not : Haber1903.com özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. HABER1903 ©

sakatligin yoksa oynamayada hazirsan top denizlide.

+18 !

Üstüne basa basa basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor demiş..

Batuhan'ın ağzından da duydunuz sayın Batuhan'ı eleştirenler.. Umarım artık basından gazı alıp bu çocuğa yazık etmeyiz..

Cem Goren

su adamı harcayacagız
nobrenın yerıne bu adam fazlasıyla oynar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bak bak bak nasılda kapak yapmış bazı insanlara..
Batuhandan Kapak 2..

Bazı insanlar yüzünden çocuk Kazan'ın oraya bile gidemiyorum demiş.Ah be hoca çıkart oynasın şu çocuk maçlarda bu sene zaten ne kaldı ki seneye yemin ediyorum gol kralı bile olur.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

batuhanda bı cok seyın farkında ama ıste hoca oynatmıyor

fguldas

Gecen gun ıbrahım uzulmez batuhan ıcın bu kafayla adam olmaz dedı.Bu dusunceyle gıderse bı gelcegı olmayacak dedı.

[KralKartal]

Ibrahim Toraman destek cikiyormus, gozume girdi Toraman,
diger Iboda bos bos konusacana UZULMEZ diyorum, abilik yapsin,

Sinan Vardar evet cok emegi var Batuhanda, onu takima kazandiracak eminim,
zaten tek ona guveniyorum, Batuhan yildiz futbolcu olacak, seneye iyi bir hazirliktan sonra
kimse durduramaz onu..

Seviyorum Batuhani, turkiyenin en iyi forvetlerinden biri olacak, Sercan fln bunlar bos,
Batuhan var, bu isim Besiktasin tarihine yazilacak insallah !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

Güzel günler göreceğiz.
:bjk
Fırsat verilirse tabi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

bence bu kadar insanda Batuhan hakkinda bosu bosuna olumsuz konusmaz, biraz psikolojik destege ihtiyaci var, bunu ben iki yildir söyluyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

djinonu

bu konusmayi video olarak payla$salardi bence dahada iyi olacakti...üzülmezde abiligini yapmistir toramanda ikisinide ayri tutmuyorum

[KralKartal]

Neden hep Besiktasin futbolcularini genc yeteneklerini KARALIYORLAR????

neden zamaninda bir tuncayi bu denli elestirmediler, niye arda bu denli medyada degil,

olsada gelip geciyor, ama neden Batuhan, yok Serdar ozkan,

daha onceleri Ibrahim Akin, Burak Yilmaz Okan Koc gibi isimlere hep salladilar,

genclerimizi bitirmek istiyorlar...

bence izin vermemek lazim, Besiktas medyada guclu degil, bu bir gercek, yoneticilerde bunu biliyor,
bunuda diyor, guclu olmak icin BASARI sart diyor, zamaninda bunlari bana diyen bir yonetici vardi,
eh hakli adam,

Nouma neden ceza aldi o kadar, medya..

Luce neden gitti? Medya...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

yancı fıkırlerle
yalan haberlerle
yıne tavan yaptı
g..oglanı basın

+18 !

Beşiktaş'ı yazın
Hatta karalayın
Aziz amcanızdan
Gidin para alın!

djinonu

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 08, 2010, 20:58:20
Neden hep Besiktasin futbolcularini genc yeteneklerini KARALIYORLAR????

neden zamaninda bir tuncayi bu denli elestirmediler, niye arda bu denli medyada degil,

olsada gelip geciyor, ama neden Batuhan, yok Serdar ozkan,

daha onceleri Ibrahim Akin, Burak Yilmaz Okan Koc gibi isimlere hep salladilar,

genclerimizi bitirmek istiyorlar...

bence izin vermemek lazim, Besiktas medyada guclu degil, bu bir gercek, yoneticilerde bunu biliyor,
bunuda diyor, guclu olmak icin BASARI sart diyor, zamaninda bunlari bana diyen bir yonetici vardi,
eh hakli adam,

Nouma neden ceza aldi o kadar, medya..

Luce neden gitti? Medya...

neden bunlarin oldugunu hala bilmiyorsan kardes yani bilemicem

pardon ama
baskan adam gibi lafini tuttumu?
dedi bu isleri bizde ögrendik bundan sonra yaptirmayiz...
dedi haftaya pafla cikiyoruz...
stad dedi...
dünya yildizi dedi...

bu laflari yiyen baskan tükürdügünü yalayan baskan diyelim
basina bir cagre bulabilirmi?

adnana bak arda eglenirken barlarda gidip kendi eliyle aldi geri getirdi tesislere
dedi ardanin hesabi kapatin tesise dönüyor...buna basin ne diyebilir?
volkan $u bu barlarda sürterken basin azizin korkusundan bir laf diyemedi...

ya aziz gibi bir baskan olacaksin yada adnan gibi futbolcunun pesinde olacaksinki harcanmasin...
bu haberler ciktiginda hangi yönetim üyesi savundu batuyu?
ben hatirlamiyorum hepsi bizim gibi asip kesti...biz yine yakisir dedik ama onlarda asip kesti ceza ceza ceza...
pascal hareket cekti bence istemeyerek yapti ama cokta yakisti o golün üstüne tam oturdu! ama bizim baskanimiz ne yapti?kovdu
hoijdonk aynisini yapti kim ballandirdi kim kovdu?hickimse...
volkanda gecenlerde yapti...yok kasigi agriyormus...
eee bizimde pascalin lifi atti o golden sonra ne yapalim simdi?

i$ GÜCTE bitiyor maddiyette degil...
gs 400€ milyon borcu var? ne durumda?...
fbnin hali belli para var takim ruhu yok...