Ana Menü

Nobre ve Ernst'in tedavileri sürüyor

Başlatan [KralKartal], Mart 04, 2010, 15:33:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de 10 Mart Çarşamba günü İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağı erteleme maçın hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürürken, Nobre ve Ernst'in tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde yapılan ve 2 saat süren idmana milli takımlarda bulunan Ekrem, Sivok, Holosko ile sağ arka adalesinde çekme olan Nobre ve sağ kasığında çekme bulunan Ernst katılmadı. Nobre ve Ernst'in tedavilerinin sürdüğü bildirildi.

İdmana koşularla başlayan siyah-beyazlı futbolcular, pas ve şut çalışmalarının ardından kanat organizasyonları üzerinde durdu. İdman, çift kale maçla sona erdi.

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını yarın yine basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pAscAliAnUmut

Yetişir yetişir  ;)

Panzer o  :D

Adam geldiğinden beri resmi maçlarda sadece 2 kere oynamadı galiba :D

Birinde kırmızı kart görmüştü cezalı duruma düşmüştü. Diğerinde de bağırsaklarından enfeksiyon geçirmişti Wolfsburg maçında oynayamamıştı.

Adam istikrar abidesi  :)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

Bencede Ernst yetişir..

Nobre yetişmesede olur..

CR7

Kartal'ın panzerine nazar değdi!

Bu haftayı bay geçen Beşiktaş'a Alman futbolcusu Fabian Ernst'ten kötü haber geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta, kulüp doktoru Devrim Urgun, sağ arka adalesinde ağrıları bulunan Ernst'in bu karşılaşmada forma giymesinin zor olduğunu bildirdi..BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Denizli  yönetiminde basına kapalı antrenmanda, futbolcuların pas ve şut çalışmalarının  ardından, taktik ağırlıklı çift kale maç yaptıkları bildirildi.

Antrenmana, sakatlıkları bulunan Fabian Ernst ile Yusuf Şimşek'in  katılmadığı, Sivok'un milli takımdan yorgun geldiği için koşu yaptığı, hafif  sakatlıkları bulunan Nobre ile Bobo'un ise top çalışmalarında yer almadığı  kaydedildi.

Kulüp doktoru Devrim Urgun, kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklamada,  Fabian Ernst'in İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında oynamasının zor olduğunu  belirtti. Dr. Urgun, Yusuf Şimşek, Bobo ve Nobre'nin durumlarının ise önümüzdeki  günlerde netleşeceğini bildirdi.

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını yarın  yapacağı antrenmanla sürdürecek.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Anlaşılan Fabian oynayamayacak  :(

Muhtemelen yerine Toraman'ı koyar Denizli. Finkle ikili yapar onları ;)

Necip'i oynatacağını zannetmiyorum
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Toraman ile Fink pek iyi olmaz gibi geliyor bana...
Since 1903

+18 !

carsi52

Ha doğru ya birde Toraman olayı var onu hep unutmuşum ben.
Malesef ön liberoda Toraman-Fink ikilisini seyredicez.
Bölünür senin için uykular!

CR7

bir şey sorucam bu ibrahim kaş sarı kartla cezalı duruma düştü değil mi?

ama bu maç 18. haftadaydı bu maçta mı oynamayacak yoksa diğer hafta mı?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)