Ana Menü

Bobo, iki yıl daha siyah beyazlı formayı giyeceğini söyledi

Başlatan CR7, Mart 04, 2010, 12:26:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bobo, Beşiktaş'ta kalacağını söyledi. "Çok teklif geliyor ama Beşiktaş'tan kazandığımı hiçbir takımda kazanamam. İstanbul'a da alıştık" dedi.

BEŞİKTAŞ'ın golcüsü Bobo, iki yıl daha siyah beyazlı formayı giyeceğini söyledi. Avrupa ve ülkesinden birçok kulüpten transfer teklifi aldığını ama eşi ve çocuklarının İstanbul'a alıştığı için ayrılmayı düşünmediğini söyleyen sambacı, "Zaten, yurtdışında Beşiktaş'tan aldığım parayı alamam" itirafında bulundu. Beşiktaş'tan hiçbir zaman ayrılmayı düşünmediğini de sözlerine ekleyen Bobo, şöyle devam etti:
"Hakkımda çok şey yazıldı, söylendi. Yöneticilerle de görüştüm. İki sezon daha buradayım. Şampiyonluk yarışında da yeniden iddialı konuma geldik. Son haftalarda iyi futbol oynuyorduk, Kayseri'de beklenen patlamayı yaptık. Nobre de kısa sürede istenen seviyeye gelecek. Ben, Beşiktaş'ta gol sorunu olduğuna inanmıyorum. Kısa sürede zirveyi ele geçireceğiz." ?

Hürriyet

Türk de olur artık  :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Babasın be Bobo..

İyi oldu bizim için Bobo'nun kalması..

pAscAliAnUmut

Resmi siteden açıklama gelene kadar inanmam abi  :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Mart 04, 2010, 14:36:25
Resmi siteden açıklama gelene kadar inanmam abi  :D
Evet.Lig başlamadan önce gitti gözüyle bakıyorduk :)
Since 1903

[KralKartal]

Sözlesmesi var iste 2011'e kadar..

ondan sonra uzatirmi bilemiyorum ama iyi teklif gelirse bu sezon sonu satilabilir
yada sozlesmesi uzatilmali tekrardan....

Bobo kalsin, bir oynadi bir oynamadi bir futbolcu icin dengesiz mac grafigide zor,
Denizli sagolsun, ne yapiyor anlamis degilim ama umarim Denizli bu sezon sonu gider
ve Bobo yeni bir teknik direktorle kendini bulur ve takimi tek basina sirtlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi