Ana Menü

Denizli "Buradan galibiyetle dönmek lige dönmektir"

Başlatan NoPasaran, Şubat 27, 2010, 22:45:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

"7 savunmacıyla başlamak biz yanılmadığımıza göre sizi yanılttı" diyerek medyaya gönderme yaparak sözlerine başlayan Denizli şunları kaydetti;

"7 savunmacı olması bir takımda defans oynayacağı anlamına gelmez. Bunu bilmek lazım. Bizim için Kayseri maçı bu ligin, bu sezonun dönüm maçıydı. Oyunu kontrol edecek futbolcu alternatifine sahibiz. Burada geriye düşmek zorluk olurdu. Ezeli rakiplerimiz burada beraberliği zor kurtardılar diyebiliriz. Kayserispor'un rakibi için zorluk derecesi yüksek. Burada kimin sahaya çıktığı çok önemli değil, oyun mentalitemiz önemli. Bugün İbrahim Toraman çıkışlarında etkili olsa gol yapabilirdi. Fabian yapabilirdi.. Ekrem yaptı.. Hücuma katılmayan takımda sadece Sivok ve Ferrari var. Bu düşünce bizi başarıya götürecek oyun şekliydi. Göbeği sağlam tutmalıydık. Fizik mücadelenin ve hava toplarının ön plana çıktığı bir mücadele olacaktı çünkü. Farklı bir skor da alabilirdik. Final paslarında sorun yaşadık, kaçırdıklarımız goller, direkten dönen toplarımız var. Ligin en az gol yiyen etkili bir takımına karşı galibiyetle dönmek, esasında lige dönmektir."

"Tello'yu bugün yanıma çağırdım, depremden haberim de yoktu. O söyledi bana.. Ailesinde sorun yokmuş.. 8,8 deprem ve çok fazla ölü yok.. Kendisi, Şili'de yapıların Japonya'ya benzer olduğunu ve ölü sayısının da az olacağını söyledi.. Deprem olmasa da Tello ile bugün konuşacaktım. Sahada kaldığı anlarda en iyi işleri yapan isimdi. Depremde faturanın büyük olmaması, ailesinden birilerine zarar gelmemesi olumlu etki yaptı. Kısacası bugün sadece Tello değil, tüm takım iyiydi"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Burdan 3 puan çıkarmayı bırakın 1 puanı bile hayal edemiyordum ben  :-\

Ama BU ADAM bizi şaşırtmaya yine devam ediyor..

Geçen hafta ile ligden koptuk diyenler arasındaydım. Aslında şimdi de öyle düşünüyorum. Ama neden geçen sene ki gibi yeniden gelmeyelim   ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

lıge donmektır
acık ve net soylenmıs dogruda soylenmıs...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Tebrikler hocam, umarim bu sekilde devam ederiz !

1 macla kalmasin, bu avantaji degerlendirelim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

:o    :o     :o     :o

Aynen bir maç Barcelona ilan edilip bir maç rezil takım olmayalım..

Bir seri gelsin artık  ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Since 1903

beckyZWICKY

yahu nedense galip geldiğimiz maçların ardından forumda online ve mesaj yazan kişi sayısı az (:

Puan kayıplarında türüyor millet bir anda ;D

Neyse.. Konuya gelince..

İlkte bende görünce şaşırdım ve kötü bir kadro seçimi ve diziliş dedim ama benide yanılttı hocamız bir çok kişiyi yanılttığı gibi..

Bide bazı şeyleri onun gözünden penceresinden görmek lazım..

atıp tutanlar, bu tarz şeylerdede yazsınlar illa kösteklik değil bir başarıdada destek olun.

Bizim düşündüğümüz gibi hucumsal olarak oynasaydık savunma ve orta alanda boşluklar verip oyun kontrolunu rakibe verebilirdik, rahat top alıp verebilceklerdi rahat hareket edeceklerdi, kayseri güçlü bir takım ve saha avantajlarıda var kötü bir sonuç çıkabilirdi..

Hocamız iyi çözmüş rakibi ve oyun mantalitesini, Tebrik ederim mustafa hocayı inşallah hep böyle başarılı olmaya devam eder.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Kayseri maçından öncede söylemiştim.
Kayseri
Denizli
Kasımpaşa

deplasmanlarından 3 puanla dönersek (tabi ki İstanbul belediyede var bunun içinde ordan 3 puan allahın emri) şapmiyon olucağımıza inanıyorum demiştim.Kayseriden 3 puanla döndük sırada denizli ve kasımpaşa var.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

haftaya BAYız 3puan geldı.
bı sonrakı haftasonuna gelmeden bı İBB macı var ordanda 3puan geldıgı takdırde guneslı gunler gelmeye baslar.
o haftasonu denızlı macı krıtık bır mac denızlı toparlanmaya basladı.
ve sonrasından kasımpasa macı var m yılmaz vural etkenı var ıns. alnımızın akıyla cıkacagız
altın kapılarımız kan oldu tayfun