Ana Menü

Mustafa Denizli "Guiza'yı görünce bende ağladım"

Başlatan NoPasaran, Şubat 26, 2010, 10:25:05

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bjk Teknik Direktörü, "Güiza´nın kulübedeki halini gördükten sonra ben de göz yaşlarımı tutamadım" dedi!..

Fenerbahçe ile Bursaspor arasında oynanan lig maçı, skorundan çok Daniel Güiza ile ilgili yaşananlarla gündemde kaldı.

İspanyol yıldızın yuhalanması, kulübeye gidip oturduğunda yükselen protestolar nedeniyle ağlayacak hale gelmesi, 90 dakikanın çok ötesine geçti. Bu görüntüler sadece Fenerbahçelileri değil başkalarını da etkiledi. Bunlardan biri de Bjk Teknik Direktörü Mustafa Denizliydi.

Herkes gibi tecrübeli çalıştırıcı da Fenerbahçe-Bursaspor maçını televizyondan izlemiş ve özelikle Daniel Güizaya yapılanlar ve yıldız futbolcunun kulübedeki hali kendisini fazlasıyla etkilemiş. Siyah-Beyazlıların hocası, işte o dakikaları, Güizanın yedek kulübesinde ağladığını görünce televizyon başında ben de gözyaşlarımı tutamadım diyerek özetledi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Yahu sana ne GUIZADAN , fenere yaranmak icin herseyi yapiyorsun,

nefret ediyorum senden bu nedenle..

Birde Besiktasliyim diye geciniyorlar ya, Azize gel dese kosa kosa gider GUIZAYA sarilir aglarsiniz..

Bu tip kisilere YAGCI , YALAKA gibi sifatlar yakistirilir,
ya ne diyeyim ki ben sana sayin Denizli? sana ne diyeyim?

hadi seni biraktim, bu yonetime ne diyeyim?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

bu kadar kati olmayin, bir insan olarak olaya bakis acisini anlatmis.birisi sormustur oda cvp vermistir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 26, 2010, 11:17:32
bu kadar kati olmayin, bir insan olarak olaya bakis acisini anlatmis.birisi sormustur oda cvp vermistir.

Maç sonrası antuda yorumları okurken bu haberi gördüm Türk futbolunda..

Oradakilerin tepkisi daha farklıydı..

Biz 2 de 2 yaptık  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

NoPasaran

Hayır orada insanların

"Sana bizden gerizekalı herif"

demesi gerekirsen bir çok mesajda olumlu yazılar vardı..

http://forum.antu.com/KonuOku.aspx?gID=31&fID=17&kID=22866

Futbol bir spordur daha doğrusu bir OYUNDUR..

Oyunda eğlenilir..

Ben GUİZA ile ilgili yazı yazdım hem foruma hem bloguma. Üzüldüm dedim..

Blogtaki yazımdada

http://pasaa.wordpress.com/2010/02/23/sil-gzyaslarini-oku/

bunları dedim..

Şimdi kim bana diyebilir SANANE diye..

Guiza Fenere hiç birşey veremesine rağmen duygusal adamız üzülüyoruz..

Bence artık tirbün fanatizmini yaşamanın anlamı yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

guzel haraketler bunlar..ama maalesef her alanda oldugu gibi spordada bizim yöneticiler gibi yöneticiler oldukca gaza gelen fanatiklerde her zaman olacaktir.

[KralKartal]

O zaman Fener sampiyon olamaz, COK UZULDUM (kendi takimi acaba ne olacak bakmaz)

Fener elenir avrupadan der ki ben olsam turu atlardik, cok uzuldum turk futbolu adina ( kendi takimi coktan elenmis)

Denizliye sempatiniz var ama onunda sizin ona oldugu gibi Fenere var, icine dert olmus..

+18 !

Bende üzüldüm,Denizli'nin üzülmeside doğal..

Ama üzülmem dalga geçmeyeceğim anlamına gelmiyor :D

IL Capitano

zamaninda adami yerlerden alip tekrar adam yapan, ona guvenen, milyonlarca Besiktaslilnin sempatisini kazanan Dahi Daum fenerin basinda ,az buzda fenerli olmadi yani,  o kadar takilmayin bence bu tip olaylara.

[KralKartal]

carsi52

Ek olarak.
Daum ben küçüklüğümden beri Beşiktaşlıydım her zaman Beşiktaşlıydım diyede atıp tutmuyor.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

IL Capitano

bende dodugumdan beri Besiktasliyim Guizayada bende uzuldum, daha önceki yorumumda da yazmistim, Denizliye mutlaka bir insan olarak Guizaya yapilan davranisi nasil karsiliyorsunuz diye sorulmustur oda cvplamistir,aktuel bir olay oldugu icin. bu olayi bile bu kadar kine dökmeyin.