Ana Menü

İşte Aslan'ı bitirme planı

Başlatan Simurg, Şubat 21, 2010, 09:10:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

İşte Aslan'ı bitirme planıBeşiktaş için büyük önem taşıyan bugünkü derbinin planını teknik direktör Mustafa Denizli belirledi
İşte Aslan'ı bitirme planı
                  Beşiktaş için büyük önem taşıyan bugünkü derbinin planını teknik direktör Mustafa Denizli belirledi. Her büyük maç öncesindeki açıklamaları ve sahaya sürdüğü kadrolarla dikkatleri üzerinde toplayan tecrübeli çalıştırıcı Galatasaray'ı kilitleyip, İnönü'den zaferle ayrılmak istiyor. Aslan'ın yaratıcı hücum hattını, güçlü orta sahasıyla sindirmeyi planlayan Denizli, Keita ve Arda'ya ise özel önlem alacak. Özellikle Atletico Madrid mücadelesinde çok başarılı bir oyun sergileyen Arda Turan'ı, İnönü'deki Fenerbahçe derbisinin kahramanı Michael Fink adım adım izleyecek. Denizli, Fenerbahçe maçında Alex'i tutan ve Brezilyalı'ya adım attırmayan Fink'ten benzer bir performans bekliyor.Üzülmez'e güven tamTeknik direktör Mustafa Denizli'nin çekindiği diğer Galatasaraylı futbolcu ise Abdul Kader Keita... Genellikle sağ kanatta oynayan siyahi golcünün karşısında ise yılların tecrübesi İbrahim Üzülmez olacak. Teknik direktör Mustafa Denizli, yaşı ilerlemesine rağmen her geçen gün daha başarılı bir görüntü çizen Üzülmez'e çok güveniyor. Orta sahayı kalabalık tutacak olan Siyah-Beyazlılar, ilerideki tek forvet Bobo'ya Yusuf ve Ekrem'le destek verecek. Kulübedeki silahlarDuran toplarda ise Tomas Sivok, İbrahim Toraman ile Ferrari gibi hava hakimiyeti yüksek oyuncular sahne alacak. Ayrıca maçın gidişatına göre B planı devreye girebilir. Yani kulübedeki Nihat Kahveci, Mert Nobre ve Holosko gibi isimler her an sahaya sürülebilir. Ayrıca genç Necip Uysal ile Rıdvan Şimşek de antrenmanlardaki performansıyla teknik direktör Mustafa Denizli'ye 'Hazırım' mesajı veriyor.    Orhan Yıldırım-Fanatik

Çok büyük konuşulduğu için yenileceimizi düşünmeye başladım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Olmak ya da olmamak
Galatasaray derbisi Beşiktaş'ta başta Denizli olmak üzere tüm takım için varlık mücadelesi anlamı taşıyor
Olmak ya da olmamak

Beşiktaş bugün ezeli rakibi Galatasaray karşısında çok önemli bir maça çıkıyor. Bu derbiyi öncekilerden farklı kılan ise siyah-beyazlı takımda hemen hemen herkes için bu maçta alınacak galibiyetin "olmak ya da olmamak" anlamına gelmesi... İşte Kartal'da herkes için derbinin öneminin sebebi...

YÖNETİM CEPHESİ: Yeniden başkan seçilen Yıldırım Demirören alınacak galibiyetle taraftarlarıyla barışmayı umut ediyor. Demirören bir süredir protestolar nedeniyle gelemediği İnönü Stadı'ndaki maçlara, bu derbi galibiyetinin ardından dönmek istiyor.
DENİZLİ CEPHESİ: Yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle görevi bırakması yönünde tartışmalar yapılan teknik direktör Mustafa Denizli, lider Galatasaray karşısında alınacak galibiyetle hakkındaki konuşmaları bitirmeyi hedefliyor.
TAKIM CEPHESİ: Siyah-beyazlı futbolcular bu derbiyi, Süper Lig'de şampiyonluk yarışından kopmamak ve tribündeki protestolara son vermek açısından son şans olarak görüyorlar. Kaptanların konuşmaları ile moral bulan futbolcuların tek hedefi 3 puan...
NİHAT KAHVECİ CEPHESİ: Siyah- beyazlı taraftarların bir ara yuhalamasıyla morali çok bozulan ancak son dönemde form durumunu düzelten ve çıkışa geçen Nihat Kahveci, Galatasaray karşısında alınacak galibiyette sorumluluk alıp başrolü almak ve yönetim, teknik direktör ve tribünlerde kaybettiği güveni yeniden kazanmak istiyor.

Fatih Doğan-Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi