Ana Menü

Totem...

Başlatan Cem Goren, Şubat 10, 2010, 19:20:48

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

acayip küfrettim o adama maçtan sonra ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bende genelde mac esnasında babama sovmek gelıyor ıcımden ama sonra dıyorum kendı kendıme ""yok artık cem sende""
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

lahmacunsuz mac ızlemem :)
alacagım 4lahmacun mac keyfı baslasın artık :)

ilhan mansız_melis

Maçı internetten izlicem yoksa yeniliriz :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Şubat 11, 2010, 16:54:19
öndeki sandalyeye ayaklarımı koyar
oturduğum sandalyeyi de arka iki ayağı üstünde kalacak şekilde geri kaldırırım
öne arkaya sallanırım yavaş yavaş :D
geçen yıl her maç forma giyiyodum yeniyoduk bu yıl hiç giymiyorum yeniyoruz :D
etrafımdaki insanlar laf söyledikçe gülüyorum ve saçma konuşuyo diye babama veya içimden söyleniyorum
mutlaka kazanıyoruz :D

bugün hiçbirisini yapamadım :)

Cem Goren

lahmacun golu yedıkten sonra geldı :)

Kralkartal21

Uğuru bozulmasın diye bir türlü söyleyemiyorum. Zaten bu aralar pek kullanmıyorum, kullanamıyorum daha doğrusu.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ceren

Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 12, 2010, 19:58:52
Önce Totem ne ondan başlayayım..

Sözlük anlamını bilmiyorum açıkcasıda bakmak istemiyorum. Benim için totem "uğur" yada "meleklerin yardımı". Bir şeyin olmasını istediğinizde , bir uğura inanarak bekleme işine Totem diyoruz..

Ben Beşiktaşla İlgili Totem yapıyorum geçen seneden beri. Totemin baş mimarları CEREN, ÇAY, TELEVİZYONUN SOL TARAFINDAN MAÇ SEYRETMEK VE EN ÖNEMLİSİ CERENLE SMSLEŞMEK 

Geçen sene bilirsiniz çok zor bir süreç yaşadı futbol takımımız. ne zaman umutsuzluğa düşşem sağıma soluma bakarım ben. futbol maçlarında hiç sms atmak içimden gelmez çünkü maçta kopuyorum. neyseki geçen sene ceren yetişti imdadıma. ne zaman sıkışsam elime telefonumu alır, cerene sms atar, çayı sol tarafa koyar ve golün gelmesi beklerim. öyle yada böyle geçen sene bütün kötü maçları bu şekilde çevirdik. Bu sene henüz totem yapmadık yinş bu akşam başlıyoruz. her maçta inanmam bu toteme. ya yerimi değiştirmem ya çayımı almam yada sms atmam. Bu inanç işi. Çok yenmek istersem, başlarım totemin gücüne..

Volkan git işine diyebilirsiniz ama ben gitmem bilginiz olsun  En son 2003 te şampiyon olmuştuk 6 sene sonra Bu totemin beni şampiyon yaptığına inanıyorum inşallah bu senede aynısı olacak. Tabi dediğim gibi onu hissetmem lazım ve bu maç saatinde belli oluyor 

Totemin belli kuralları var onlarıda sayayım 

1- Totem gereği SMS i önce kesinlikle Benim atmam gerekiyor. Ceren benden önce bana sms atarsa TOTEM BOZULUR..

2- Kesinlikle Toteme inandığım anda Telefona cevap verilmez.

3- Totem sırasında sola koyduğumuz çay kesinlikle küçük çay olacak. Fincan yada su bardağında olmayacak..

4- Ayaklar kesinklike televizyonun altındaki yazar kasanın anahtar kısmına atılacak

5- ceren mesajlara cevap vermezse ısrarla konuşmak için neden aranacak. isterse küfretsin alttan alıp gol gelene kadar sabredilecek  (canım küfür etmez ama öle işte)

6-Totem öncesi Sandalye kesinlikle farklı yerde olacak. Ben Toteme geçerken Hakan "Totem" zamanı diyecek bende "Gelecek olm göreceksin" diyeceğim 

Bunları yaptığımız her maçı yendik valla 

Korkun bizden. Ceren Volkan Çay ve SMS..

( Bir korkum var bu sene. GEÇEN SENE SMS leri Turkcellden atıyorduk şimdi Vodafone'dan. Olmadı Totem gereği Turkcelli kullandıracağım Cerene )

http://pasaa.wordpress.com/2009/08/28/totem-iste/

8)

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

IL Capitano

ben kendimi cok takintili zannederdim böyle seylere  :)
biz yine iyiymisiz valla..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Cem Sen bize delimi demek istiyorsun  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Besiktas delisi.. ;D

yani sizinki bayagi detayli tefferuatliymis.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

ve bır mac gununde daha totemlerımke beraberız :)

oncelıkle sabah uyuyamadıgımdan erken kalkılır (uykum olsa dahı mac gunu erken kalkarım mac ınonudeyse)
daha sonra erkenden pc acılır foruma gırılır daha sonra o gun mac derbıyse rakıp takımla bır pes2010da mac yapılır
daha sonra acılır bjk muzıklerı ev ınletılır o ara annemın bana bagırması lazım yoksa sıkıntı :ahaha
evden cıkmadan once son kez muzıkler acılır o ara babam gelır o bjk aklını aldı ben derslerınde gorucem senı der :)
uskudara ınılır sısman burgerde yemek yenılır :)
semte ındıkten sonra herzamankı yerımıze gecılır sohbet muhabbet derken ıcerı gırılır :)
numaralıdaysak ""f""blogu kapalıdaysak kutunun sagında durulur :)

CR7

ve yine yanımdakiler devre arası gitti yağmurdan kaçmak için yukarı çıktılar sanırım

ilk devre oynayan takım da gitti :D

Cem Goren

sene sonu yaklastı totemler sandıkdan cıksın artık...
su dakıkdan sonra lıg bıtene kadar sakalımı kesmıyorum...
hafta arası besıktas macları hakkında arkadaslarla esımle dostumla kımseyle yuzyuze muhabbet yok...
mac sırasın bı duvar lazım yaslanıp sogugu yemek ıcın...

Cem Goren

mac sırasında abdest alıp oturuyorum eger maca gıdıceksem evden abdestlı cıkıyorum...
eger evdeysem telefon sureklı kapalı olucak mac sırasında...
eses macında 1kutu vıvıdent'ı agızma attım mac 3-2 oldu bundan sonra vıvıdentsız maca gıtmek yok...
uskudar'da sısman burger'e ugramadan maca gıtmek yok...
semte ınmek yok dırek kabatas ordan stad...