Ana Menü

Sahibinin sesi bu kez sahibini eleştiriyor!!!

Başlatan CR7, Şubat 03, 2010, 20:52:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Fanatik Gazetesi'nde bir yazı çıktı bugün. Malum kişinin köşeyazısı. Okudukça keyiflendim. İyi oldu sana dedim. Kulüp içindeki tümhesapların suya düştü. Çünkü başkanın yanına daha önce davalık olduğunbir profesyonel atandı. Sen de el ayak titredi tabii. Artık istediğingibi at koşturamayacaksın, direkt bilgi alamayacaksın belki de. Başkanseni deliğe süpürdü galiba. Oysa ki sen ne çok pohpohlamıştın. Enhaksız olduğu anlarda haklı çıkarmak için neler neler yazmıştın.Babanın oğu olsa bu kadar savunmazdın. Bunu da mı görecektin:) Bu hayatböyle işte. Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin.

http://rakamla10.blogspot.com

İşte o yazı;

Ezici bir çoğunlukla yeniden başkan seçilen Yıldırım Demirören,"Hatalardan ders aldım" diyor. Ancak daha göreve gelmeden öyle ikihataya imza attı ki, inanılır gibi değil. Başkan bugünden sonra çıkıp,'Bana hakaret edildi, ağır eleştirildim' demesin. Çünkü bu konuda öneçıkan iki isim vardı. Biri Bülent Çağlar, diğeri de Tuğrul Yenidoğan...Çağlar sahibi olduğu, Serencebey gazetesinde, söylenmedik sözbırakmadı. Dalga geçti, geçirtti. Şimdi ise Beşiktaş Futbol YatırımlarıA.Ş' nin başına geçti. Çok yüksek maaşla işe alındığı bilinen gerçek."Kulübü artık profesyoneller ile yöneteceğim" diyen Demirören, sankiKoç, Sabancı gibi grupların birinin CEO'sunu transfer etti! Büyükdüşünüp, küçük icraat yaptı. Maalesef yanındakiler de, öncekiler gibiizlemekle yetindi. Yazık!

Yenidoğan'a gelince söylemekle, yazmakla bitmez. Sadece küçük bir örnekverelim. Televizyonda, "16.10.1964 bu tarihi unutmayın. Kulübün karagünlerinin başladığı zamandır" diyerek, Başkan'ın doğum gününe atıftabulunuyordu. Başkan'a destek veren herkesi yancılıkla, çıkarsağlamakla, adamı olmakla itham ediyor, akla hayale gelmeyen iftiralaratıyordu. Bu kişi şimdi BJK TV'nin başına getirildi. Birkaç küçükkanalda program yapmaktan öte gitmeyen geçmişi ile o koltuğa oturtuldu.

Bu insanlara suç bulmuyorum. Zira hayat tarzları! Ancak Başkan veekibine ne demeli. Aynı seviye inmeyi bakalım nasıl açıklayacaklar? Bulekeyi nasıl temizleyecekler! Seçim sürecinde kendilerini hırpalayanHabertürk yazarı Meriç Müldür'ü de iletişimin başına geçir de, karetamamlansın bari! Bundan sonra başkan ve ekibinden kimsenin, kötü sözsöyleyene, hakaret edene, benzer davranışlarda bulunanlara tek lafedecek hali yoktur. İlk günden baltayı taşa vurdular. Başlamadanbittiler!

Kim olduğunu tahmin etmişsinizdir herhalde :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Tahmine gerek yok yazıyor yazıda zaten abi :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !