Ana Menü

kulübün gerçek sahibi taraftar değil 22000 kongre üyesidir ?

Başlatan [KralKartal], Şubat 01, 2010, 17:05:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Selcuk Aydogan yazdı23 Ocak 2010, 02:07'da
Alıntı YapKanaltürkte yayınlanan telegol programında sayın başkan kulübün gerçek sahibi taraftar değil 22000 kongre üyesidir dedi,bu söyleme büyük bir tepki gelmedi çünkü muhalefetde bu söylemin içinde yer buldu kendine,bizede MAYDANOZ olmak kaldı sapıyla.Yeni dönemde seçim sonucu belli zaten 22000 kongre üyesinin yüzde kaçının aidatları başkan tarafından ödendiği aşikar.Siz istediğiniz kadar İSTİFA diye bağırın,istediğiniz kadar facebook ta 900000 küsür üyeye sahip olun sonuç değişmeyecek.Daha çok öneri getireceksiniz şöyle-yapalım,böyle yapalım yollara meydanlara çıkalım diyecekseniz ama o meydanlar boş kalacak.Sadece klavye KAHRAMANLARIyla dolu olan dünyamızda kimse bir çare üretemeyecek.çünkü BEŞİKTAŞLILIK o eski AŞKINA sahip çıkan çare üreten insanlardan MAHRUM kalmış durumda.Şimdi bu yazınında altına DOĞRUSUN-HAKLISIN gibi klişe yazılar yazılacak ama ne katkı sağlayacak herkes kendi adına bir hedef koysun onu icraate geçirsin ondan sonra ortaya çıksın ben şahsım adına ilk hedefimi belirledim bende bu KLÜBÜN NEFERİYİM SAHİBİYİM O YÜZDEN 31 OCAK 2010 dan sonra yani seçimlerden hemen sonra KONGRE ÜYESİ oluyorum benim gbi düşünenlerle bir çatı altında toplanıyorum.Bu demokratik hakkımı kimse elimden alamaz madem 22000 askerin var karşı cephede 50000 neden olmasın.Biz 27 arkadaş giriş paralarını hazırladık 3 yıl sonra kaç 27 olucaz görücez VİRA BİSMİLLAH.

yeni okudum facebookta
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

hakli bi noktaya deginmis
lafla peynir gemisi yürümüyor
milletce cözüm üretmek yerine bos tartismalarla vakit geciriyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin