Ana Menü

Forzabesiktas neden sessiz?

Başlatan [KralKartal], Şubat 01, 2010, 12:10:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ne guzelde yazmıssın abı ama su var
tepkı olsun yada olmasın besıktas'ın genclerbırlıgı onunde o stad bosda olsa sahaya kramponları koysa o macı kazanması lazım cunku sen BEŞİKTAŞsın ve BEŞİKTAŞ gıbı oynaman lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Belki fırtına öncesi sessizliktir.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

volkan iyimserligine hayranim
gecen senede israrla inatla sampiyon olacagiz diye yazdin cizdin
nitekim haklida ciktin
ben inanmasamda sen yine hakli cikabilirsin
oynadigimiz oyun o kadar berbatki.ilk bese zor gireriz diye düsünüyorum bende.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 02, 2010, 19:50:13

ıns haklı cıkarsın abı ne dıyeyım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Zamanında OPTİK BAŞKAN'a küfür eden bir insan forzada modluk yada adminlik yapıyor diye biliyorum.
Bu tür insanların olduğu siteden birşey beklemek yanlış.

ŞUAN forzaya çarşının resmi sitesi demek gerçek Çarşı'ya yapılmış en büyük terbiyesizlikten birisidir.
Çarşı şuan ki Çarşı değildir.Eğer para uğruna satıldıysa Çarşı'da Beşiktaş'ta yeter artık çıkılsın ortaya sahip çıkılsın Çarşıyada Beşiktaşada.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 02, 2010, 19:50:13
gecen senede israrla inatla sampiyon olacagiz diye yazdin cizdin
nitekim haklida ciktin
ben inanmasamda sen yine hakli cikabilirsin
oynadigimiz oyun o kadar berbatki.ilk bese zor gireriz diye düsünüyorum bende.

Detsek verilsin Şampiyon olur bu takım halen iddaa ediyorum.

Daha çok puan kayıpları olacak..

Bir kaç maçtır kötü oynuyoruz hemde çok kötü ancak ondan öndeki dönemde üst üste aldığımız puanlar var. Bunlar bizim iyi takım olduğumuzu gösteriyor.

Sene başından beri diyorum biraz şans bizden yana olsa bugün Demirören gitsin topicleri bile bu kadar ilgi görmezdi..

Bu maçın 15. dakikasında yapılması planlanan "darbe" planlarıda bizi bu şampiyponluk yolundan çevirmek isteyenlerin oyunu..

Umarım oyuna gelmeyiz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ne alakası var yahu ?
Yönetime tepki verilir-Şampiyonluktan yol çevirme olur.
Yönetime tepki verilmez-Satılmış olur.

Karar verin artık.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Hangi Beşiktaş taraftarı takımı şampiyon olmasın diye "darbe" yapar ?

[KralKartal]

bu takim destek verilsede , bu futbolcular ve bu anlayisla suan icin sampiyon olamaz..

Takimda adam gibi orta saha yok, millet almis basini goturuyor, biz diyoruz ki sampiyon oluruz.

hadi ya, hangi la fonten masali bu?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 02, 2010, 21:57:39
bu takim destek verilsede , bu futbolcular ve bu anlayisla suan icin sampiyon olamaz..

Takimda adam gibi orta saha yok, millet almis basini goturuyor, biz diyoruz ki sampiyon oluruz.

hadi ya, hangi la fonten masali bu?

Yahu bir Ardayla mı orta saha oluyor ?

Hangi rakibinde Ersnt yada Fink var söylesene ?

Galatasaray ile Fener madem bu kadar iyi biz bu kadar kötüyken aradaki puan farkı bir elin parmakları kadarsa

Allah bizi iyi oynamaktan geri alsın, vay o zaman Fener ve Gsnin hoca yönetim ve futbolcularının haline

-----

Kaan senin soruna gelince,

Ben ne demiröreni bilirim ne aksuyu Ben Beşiktaşın başarısı ile övünür onunla gururlanırım. Sırf egolarımı tatmin etmek için gereksiz yere bağrılmasından yana değilim. Dün seçilen adam bugün gidecekmi Allah Aşkına..

Takım artık tamamen kopar Şampiyonluktan o zaman tepki koyarsın
Pankart açar koyarsın
Yada her maçın son 5 dk sında stadı terkeder yada ilk 5 dk susarsın sonra devam edersin..

Ancak maçın başından sonuna kadar sahadaki futbolcuyuda tedirgin edemezsin, orada şeref tribününde oturan başkan ve yönetimide..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Fink kim volkan? Defansif oyuncu, orta sahada oyun kurucu kim var?

Fink mi Ernst mi ? tabatos mu, yusuf dede mi?

Sezon sonu puan farki belli olur zaten...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 02, 2010, 18:53:45
Şimdi HABERTURK te dediler.. 15. dakikada terk edilecek..

Ne gerek var anlamıyorum..

İLK 15 DK GOL YERSEK BUNUN SORUMLUSUNU BU TARAFTAR TUTACAĞIM..

Takım yine tedirgin başlayacak..

İnternet ortamında dolaşan "15. dakikada stadı terk etmek" adlı organizasyon, Forza Beşiktaş tarafından duyurulmamıştır, yapılmayacaktır.

Tüm Spor Kamuoyuna Duyurulur.

Forza
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Şubat 02, 2010, 23:06:34
Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 02, 2010, 18:53:45
Şimdi HABERTURK te dediler.. 15. dakikada terk edilecek..

Ne gerek var anlamıyorum..

İLK 15 DK GOL YERSEK BUNUN SORUMLUSUNU BU TARAFTAR TUTACAĞIM..

Takım yine tedirgin başlayacak..

İnternet ortamında dolaşan "15. dakikada stadı terk etmek" adlı organizasyon, Forza Beşiktaş tarafından duyurulmamıştır, yapılmayacaktır.

Tüm Spor Kamuoyuna Duyurulur.

Forza

Forza'nın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..............................................................................

cezaysa ceza!

ayrıca yapılmaz demiştim ben
ne zaman yapıldı da şimdi yapılacak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: +18 ! - Şubat 02, 2010, 21:50:57
Hangi Beşiktaş taraftarı takımı şampiyon olmasın diye "darbe" yapar ?

Darbeleri kimler yaptırdığını başka konuda ima etmiştin +18,

Şimdide darbeyi yaptıranlar başka..

Beşiktaş taraftarı bu oyunlara alet olmasın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

mdc

Alıntı yapılan: Cem Goren - Şubat 01, 2010, 12:32:37nedemı abı: forzada satılmıs cunku dunden berı kılıtlenmeyen secım topıgı kalmadı hele bı tanesı 38sayfa ıken kıtlendı sayfa sayısı 33e dustu bazı uyelerın mesajları sılındı yd'cıler cok forzada ondan
Kim satın almış,kim satmış ?Belgelemeyen şerefsizdir.
Alıntı yapılan: L_James_23 - Şubat 01, 2010, 13:03:50forza çarşının resmi sitesi :) keşke gidiyoruz dediklerinde defolup gitselerdi de meydan gerçek olan çArşı'ya kalsaydı!bu alemde çarşı herkese karşı yd ve para hariç
Şu ana dek Çarşı'yım asarım,keserim,manda bokuna bıçak sokarım sözünü hiç bir ortamda söylemedim.Fakat mantık olarak düşünüyorum.İnsanların beyinleri yokmu birilerinden bekliyor birşeyler? Hür irade varken koyun olmayı istemek niyedir ?10 20 kişiyle çıkıp yürüyeceğim dediniz de Forza yürümeyin mi dedi ?
Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 02, 2010, 18:29:00Forzada birilerinin kıçını yalamadıkça barınmak çok zor..Ben ihraç olmuştum..Sonra geri döndük..Sonra yine ban yedik..Şimdi sadece izliyorum ara ara..SAÇMA SAÇMA işler yapan hiçte profesyonel olmayan bir ekip tarafından yönetildiğini düşünüyorum.
volkan191@xxx.com*az çok sende iş yaptın bu işlerde
Alıntı yapılan: [KralKartal link=topic=28177.msg448503#msg448503 date=1265129441] ;D cezali olduklari icin, diger taraftarlar daha kolay bagirir, istifa yeter diye.. organize birsey olsa duyulurdu, sanmiyorum oyle olsa protsto edilirdi, klup binasina yurunurdu,onu bile yapmiyorlar, yuruyorlar ama klup ile uzlasmak icin
yukarda yazdım abi cevabı...
Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 02, 2010, 20:57:11Zamanında OPTİK BAŞKAN'a küfür eden bir insan forzada modluk yada adminlik yapıyor diye biliyorum.
Bu tür insanların olduğu siteden birşey beklemek yanlış.

ŞUAN forzaya çarşının resmi sitesi demek gerçek Çarşı'ya yapılmış en büyük terbiyesizlikten birisidir.
Çarşışuan ki Çarşı değildir.Eğer para uğruna satıldıysa Çarşı'da Beşiktaş'tayeter artık çıkılsın ortaya sahip çıkılsın Çarşıyada Beşiktaşada.
Ben küfür etmişim(!).Küfür etsem,kimin taşşağını yalayacağım ki yönetici olayım.Hangi göt,hangi özür kabul ettirir ki Forza Yönetimine girebilmeye. Benim gibi insanların olduğu siteden medet umuyorsunuz,neden yapmadı diyorsunuz.ama bi yandan da onlardan bi bok beklenmez diyorsunuz.Sizde ki sağ ve sol loblar ne boka yarar ? Niye kimse birey olarak tepki göstermek istemezde birilerini bekler ? Yukarıda yazdım.
Alıntı yapılan: L_James_23 - Şubat 02, 2010, 23:16:34
Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Şubat 02, 2010, 23:06:34
Alıntı yapılan: s.volkan - Şubat 02, 2010, 18:53:45Şimdi HABERTURK te dediler.. 15. dakikada terk edilecek..Ne gerek var anlamıyorum..İLK 15 DK GOL YERSEK BUNUN SORUMLUSUNU BU TARAFTAR TUTACAĞIM..Takım yine tedirgin başlayacak..
İnternetortamında dolaşan "15. dakikada stadı terk etmek" adlı organizasyon,Forza Beşiktaş tarafından duyurulmamıştır, yapılmayacaktır.Tüm Spor Kamuoyuna Duyurulur.Forza
Forza'nıntaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............................................................................cezaysa ceza!ayrıca yapılmaz demiştim benne zaman yapıldı da şimdi yapılacak
Forza'nın taaa diyenler niye medet umar gram beynim basmıyor.Mantıklı bi açıklamasını yapın yahu.
HAYATTA BEŞİKTAŞ