Ana Menü

Tebrikler..

Başlatan IL Capitano, Şubat 01, 2010, 10:01:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Bu sabah gördum , cok hosuma gitti, herseyi butun ciplakligi ile anlatiyor.

Alıntı YapDemirören'in listesine 180 derecelik dönüşle dahil olan, büyük muhalifler.. Bülent Çağlar ve Serencebey.. Itır Hanım.. Metin Keçeli.. Tebrikler.

Net bir söylem geliştiremeyen, söylem bir yana.. birlik beraberlik yemeklerinde Demirören ile kol kola olan Fikret Orman.. Tebrikler.

Özlediğimiz Beşiktaş değerlerine sahip insanlardan saydığımız ve birden bire Demirören yönetiminde yönetici olarak karşımıza çıkan; Fahrettin Curoğlu.. Tebrikler.

Neye dayanarak Beşiktaş'ın önde gelenleri olarak sayıldığını anlamadığımız, Beşiktaş adına bugüne bugün tek bir olumlu ve istekli hareketini görmediğimiz isimler.. Başta Tuncay Özilhan, Rahmi Koç, Hikmet Çetin.. Tebrikler.

Gelenekçilik, statükoculuk damarlarına işlemiş; Erdoğan Demirören oradaysa vardır hikmeti diye sözden çıkmayan korkak kongre üyeleri.. Tebrikler.

Ve en önemlisi.. Sesimizsiniz dediğimiz, onlar da isyan ediyor dediğimiz.. Ama tüm stadın sesine kulak tıkayan.. Beşiktaş taraftarının isyanına ortak olmayan ve bu halleriyle tüm tribünü yönetebileceğini sanan tribün abileri.. Sesimiz sandığımız Forza'nın girişine, kapalı tribünün sesini taşımaya cesaret edemeyen Ayhan Güner ve Alen Markaryan.. TEBRİKLER.

Bize boşuna ümitlendiğimizi hatırlatan herkes.. 'Camia', 'kulübün önde gelenleri' denen güruhun seçtiği kişiye, yani içlerinden birine Beşiktaş'ı emanet etme doğrusundan başka doğrusu olmayan, Beşiktaş'ı kendilerine ait bilip öyle davranan tüm sevgili Beşiktaşlı ve saygın büyüklerimiz.. Tebrikler.

Bu zafer sizin. Camia ve kulüp hala sizin elinizde.
Yazık ki vazgeçemiyorum, formayı giyip Köyiçi'nde turlamaktan, stada doğru yol almaktan ve 'sizin olan' o takımı sevmekten vazgeçemiyorum.
Ne var ki; kazanmışız veya kaybetmişiz.. Gol atmışız veya yemişiz.. Artık hiç umrumuzda bile değil. Evet takıma dönüyoruz, gözünüz aydın. Ama emin olun bu gözler sizinle aynı takıma bakmıyor. Sizin siyahınız da, beyazınız da renklenmiş. Sadece birinciliği başkana vermişler.
Sayın Yıldırım Demirören en masum sizsiniz. Tebrikler.

alinti: eksibesiktas
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Çok güzel bir yazı olmuş..

Özellikle Tuncay Özilhan ve Rahmi Koç gibi isimlerle ilgili kısmı...

Tribün Liderleri için biz kralcarsi.com olarak çoktan söylediklerimizin arkasındayız. Bugün değil, bundan 7-8 sene öncede aynı şeyleri söylüyorduk..O tribünler satılmıştır dediğimizde içindeki aliyi ahmeti değil onların başlarını kast ediyorduk ama sakalımız yokki dinlensin..

Halen yok Alen yok yok şu yok bu diyecekler. Sevdalarını kalbine kazımışlar yalanları vs vs vs. Herkesin dini imanı para olmuş. Rant olmuş..

Neyse gerekten en az suçlu demirören
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Cok guzel yazi, tebrik ediyorum yazan kardesimizi...

Sen formani giy yine köyicinde turla, herkese inat !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

O formanın parasıda Demirören'e gitsin!

Sana inat!