Ana Menü

Sevgiliniz bi gün gelip...

Başlatan NoPasaran, Ocak 31, 2010, 01:45:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Bence hic gitme Sercan, 3 yil sonra bunu yapan insanin 3 gun sonra yine ayni seyleri yapmiyacaginin garantisi var mi? kusura bakma olaylari tam bilmeden yorum yapimiyorum ama.

konuya dönunce ; hadi ordan deyip hayata devam etmek lazim. dogru insan karsiniza cikinca zaten hemen anlarsiniz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Baskasini seven senin olmamistir asla, olmazda artik...

Tanidik biri mi derim? Kim olduguna bagli, tanimiyorsam tinlamam, yolun acik olsun, eyvallah der kapatirim, biter orada..

Aci verir mi verir, ama o da kisa surer, sevinirim iyiki daha farkli yanlis kararlar almamisim ve kisa yoldan dönmüsüm diye

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

farkli acidan bakarim, hak etmemis beni, sevmemis beni, ve zararin neresinden dönersem kardir diye dusunurum..

oyle ama volki...

seni sevmeyen insanin arkasindan niye uzuleceksin ki? Sadece kendi salakligina, kendi haline ve kendi sevgini dusunup uzulursun
ama geri dönüsü olmaz bu nedenle..

Delikanli kartallar öldü mü yahu...

carsi52

Olurda ben başkasını seviyorum derse yapıcak hiç bir şey yok hiç birşey yapamazsın kendini kedere verirsin.

Buna benzer olay benimde başıma geldi ama benim başıma gelen olay daha kötü.
Benden ayrıldı başkasıyla çııkmaya başladı hemde nefret ettiğim bi insanla onu seviyormusun dedim hayır dedi beni sevmiyormusun dedim cevap veremedi.Emin olun bu daha kötü en azından seni sevmiyorum diyen bi insanı unutmaya çalışabiliyorsunuz ama seni sevmiyorum diyemeyip başkasıyla çıkarsa bu kötü koyuyor..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

bir insan sevmedigi insanla niye cikar?

carsi52

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ocak 31, 2010, 18:09:14
bir insan sevmedigi insanla niye cikar?

Hayatta en çok öğrenmek istediğim şeylerden birisi..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

bir sekilde cikari vardir ki birlikte olur..

ne gibi olabilir, maddi olabilir manevi olabilir, baska seyler olabilir

NoPasaran

Erkekler cinsel ihtiyacları için

Kızlar ya sahip bulmak ya cinsellik yada para yemek için
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

kemal sunalin merakli köfteci filmi geldi aklima
sen beni istemiyorsan ben seni hic istemiyorum :D
bunu söyleyecek insani medeni cesaret ecisindan tebrik ederim.bizim memlekette böyle seyler demek kolay degildir.
sorunun cevabina gelince asarim keserim derim ama basima gelse ne yapacagimi bilemem.Allah korusun tabii ama evliliklerde daha zor olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin