Ana Menü

SPARTACUS:War Of The Damned

Başlatan KeePSaKe, Ocak 23, 2010, 02:53:34

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

2010'un bombaları gelmeye başladı. Yeni bir kahramanlık ve savaş draması Spartacus : Blood and Sand geliyor. Comic-con'da gösterilen ilk tanıtım videosuyla izleyiciye sunulan Spartacus : Blood and Sand'in yapımcıları arasında, aynı zamanda Legend of The Seeker dizisinin yapımcılığını üstlenmiş Joshua Donen (Drag Me To Hell), Sam Raimi (The Evil Dead, Spiderman) ve Robert G. Tapert gibi isimler bulunuyor.

Oyuncu kadrosunda ise ülkemizde Zeyna olarak bilinen Xena : Warrior Princess dizisiyle tanınan Lucy Lawless, Andy Whitfield, John Hannah ve Manu Bennett gibi isimler var. Tüm bu isimler merak ve heyecanı ikiye katlayacak şüphesiz.
En ünlü Roma gladyatörü olan Spartacus'un hikayesini anlatacak olan dizi, meşhur savaş ve kahramanlık filmi 300'ün görüntülerine yakın bir tarz içeriyor. Ayrıca son derece kanlı olacağı, şiddet ve cinsellik içereceği iddiasını da taşıyor. Dizinin 2010 Ocak ayında başlaması planlanıyor. Spartacus : Blood and Sand 2010'un merakla beklenen dizilerinden biri olacağa benziyor

Dizi guzele benziyor arkadaslar takip edin derim 22 Ocak ta başlaması gerekiyor oyuncu kadrosuda iyi  :ok

Spartacus: Blood and Sand Trailer - Official Trailer (2010)

Trakyalı bir asker olan Spartacus sürekli baskısı altında kaldıkları Roma Cumhuriyeti ile birlikte Getaelar'a karşı savaşmak için Roma ordusuna katılır. İlk çarpışmadan sonra Spartacus doğuya doğru çekilen Getae ordusunu takip etmek yerine Karadeniz'e gitme emri veren Gaius Claudius Glaber'a karşı gelir ve köyüne gitmeye karar verir. Köyüne yaklaştığında Getaelar'ın orayı mahvettiğini görür ancak karısı kurtulmuştur. Geceyi bir mağarada karısıyla geçiren Spartacus'u sabah Roma ordusu bulur. Glaber, Spartacus'u köle olarak alır ve karısını da Suriyeli bir tüccara satar. Spartacus daha sonra Ludus'a (Batiatus'un gladyatör okulu) girer ve karısını bulmak için savaşmaya başlar.

Since 1903

+18 !

Daha önceden Spartacus'un filmi yapılmıştı.. Çokta güzeldi..

Dizisi de güzel olur heralde..

Ayrıca Gladiator filmi de Spartacus'un aynısı..

KeePSaKe

Ben çok şeyler bekliyorum diziden inşallah güzeldir :)
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Kanal Starz diye paralı bir kanal :D

http://www.starz.com/originals/spartacus/screeningroom/Pages/screeningRoom.aspx#/episode-101

Burdan da bir tane bölüm yayınlamışlar sanırım.Yanlız çok kanlı sahneleri var ya :D
Since 1903

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Bu kadar beklemiyordum şimdi Yiğit ne olursa olsun :D
Since 1903

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Paralı abi ya kanal ben diziyi indiricem öyle izlicem :)
Since 1903

CR7

abi yine diyorum indirip izleyebilirsin :)

istersen linkleri paylaşabilirim burada
2 bölüm yayınlanmış ;)

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Dizi güzel ama çok açık sahneleri var :D

8 bölüm indirdim.
Since 1903

CR7

bende de 6 bölüm var ama daha izlemedim ;D

KeePSaKe

Since 1903