Ana Menü

Listelerde kim kimdir?

Başlatan keskinli, Ocak 21, 2010, 13:39:16

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Yıldırım Demirören: BJK Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün Başkanı.Eğitimini Leysen American School'da tamamlayan Demirören TÜSİAD, TUGİADve TABA üyesidir. Demirören Revna Hanım ile evli olup 3 çocuk babası.

Prof. Dr. Mete Düren: Genel cerrahi uzmanı. Eski yönetim kurulu üyesi. Halen sağlık kurulu başkanı.

Prof. Mesut Parlak: İstanbul Üniversitesi eski rektörü

Aleaddin Aykaç: Palmali Grup'un CEO'su. Mübariz Mansimov'un yönetimdeki temsilcisi.

Serdar Adalı: NATO müteahhidi. Adalı Holding'in sahibi. İncirlik Üssü'nün önemli bir kısmını yapan müteahhit.

Fahrettin Curoğlu: Şekerbank eski İstanbul genel müdürü. Seba döneminde iki kez mali işlerden sorumlu asbaşkanıydı.

Doğan Küçükemre: Bilişim sektöründe faliyet gösteriyor. Grup Siyah-Beyaz içinden gelen, camianın tanıdığı bir isim.

Cengiz Zülfikaroğlu: Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği başkanı. Ev ve inşaat malzemeleri satan bir şirketin sahibi.

Orhan Saka: TFF Eski yönecisi, Amatör Kulüpler Birliği başkanı, İnşaatçı,

Kenan Öner: Türkiye Denizcilik İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve YönetimKurulu Başkanlığı, Denizcilik Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcılığıgörevlerinde bulundu. 2004 Mayıs-2007 Ocak tarihleri arasında BJK GenelSekreteri olarak görev yaptı.

Ertunç Soğancıoğlu: Doğan Yayın Holding Şirketlerinden Doğan FactoringHizmetleri A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi-Genel Müdür olarak görevyapmaktadır. Ayrıca Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. YönetimKurulu Üyesi'dir. Evli ve iki çocuk babası.

Emine Sabancı Kamışlı: Esas Holding Yönetim Kurul Başkanı

Sinan Vardar: Turizmci. Jolly Tur'un sahibi.

Erdal Acar:  Acarkent Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

Necip Sever: İş adamı. Siyah-Beyaz derneği kurucularından, Genç Beşiktaşlılar Derneği kurucularından

Hakan Aksoy:  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Tekstilci. Bekar ve iki çocuk babası

Bülent Deriş: İşadamı. 2004 Mayıs-2007 Ocak tarihleri arasında BJKYönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu. İngilizce biliyor. Evli veiki çocuk babası

Hasan Bozkurter: Beşiktaş Belediye Meclis üyeliği yaptı. Amatör spor kulüplerde başkan yardımcılığı yaptı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Murat Aksu'nun listesi:

Murat Aksu: 1969 Diyarbakır doğumlu.2001 yılındaAKSU&SAVAŞ&ÇALIŞKAN Avukatlık Ortaklığı'nı kuran Aksu halenfinans, spor, garimenkul, yatırım ve şirketler hukuku konularındaçalışma yapıyor.

Ali Baransel: 1940 doğumlu Cumhurbaşkanlığı eski baş danışmanı ve RTÜK Kurucu Başkanı

Dr:Murat Akdoğan: 1963 doğumlu Baymak Yönetim Kurulu Başkanı

Kemal Gencer: 1954 Manisa doğumlu Bağfaş Yönetim Kurulu Başkanı.

Emre Berkin: 1961 Ankara doğumlu Microsoft Ortadoğu ve Türkiye'ninBaşkanlığını da yapan ve dünyada çok uluslu şirketlerde en üst düzeydeyöneticilik yaptı

Merdan araz: 1954 Ankara doğumlu. Finans dünyasında yönetici

Faruk Pala: 1943 doğumlu. Tekstilci

Gülengül Altınsay: Spor yazarı.

Bahri Büyükhanlı: 1953 Ankara doğumlu. İnşaat, Turizmci

Koray Deniz: 1960 doğumlu Armatör

Mahmut Arslan: 1953 İsktenderun doğumlu., Tarım sektöründe

Ahmet Nur Çebi: 1959 Trabzon doğumlu Liman işletmecisi

Dündar Yetişener: 1959 doğumlu Fibrobeton Şirketler Grubu kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı

Adnan Dalgakıran: 1962 doğumlu Dalgakıran Kompresör Yönetim KuruluBaşkanı ve Makine İhracatçılar Birliği Başkanı Adnan Dalgakıran

Mine Kürkçüoğlu: Film Yapımcısı ve Filma-Cass A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Cihat Kumuşoğlu: 1979 doğumlu. Yeminli Mali Müşavir

Ender Çolak: 1965 doğumlu Anel Grup'ta Anel Enerji A.Ş. Başkan Yardımcısı

Metin Albayrak: 1964 doğumlu İnşaatçı.

Kadir Kılıç: 1963 doğumlu Kürk Sanayici ve işadamları Derneği Başkanı Kadir Kılıç

kaynak kartalhaber.com
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Mete Düren yonetimde mi saglik baskani olarak mi gorev yapacak?

Taraftarimiz sormustu Mete Duren söylesisinde

12. şuanda bi teklife gelirse mevcut yönetimde yer almak istermiydiniz? Eger yer aldiginizda, sezon sonu taraftarlara ne gibi aciklamada bulunurdunuz?

M.D.Böyle bir teklif yönetim kurulurken gelmiş ve kabul edemeyeceğimi belirtmiştim. Sezon sonu taraftara söylenecek tek söz var o da lütfen daha fazla zarar vermeyin.

Y.D'nin listesinde dikkatimi ceken ilk Erdal Acar oldu :)

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Murat Aksu'nun listesinde isimlerin Beşiktaşımla ne alakası var. Açıklayabilir misiniz ?

-Liman İşletmecisi
-Tarım
-Tekstil
-Film yapımcısı
-Turizmci
-İnşaatçı

İlla bi alakası olması gerekmiyor ama bunların Beşiktaş'a ne faydası olabilirki !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

eski futbolcular mı olsun? ki öyle olması gerekir aslında Süleyman Seba,Hakkı Yeten gibi birinin başkan olması gerekir ama kimse giremiyor
gazetelere yazı yazıyorlar başka bir şey yapmıyorlar şimdikiler. Aslında bir Vedat Okyar olabilirdi ama malesef aramızdan gitti. Belki Sanlı Kaptan olabilir ama o da olmaz. Efsaneleşen isimler kalmadı ki?
kaldıysa da çok gençler.
Ve ayrıca artık her şey paraya bakıyor
mecburen de bunlar aday oluyorlar,yönetim kurulu listesine giriyorlar
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Ocak 21, 2010, 23:28:13
Murat Aksu'nun listesinde isimlerin Beşiktaşımla ne alakası var. Açıklayabilir misiniz ?

-Liman İşletmecisi
-Tarım
-Tekstil
-Film yapımcısı
-Turizmci
-İnşaatçı

İlla bi alakası olması gerekmiyor ama bunların Beşiktaş'a ne faydası olabilirki !

Hem büyümek istiyoruz hemde işinde uzman olan kişilere burun kıvırıyoruz..

İşi bilen adamlarla büyünür.. Hüsnü Güreli'ninde futbolla hiç bir alakası yoktu ama 100. yılda ekonomik anlamda çok güçlüydük..

husoeagle

yıldırım demirörenin listesi bence daha güçlü isimlerden oluşuyo
sanırım yıldırım demirören kazanacak

KartaL_Gurkan

banada simdilik oyle geliyor keske demirörenin listesi aksuda olsaydi...

[KralKartal]

Sinan Vardar: Turizmci. Jolly Tur'un sahibi.

bu da turizimci ve yillardir Besiktasin icinde, yani turizm meslegi olunca kotu mu oluyor
yada Aksuda olunca mi kotu oluyor..

Meslek onemli degil, Y.D yonetimi takmadigi icin, icinde kim olursa olsun pasif kalir

[KralKartal]

Erdal acar yokmus YD listesinde...

Yıldırım Demirören'in yönetim kurulu aday listesinde şu isimler bulunuyor:

Metin Keçeli, Erdoğan Toprak, Serdar Adalı, Ertunç Soğancıoğlu, Fahrettin Curoğlu, Engin Baltacı, Mete Düren, Doğan Küçükemre, Alaaddin Aykaç, Cengiz Zülfükaroğlu, Emin Önal, Orhan Saka, Sinan Vardar, Mehmet Soysal, Ahmet Akpınar, Hakan Aksoy, Şeref Yalçın, Necip Sever.

MEVCUT YÖNETİMDEN 3 KİŞİ YENİ YÖNETİMDE

Demirören, mevcut yönetimden 3 ismi yeni yönetim kurulu aday listesine aldı.

Şu anki yönetimde görev alan Ertunç Soğancıoğlu, Hakan Aksoy ve Şeref Yalçın, Demirören'in yeni yönetim kurulu aday listesinde de bulunuyor. 

NoPasaran

Yöneticilik yapacaklar..

Sportif işler klubun başka insanların işi..

Manajer ve hocasını..

O yüzden iş adamı olması normal
Aşk bu Aşk !

volkanca.net