Ana Menü

Hikmet Çetin:"Oyumu Murat Aksu’ya Vereceğim"

Başlatan CR7, Ocak 19, 2010, 18:12:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerinden eski meclis başkanı vebakan Hikmet Çetin, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in "seçime siyasetkarıştı" sözünü doğru bulmadığını söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklama yapanÇetin, "Beşiktaş delegesi şu ya da bu telefon etti diye kararınıdeğiştirecek bir delege değildir. Ayrıca valilerin ya da emniyetmüdürlerinin delegelerini aradığına inanmıyorum.Delgeler özgüriradeleriyle oylarını kullanırlar" şeklinde konuştu.

İşte Hikmet Çetin'in bir son dakika süprizi yaşanıp yaşanmayacağıylailgili tespitinden, hangi adaya oy vereceğine, mevcut yönetimanlayışından ikinci yarıyla ilgili beklentilerine kadar pek çokkonudaki çarpıca sözleri.

TEK SÜPRİZ İKİ ADAYIN ÇEKİLİP TEK BİR ADAYIN ÇIKMASI OLUR

İki haftalık sürede 3. bir aday çıkmaz. Olsa olsa, bu gelişmelernedeniyle iki aday da yarıştan çekilir. Herkesin kabul edebileceği biraday ortaya çıkar. Bu bir düşüncedir. Ama şu an itibariyle bunu da pekfazla olanaklı görmüyorum. Ama olursa ancak böyle bir sürpriz olabilir.Beşiktaş'ın finansman meselesini de çözebilecek güçlü bir kadroylageleceğine yönelik bir oluşum olabilir. Tabii şu andaki iki adayçekilirse.

OYUMU MURAT AKSU'YA VERECEĞİM

Bana yönelik başkan adaylığı ısrarları devam etmiyor. İki aday da benimarkadaşım. Ama şimdiki yönetimin mevcut durumu değiştireceği inancındadeğilim. Bir değişime ihtiyaç var.

Bu nedenle bu iki adayla seçime gidilirse benim oyum Murat Aksu'ya olacak.

BEŞİKTAŞ'TA SAYGIN BİR YAPIYA İHTİYAÇ VAR

Beşiktaş uzun zamandır iyi yönetilmiyor. Seyirciden kopuk. Seyirciylekavgalı bir yönetim var. Ayrıca sporun içerisindeki durum iç açıcadeğil. Takımlar arasındaki gerilim çok fazla. Böylesine bir ortamdaaday olmayı düşünmedim. Kısa vadeli ve içe dönek başarı anlayışı var.

Bu durumda aday olmamaya karar verdim.

Önemli olan saygınlığı korumaktır. Finans da dahil olmak üzere her açıdan saygın bir yapıya ihtiyaç var.

SEÇİME SİYASET KARIŞTIĞINA İNANMIYORUM

Murat Aksu, Yıldırım Demirören yönetiminde ikinci başkanlık yaptı.Birlikte çalıştılar. Demirören'in seçimi kazanmasında Murat Aksu'nunbüyük etkisi oldu. O günlerde siyaset işin içinde yoktu da şimdi migirdi. Seçime siyaset karıştı söylemini doğru bulmuyorum.

Beşiktaş delegesi şu ya da bu telefon etti diye kararını değiştirecekbir delege değildir. Ayrıca valilerin ya da emniyet müdürlerinindelegelerini aradığına inanmıyorum.Delgeler özgür iradeleriyle oylarınıkullanırlar.

Adayların sert konuşmalarını doğru bulmuyorum. Ayrıca bu kadarbaşarısız olan bir yönetim anlayışının devam etmesi taraftarı değilim.

BEŞİKTAŞ GEÇEN SEZON DA İYİ FUTBOL OYNAMIYORDU

Beşiktaş, bir türlü istikrarlı bir takım olamıyor. Beşiktaş, geçensezonu da işin içene koyarak söylüyorum, iyi top oynamıyor. Geçen sezontabii ki iki kupa kazandı.  Ama bazı gerçekler görülemedi.  Geçen sezonbir tek Galatasaray derbisini kazanabildi. Galatasaray, geçen sezon 3tane küme düşen takıma yenildi. Beşiktaş rakipler kaybettiği içiniddialı duruma geldi. Transferler yanlış. Tabata, oynatılmıyor. Bukadar para verip, kenarda oturtmak doğru değil.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

hikmet cetinde aksuya veriyorsa oyunu,yildirim demirören kesin kaybediyor demektir
acikca söylemek gerekirse 2 adayda besiktas baskanligini kaldiracak durumda degiller
aksu lehine oy verdirecek tek sey gercekciligi.
kulübümüz kücülmeden büyüyemez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

HIkmet abi ne diyorsa öyledir :)

Secime Siyaset karistigi yok,

spora siyaset karisamaz, olamaz,

tek takim tek parti BESIKTASTIR!

Aksu'nun yonetimini daha saglam buluyorum ve olgun ve bilgili insanlar var..
Y.D 5 senedir ne vermis... artik ne verebilir? hicbirsey !

bir 3 senede Aksuyu gorelim, olmadi onuda deviren cikar kimse meraklanmasin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Demirören'i devirirse zaten artık devrilemeyen başkan olamaz abi..

En azından nerede istifa etmesini bilen bir başkan olur Demirören'i gördükten sonra..