Ana Menü

Denizli'ye açık mektup..

Başlatan CR7, Ocak 17, 2010, 14:36:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

"2 kupa sahibiyiz. Tabii ki bizi yenmek için uğraşacak herkes ama biz unvanımızı korumak istiyoruz. Hala 2 kupa bizde."

Her maç sonu bu demeci veriyordu sayın büyük futbol profesörü Mustafa Denizli. Tamam onlar bizi yenmek için oynayacak. Tamam biz 2 kupalı şampiyonuz. Ama korumaya gelince ne yapıyorsunuz ki hocam?
Sezon başından beri kemikleşmiş bir 11'imiz yok. Belki de 18'imiz yok.
Bir maç oynayan öbür maç kadro dışı kadro dışı olan direk 11.
Bunun nasıl bir izahı olabilir peki hocam?

Bir 10 numara ya da sizin deyiminizle 10,5 numara olan Tabata'yı alıyorsunuz. Adam 10,5 numara değil yani bir INIESTA,XAVI,LAMPARD,GERRARD değil. Adamın oynadığı yer forvet arkası yani KAKA,RONALDİNHO ya da en basitinden SERGEN YALÇIN gibi. Ama siz onun geldiği ilk maç olan Galatasaray maçında oynatıyorsunuz ön libero şeklinde. İlk 45 dakika buna rağmen iyi oynuyor,bir şeyler yapmaya çalışıyor. Ama siz devre arası onu çıkarıyorsunuz. Ertesi maç yine Man Utd maçı. Yine aynı yerde FINK'in yerinde oynatıyorsunuz. Adama savunma yaptırıyorsunuz hücumdan çok. Sonra yine çıkarıyorsunuz. Bir daha da oynatmıyorsunuz doğru düzgün. Anlaşılıyor ki bu maçlardan siz bu oyuncuyu kullanmak yerine "Delgado gelene kadar ben bu adamı bitiriyim DELGADO gelince de ne oynadı ki bu adam gönderin gitsin derim" diye düşünüyor ve Beşiktaş'a zarar veriyorsunuz. Taraftarları da Tabata'ya karşı "kötü oyuncu bu" şeklinde şartlandırıyor,kandırıyorsunuz. Bir de oyuncuyu gönderme isteğinizi belli ederek basın önünde daha ilk devre ortasında konuşma yapıyor oyuncunun moralini bozuyorsunuz
Bunun izahını da yapar mısınız hocam?

Söyleyin hocam elinizde Rıdvan Şimşek gibi bir bek varken nedir bu Ekrem Dağ gibi bi sadece koşmaktan başka bir iş yapmayan,şutu "0",ortası "0" bir adamda ısrar etmek? Adamı bir önlibero,bir sağ açık,bir sol açık,bi sol bek bi sağ bek oynatma isteği? İlla bu adam oynayamalı diyerek farklı yerlere mi monte ediyorsunuz bir önceki maç iyi oynayan oyuncuların yanına? Biraz da onu dinlendirin bakalım.

Ya da Nobre? Ne işi var bu takımda? Bobo'nun yerine girecek oyuncu mudur nobre? Niye 2'sini birlikte oynatmıyorsunuz illa oynatacaksanız Nobre'yi?
Bu oyuncu seçimlerinizin de bir izahını yapar mısınız hocam?

He bir de sorması ayıp Uğur inceman
Manisa'da öğrencinizdi diye illa her maç oynatmanız mı gerekiyor bu kadar mal bir oyuncuyu?
Bir zahmet bunu da açıklar mısınız sayın Denizli?

Sizin yüzünüzden Sergen'in bu kulüpten ayrılışını,her maç takımı haklı eleştirse de sizin yüzünüzden taraftardan tepki alışını açıklayabilir misiniz hocam?

Peki geçen yıl ya da önceki yıl çok iyi performans sergileyen oyuncuların bu yarım sezon içinde tanınmayacak hale gelmelerini açıklar mısınız hocam?

Sormak istediğim son soru : Ne zaman pişkin pişkin gülmek ve cevaplar vermeyi bırakıp istifa mektubunuzu yönetime ileteceksiniz?

Bunu lütfen cevaplamayın direk uygulayın. Ve bizi de bizle bırakın.Defolun gidin!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

ben Tabatanin alinmasini Denizlinin istedigini zannetmiyorum.cunku hic kimse isteyip, 8 miljon verdirip vede oynatmama gibi luxu olamaz. oynatmiyor cunku hesap verme korkusu yok. nihati bu kadar cok oynatma istegide hesap verme korkusudur bence.

dun Volkanin bir yorumu vardi, bu takimda bieseyler dönuyor diye, bencede bir sabote olayi var, aksunun baskan olmasi halinde, denizlinin kalacagini zannetmiyorum. takimin kötu gitmesi demirörenin tekrar baskan olmasini etkiler.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

tabatayi yönetim hocaya ragmen almissa,tüküreyim böyle otoritesiz hocanin yüzüne
yok tabatayi hoca alipta oynatmiyorya,yüne tüküreyim hocanin yüzüne
komplo teorileri üretebiliriz,bazi futbolculari aksu satin alarak sabotaj ettiriyor diyebiliriz ama isi basitlestirmis oluruz.
takim iyi futbol oynamiyor gecen seneden beri.defansin iyi durmasi sayesinde bi ara ümitlendik ama iyi oynamadigimiz ortada.
takim etmeyi basaramadi büyük mustaf[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]endi maclarini oynayan 11 kisi ile takim olmuyor,hele bide bu futbolcular futbol yoksunu iseler.
avrupada kayip,kupada kayip ligde bana göre kesinlikle sansi en az olan takim.bütün bunlardan daha kötü bi durumda ligin en kötü futbol oynayan takimlari arasindayiz
bu kadar basarisizligin ve rezaletin sonu ya hocanin istifasi yada kovulmasi!!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

olaylar böyle anavatanda patron, adami getirip nevzat demir tesislerine birakiyorlar, al sana 10 veya 10,5 neyse artik diyorlar. ve ben yuzde yuz eminim o 8 miljonun 6 miljonu demirörenin cebine geri döndu. istersen dunku hurriyete bak azizenin tanjevice yaptiklarini bi oku. turkiyede olaylar böyle.

bu adam yazin ben yokum dedi, gittiler cesmede yalvardilar,yakardilar. adami getirdiler. olay daha ordan yanlis, istegi yok, hevesi yok. o zaman tesekkur edip baskasina yönelecektin.

secim olayi takim performansini yuzde yuz etkiliyor bence.ocaktada secim yapanin aklina , tövbe tövbe
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

tabata olayı cok farklı o an bıze tabata ıcın 18de deseler verecektık mecbur elden bısey gelmez cunku o saaten sonra.

zaten hocanın karısmadıgı tek yanlıs b dıger yanlısları saymaya kalksak sayfalar yetmez. ugur hastalıgı topcu olmayan ma topcuymus gıbı davranılan bı ı.kas hastalıgı.
o kadar para verılmesıne ragmen garezımı varkı oynatmadıgın bır tabata
serdar ozkan-nıhat ısrarların. kı adamlar kotu hala sansını zorladın
sene basında oynatmadıgın bobo
derken elde lıg kaldı hocam.
artık gıtme vaktı geldı
altın kapılarımız kan oldu tayfun