Ana Menü

Holosko ile 3.5 sene daha!

Başlatan [KralKartal], Ocak 15, 2010, 16:25:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Beşiktaş, Slovak Filip Holosko'nun sözleşmesini uzattı.. Siyah beyazlılar, golcü futbolcusuyla 3.5 yıllık yeni mukavele yaptı..
Holosko uzattı.. Siyah-beyazlı kulüp, bir süredir görüşme halinde olduğu Holosko ile mutlu sona ulaştı. Kulübün, Slovak futbolcuyla yaptığı anlaşmanın resmi açıklamasını gelecek hafta yapması bekleniyor.

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Holosko ise kendisine ait internet sitesinden anlaşmanın sağlandığını açıkladı. Holosko, ''www.filipholosko.eu'' adresli internet sitesinde bugün yer alan açıklamasında, Beşiktaş ile yeniden anlaştığını ve 3,5 yıllık sözleşme imzaladığını bildirdi.

Anlaşmayla ilgili kısa bir açıklamada bulunan Holosko, sakatlığının geçmesinden kısa bir süre sonra yeni sözleşmeyi imzaladığını belirterek, ''Bundan dolayı çok mutluyum. Bundan sonra bana çok şey katan Beşiktaş'ın başarısı için konsantre olacağım. Ayrıca ilk kez büyük bir organizasyon olan Dünya Kupası'nda yer alacak Slovak Milli Takımı için kendimi hazırlayacağım'' dedi.

Filip Holosko, takımı Beşiktaş ile devam etmekten dolayı büyük gurur yaşadığını da belirtti.

2007-2008 sezonunun devre arasında Manisaspor'dan Beşiktaş'a transfer olan 26 yaşındaki Holosko, şu ana dek siyah-beyazlı formayla çıktığı resmi maçlarda Turkcell Süper Lig'de 18, Avrupa kupalarında 1 ve Türkiye Kupası'nda 6 gol kaydetti.

:bjk
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

yanlış yapmışlar..

kalite hiç artmıyor takımda
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ben sevindim , Holosko takima gerekli,

kalite TD ile baslar ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Ben de sevindim :ok

Holosko seviyorum lan seni :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Volkan abi holoskodan topu alıp herkesi çalımlayıp gol atmasını beklemiyorsun heralde..

Önce böyle hızlı adamların koşularını besleyebilecek kalitede oyuncun olması gerekiyor.. Ki holoskonun daha önce kişisel becerisiyle attığı gollerde var ama tabiki yeterli değil..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

iyi bir hocayla kendini bulur bulmakla yetinmez aşar bile.. birazcık geliştirmesi gerek. ve çok iyi bir hoca sayesinde.. tigana gibi bir teknik adam bizde şuan olsaydı .. en çok holosko yararlanırdı.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

cok sevindim, uretken bir futbolcu. sinirlarini her zaman zorluyor.benim onbirimde her zaman banko olacak bir oyuncu.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

http://filipholosko.eu/index.html

sitesine bir girsenize
girişi mükemmel
adam cidden Beşiktaşlı

keskinli

holoskoodan daha cok seylr bekliyordum
not vermeye kalkarsak ben 10 üzerinden 6 veririm ancak,simdiye kadar yaptiklarina bakarak
daha iyi olmali holosko,daha cok gayret göstermeli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Kapasite bu kadar abi.

Bizim takımdaki bütün oyuncular 10 üzerinden ya 6 ya 7..belki 1 tane 8 çıkıyor..

ancak başarı için 7-8-9 luk oyuncular lazım..

Beşiktaşın bütün yabancıları iyi sözde ama başarısısız..

sebep ne sizce

Size söyleyeyeyim ben

"Kendimizi kandırıyoruz"

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Sebep teknik direktör olabilir mi peki?

bu yönden kendimizi kandırıyor olmayalım?

ya da yerliler kötüdür belki?

iyi bir tane yerli oyuncumuz var mı?

carsi52

Holosko iyi futbolcudur bu sene dünya kupasına gidecek olmasıda sözleşmesinin uzatılmasının sebeplerinden birisidir.
Holosko kalmalıydı vede kaldı.Yabancılar arasında ernst,ferrariden sonra gitmemesi gereken futbolcu holoskodur.
İyi ki sözleşme imzalatmışlar.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ocak 15, 2010, 18:27:07
Sebep teknik direktör olabilir mi peki?

bu yönden kendimizi kandırıyor olmayalım?

ya da yerliler kötüdür belki?

iyi bir tane yerli oyuncumuz var mı?

Kapasite belli

Diğer etkenler çok çok iyi olsada holosko ile delgado ile tello ile gidilecek yollar bellidir..

alexler, ardalar, baroslar bulmamız lazım..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

rıdvan necip ismail batuhan bunlar as oyuncular olmalı diyorum.. yanlarına ferari ernst holosko ile beraber 1 tür 3 yabancı daha bulnmasıyla birlikte beşiktaşı bir takım tutamaz daha..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.