Ana Menü

Stefano Marrone'nin görevine son verilmiş!

Başlatan CR7, Ocak 13, 2010, 13:57:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

BEŞİKTAŞ'ta şok gelişme... Teknik direktör Mustafa Denizli'nin siyah beyazlı kulübe getirdiği İtalyan kondisyoner Stefano Marrone'nin görevine son verildi.

6 Ocak'ta gerçekleşen ve bir haftadır sır gibi saklanan olayın sebepleri konusunda çok önemli iddialar ortaya atıldı...
Stefano Marrone işini iyi yapamıyordu. Futbolcuların kondisyon durumları hakkında hazırladığı raporlar sahadaki gerçeklerle örtüşmedi.
Teknik direktör Mustafa Denizli'ye saygısızlık yaptı.
En önemli iddia da bu... Marrone'nin rakipler hakkındaki bilgileri Denizli'ye tam olarak iletmedi. Bilgi sakladı...
Beşiktaş suskun
Beşiktaş olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, Marrone'nin görevine son verilmesini Denizli'nin istediği bildirildi. Marrone bugün bir basın toplantısı düzenleyerek görevden ayrılmasının nedenlerini anlatacağını söyledi. Denizli'nin Marrone'nin yerine, altyapıdan Cemal Büyükeroğlu ve Nuri Şahbaz'ı getirmeyi düşündüğü belirtildi.
F.Bahçe'de de çalıştı
45 yaşındaki Marrone, İtalya Birinci Ligi'nde Salernitana ve Vicenza takımlarında çalıştıktan sonra 2000'de Beşiktaş'a gelip bir sezon çalışmıştı. Daha sonra bir dönem Fenerbahçe'de görev yapan Marrone, 2004-2007 yılları arasında Everton'da David Moves ile 2007-2008 sezonunda, Manchester City'de Sven Goran Eriksson'la çalıştı.

Sabrımız kalmadı

SEZON başında Galatasaray'a gideceğini belirterek siyah beyazlı yönetimi tehdit eden Stefano Maronne'nin maaşına zam yaptıklarını hatırlatan yöneticiler, "Beşiktaş duruşuna herkesin uyması gerek. Stefano'ya çok sabrettik. Ama artık sabrımız kalmadı. Disiplinsizliğe asla taviz vermeyiz" yorumunu yaptı.

Hürriyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

ise yaramiyordu ki zaten, KOCHU alin diyecegim , Daum fenerden ayrilirsa Kochu kapin!!!!
Birakmayin birdahada! Kondisyoner olarak Koch super
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Ben, bizim geçen sene şampiyon olmamızdaki en büyük etkenlerden birini Stefano Marrone olarak biliyordum..

Takım 70'ten sonra rakiplere göre daha güçlü kalıp maçları alıyorduk..

Açıkçası şaşırdım bu olaya.. Stefano eskiden Ericsson 'la Manceshter City'de çalışmış bir adam..

Neyse hayrlısı olsun..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

Umut un dediği gibi bende öyle duydum hatta iyi bir kondisyoner olarak biliyorum onu...
Since 1903

[KralKartal]

benim bir topicim vardi, kondisyonere yukleniyordum
ben begenmiyorum,

KOCHUN yanindan gecemez...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin siyah beyazlı kulübe getirdiği İtalyan kondisyoner Stefano Marrone'nin görevine son verildi.

Görevine son verilen Stefano Marrone  Haber1903`e konuştu.İşte Stefano`nun Haber1903`e verdiği  röportaj ;

`` MUSTAFA DENİZLİ İLE İLETİŞİM SORUNU YAŞADIM ``

`` Mustafa Denizli ile iletişim bozukluğu yaşadım.Babamın rahatsızlığı vardı.Antalya kampında telefon geldi ve babamın çok ağır olduğunu söylediler.Bende Mustafa hocaya durumu izah etmeye çalıştım oda bana bakarız dedi.Daha sonra benim ablam beni aradı ve ölmek üzere olduğunu solunum cihazları ile hayatta kaldığını söyleyince hemen Mustafa hocaya koştum ve izin istedim.Yalnız izni isterken sanırım o telaşla sesimi yükselttim Mustafa hocaya ve oda yanlış algıladı.Ablam ağlayarak arayınca çok korkmuştum ve bir anda bunu yaptım ve Mustafa Denizli`de benle çalışmak istemediğinin kararını verdi ve bende  kulüpten ayrılmak zorunda kaldım.``

Beşiktaş`ın kondüsyonu geçen sene gelen 2 kupa ile çok iyi olduğunu hatta kazanılan galibiyetlerin bir çoğunun son dakika golleri ile geldiğini ve takımın güçlü bir kondüsyona sahip olduğu dile getiriliyordu.Peki ne değişti Beşiktaş`ta geçen yıldan bu yana? sorusuna;

`` Çarşamba günü Beşiktaş`ı Vitesse maçından sonra bıraktım.Fakat kondüsyonda sorun yok bizim problemlerimiz farklı biz gol atamıyoruz.Bunun kondüsyon ile bir alakası yok tamamen beceri.Takımın kondüsyonunda şuanda bir sorun yok.Ama sonuçların kondüsyonla bir alakası yok .``

Sizin bilgileri Denizli`den sakladığınız medyaya yansıdı ? Bunun aslı varmıdır?

`` Bu sabah bir kaç gazetede bende okudum bunu.Bunun benimle alakası yok benim işim takıma güç vermek,kondüsyon depolamak.Kaç tane kondüsyoner gördünüz rakip takımlar hakkında bilgi versin komik bunlar yani.``

`` ÇARŞI DÜNYANIN EN BÜYÜK TARAFTARI ``

`` Ben taraftarlara söylecek birşey bulamıyorum.3 Ülkede çalıştım ve ben böyle bir taraftar görmedim.Geçen sene stadda şampiyonluk sonrası bile beni unutmadılar çok vefalılar.Hayatımda ilk defa böyle birşey yaşadım.Onları çok özleyeceğim `` Diyerek Sözlerini tamamladı.

- Haber1903 -
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Madem öyle o zman Stefano'dan daha iyi birini getirsinler takımın başına..

Zaten durumlar çok kötü bir de fizikman çökersek..

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ocak 14, 2010, 11:00:27
Madem öyle o zman Stefano'dan daha iyi birini getirsinler takımın başına..

Zaten durumlar çok kötü bir de fizikman çökersek..

Al işte..   :-\

djinonu

ne halt yedi bilemicem ama eksikligi ortada...
pascal gibi bi hareketi oldu sanirimki yolladilar...

djinonu

haaa birde unutmayalimki takimin suanki kondisyonerligini tayfur yapiyor yani fazla birsey beklemekte yanlis olur...ve buda var tayfur denizliye demis hocam iki görev birden agir oluyor...denizlide ya calisirsin ya gidersin demis yani düsünün ne kadar kötü bir yere sürüklemis hoca...