Ana Menü

Tatilde bile çalışıyor

Başlatan pAscAliAnUmut, Ocak 02, 2010, 14:28:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde CSKA Moskova ile oynadığı maçta sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edilen Filip Holosko takımla birlikte çalışmalara başladı.   

Sahalara dönmeyi büyük bir heyecanla bekleyen Slovak yıldız, tatillerde bile çalışmalarını aksatmıyor. Siyah-Beyazlı takımın yeni transferi gibi ligin 2. yarısına başlamak isteyen Holosko, kondisyon, fizik gücü ve maç eksiğini gidermeye çalışıyor.   

Yılbaşı için ülkesine giden golcü oyuncu burada da boş durmadı. Milli takımın fizyoterapistleri ile her gün çalışarak tedavi sürecini aksatmayan Holosko'nun hedefi Beşiktaş'ın İstanbul B.B. ile oynayacağı Süper Lig maçına hazır olabilmek.

Ligin ilk yarısında sakatlığı nedeniyle takıma çok fazla katkıda bulunamadığı için üzgün olduğunu belirten golcü oyuncu "Olmayacak bir pozisyonda ayağımda kırık oluştu. Tedavi süreci uzun sürdü. Ancak hem hocamız hem de doktorlar tam olarak iyileşmeden oynamamı istemiyorlar." şeklinde konuştu.

'ÖNEMLİ OLAN SAHALARA DÖNMEK DEĞİL, TAM OLARAK İYİLEŞMEK'

Sakatlıktan sonra geçireceği dönemin kendisi için de önemli olduğunu vurgulayan Holosko, "Oynamak için çok istekliyim. Hatta bunun için kendimi de zorluyorum. Fakat kontrollü olmam konusunda doktor uyarıyor. Önemli olan, sahalara erken dönmem değil. Tam olarak iyileşmiş ve sağlıklı olarak forma giymem. İyi bir 2. yarı geçirmek benim için önemli. Beşiktaş'a faydalı olduğum gibi milli takım içinde beklentilere cevap verebilirim." değerlendirmesinde bulundu.   

Beşiktaş'ın puan sıralamasındaki yerinin hiç önemli olmadığına da dikkat çeken Slovak oyuncu şunları söyledi: "Geçen sezon ligin ilk yarısı sona erdiğinde ki durumumuz ortada. Bu sezon daha iyi durumdayız. Şampiyonluğun ve kupanın en önemli favorisi biziz. Güçlenmiş bir kadromuz var. Ligin 2. yarısında şampiyonluk unvanlarını korumak için ekip olarak daha dirençli ve mücadeleci olacağız

Kaynak: Zaman
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

IL Capitano

Kartalim benim, cok sey bekliyorum Holoskodan ikinci yari.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Delgado da geziceğine Holosko dan örnek alsın çalışsın...
Since 1903

carsi52

Çok seviyorum bu adamı yahu..
Bölünür senin için uykular!

CR7

1. Bobo
2. Holosko
3. Ernst
4. Ferrari

gerisi yalan...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Filip,Filip,Filip Holosko!
Holosko,Holosko Filip Holosko!

Cem Goren

kasımpasa macını ıple cekıyorum.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Holoskoyu özledik ya :)
bomba gibi açılış bekliyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..