Ana Menü

Yeni Kartal İstanbul'da

Başlatan pAscAliAnUmut, Ocak 01, 2010, 17:47:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Beşiktaş'ın, Almanya'nın Hoffenheim takımından kiralık olarak aldığı kaleci Ramazan Özcan, İstanbul'a geldi.

Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla Münih'ten İstanbul Atatürk Havalimanı'na menajeri Max Hagmayr ile birlikte gelen Ramazan Özcan, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''Beşiktaş camiası ile anlaştığım için çok mutluyum. Beşiktaş'ın kaleci problemi vardı. Buradan Rüştü ve Hakan ağabeylerime geçmiş olsun diyorum. Beşiktaş için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum'' dedi.    Avusturya Milli Takımı'nda da görev alan Özcan, Türkiye'deki hedefleriyle ilgili bir soru üzerine, ''Beşiktaş'ta sakatlıklar nedeniyle kaleci problemi var. Elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Tabii yine Avusturya Milli Takımı'na da geri dönmek istiyorum'' diye konuştu.

Özcan, Beşiktaş'ın ikinci yarıdaki yüksek atmosferli maçlarını kaldırıp, kaldıramayacağına yönelik bir soruya da, ''Hepsini kaldırabileceğimi düşünüyorum'' yanıtı verdi.
Ramazan Özcan, yarın sağlık kontrolünden geçtikten sonra siyah-beyazlı takımın yapacağı çalışmaya katılacak.

A MİLLİ OLDU 

20 Haziran 1984 tarihinde Avusturya Hohenems'de dünyaya gelen Ramazan Özcan, profesyonel kariyerine SC Austria Lustenau takımında başladı. 2003-2006 yıllarını bu kulüpte geçiren genç kaleci, 2006-2007 sezonunda ise Red Bull Salzburg takımına transfer oldu. 2007 yılında Almanya ligi Bundesliga ekiplerinden Hoffenheim'a geçen 1.88 boyundaki kaleci, 2004-2007 yılları arasında Avusturya Ümit Milli Takımı'nın kalesini 25 maç korudu. Yeni transfer, 1 kez de Avusturya (A) Milli Takımı'nda görev yaptı.

Almanya'nın Hoffenheim takımından kiraladığımız Ramazan Özcan akşam saatlerinde İstanbul'a geldi.
  THY'nin tarifeli uçağıyla Münih'ten İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Ramazan Özcan basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 'Beşiktaş'la anlaştığım için çok mutluyum. Beşiktaş'ın kaleci problemi vardı. Buradan Rüştü ve Hakan ağabeylerime geçmiş olsun diyorum. Beşiktaş için elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum' dedi.
Avusturya Milli Takımı'nda da görev alan Özcan, Türkiye'deki hedefleriyle ilgili bir soru üzerine, 'Beşiktaş'ta sakatlıklar nedeniyle kaleci problemi var. Elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Tabii yine Avusturya Milli Takımı'na da geri dönmek istiyorum' diye konuştu.
Özcan, Takımımız'ın ikinci yarıdaki yüksek atmosferli maçlarını kaldırıp, kaldıramayacağına yönelik bir soruya da, 'Hepsini kaldırabileceğimi düşünüyorum' yanıtı verdi.
  Ramazan Özcan, yarın (2 Ocak) sağlık kontrolünden geçtikten sonra antrenmana katılacak.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

coskulu bir grup karsilamis belli resimlerden !! buyuk transfer
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Ligin ilk macinda kalede, söylemedi demeyin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

CR7

E olması gerek zaten ilk maçta kalede
ayrıca ne bu oyuncuya öfke vs?
buffon'u cech'i julio cesar'ı dida'yı casillas'ı filan mı bekliyordunuz?
ya da sinan bolat volkan demirel'i filan mı?
hayırlı olsun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Onlar olmasa bile gündemdeki bir kaleciyi bekliyorduk gittiler Hoffenheim'ın 3. kalecisini aldılar..

Yargısız infaz yapmak istemem ama bu yaşına kadar nerdeymiş bu kaleci ?

Neyse hayırlı olsun.

carsi52

En azından böyle bir kaleci beklemiyorduk.
Bir sinan bolat'ı alamazmıydık ? 8 milyon tabata veren insanlar 5 milyonda sinana verebilirlerdi.
Umarım iyi bir kaleci çıkar.
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

En fazla 4-5 maç ilk 11'de çıkar diye düşünüyorum..

pAscAliAnUmut

Ramazan sağlık kontrollerinden geçti.

Arkdaşlaryla feln da tanışmış.

İlk antrenamına çıkmış  ;)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

var
satın almak istersek öncelik bizde
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

O zaman doğru transfer..

Bu Ramazan artık bizim kalecimiz olur görürsünüz :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net