Ana Menü

Damatsız Düğün / Damat Düğüne MSN ile katıldı :D:D

Başlatan beckyZWICKY, Aralık 29, 2009, 20:33:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Adana'da 2.5 yıl önce tanışanve dün düğünü olan çiftlerden damat ABD'den gelemeyince düğün damatsızyapıldı. Gelin masada tek başına oturmak zorunda kalırken, damat 3G ileyapılan internet bağlantısı sayesinde kendi düğününü MSN üzerinden izledi.

2.5 yıl önce [/color]İstanbul'daortak arkadaşları sayesinde bir kafede Gönül Güler (31) ile tanışanHasan Şire (31), bir süre sonra amcasıyla birlikte ABD'nin New Yorkeyaletinde benzin istasyonu işletmeye gitti. Şire ile Güler sosyalpaylaşım sitesi MSN üzerinden görüşmeye devam etti. Hasan Şire, GönülGüler ile hayatını birleştirmeye karar vererek, MSN üzerinden evlenmeteklifinde bulundu.

Hasan Şire'nin ABD'den memleketi Adana'ya gelmesiyle [/color]çiftnişan yaptı. Nişan sırasında düğün tarihi de 26 Aralık 2009 olarakbelirlendi. Şire, düğün günü ABD'den izin alıp gelmek üzere AdanaHavalimanı'ndan nişanlısı Gönül Güler, arkadaşları ile ailesiningözyaşları arasında ABD'ye gitti.

Hasan Şire işler yoğun olduğu için düğününe gelemedi. Ancak aile düğünsalonu kiraladığı ve bütün hazırlıkları yaptığı için damatsız düğünyapmaya karar verdi. Dün gece yapılan düğüne damat katılamadı. Gelindamadın yerine ilk dansı kayınbabası Ahmet Şire (56) ile yaptı. Kendidüğününe katılamayan Şire, ABD'den 3G bağlantısı ile dizüstü bilgisayarsayesinde düğünü izledi. Gelin Güler, 3G ile [/color]bağlantı yapıldığını duyunca sevinçten havalara uçtu.

[/color]*FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Önce gelin ve damat masasında eşiyle MSN üzerinden görüntülü sohbeteden Güler, daha sonra dizüstü bilgisayarı sahneye getirterek damatlakarşılıklı oynadı. Gelin MSN sayesinde sahnede damatla karşılıklıoynarken bir ilke de imza atıldı. Bir süre oynadıktan sonra eşinitelefonla arayarak konuşan Güler, "Yoksun burada yerinde Meltemoturuyor. Herkes senin sesini duymak istiyor. Ama telefonun sesi fazlaçıkmadı. Herkesin sana selamı var" dedi.

Damatsız düğün yapıldığı için buruk bir sevinç yaşayan Güler, telefondaeşini teselli etmeye çalışarak şunları söyledi: "Sen burada yoksun çokkötü geçiyor. Ama sen yanımda olmasan da bizimle birliktesin. Çünküseni çok seviyorum. Sen kalbim ve yüreğimdesin." Güler, 2.5 yıl önceİstanbul'da tanışıp evlenmeye karar verdiklerini ancak eşinin ABD'deçok yoğun bir şekilde çalıştığı için kendi düğününe gelemediğinibelirterek, "Sözün bittiği yerdeyim. Artık hiçbir şey söyleyemeyeceğim.O düğüne gelemedi ama ben 11 Ocak'ta aşkımın yanında olacağım. Ama oşimdi bile bizimle birlikte. O benim yanımda" diyerek duygulu anlaryaşadı.

Teknolojide bu kadar kullanılmaz ki ama ya  :ahaha

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Simurg

ay daha salakça bir uygulama falan olamazmış yani saçmalığa bak ertele düğünü kız tarafıda delimidr nedir

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Asıl soru şu olmalı:

Gerdek gecesini nasıl yaptılar ? ;D

beckyZWICKY

bende bunu dicektimde nese ayıp olmasın ortam içinde diye şey etmedim ;D

Çılgın abazalar için bir cennet vardır ya, adıda sanal sextir, o hesaptır bu hesap 3g ile ;D ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

+18 !

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 29, 2009, 21:07:44
bende bunu dicektimde nese ayıp olmasın ortam içinde diye şey etmedim ;D

Alo ayıp yok hattı 050627848** ;D

KeePSaKe

Olacak O Kadar da buna benzer msn den kız isteme yapmışlardı gerçek olmuş ya :D
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net