Ana Menü

Hediyelerimiz

Başlatan Simurg, Aralık 29, 2009, 16:53:08

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

:ahaha :ahaha :ahaha
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Batuhan

aras kargo sağolsun,gidip alacağım birazdan .
Koca hestiy aya bedenem ?

sercAn1903

Herkeze hayırlı olsun. Mutlu yıllar (:

sergen ben bu hafta sonu gidebilicem hediye almaya p.tesi kargoya verebilirim:( iş ve okul dolayısı ile.kusura bakma kardeşim.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Batuhan

volkan abi süpersin :D

CR7

yok kardeşim vermiyorum hediye filan

adama yeri belirle,,günü belirle,saati belirle geliyim veriyim diyoruz
3'ünü de kendisi belirliyor bir de onun evine yakın olması için uğraşıyorum
tam saatinde orada oluyorum ama gel gör ki ne gelen var ne giden
tam 1 SAAT boyunca
yok kardeşim hediye filan
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ceren

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 29, 2009, 18:32:42

Ben hediyelerimi buraya koymam valla..Özel özeldir..

Seni seviyorum canum  :-*

Bende canım..

Garfıeld

Mutlu oldum..

Cok begendim esofmanımada uydu hemen giydimm  ;D

İkinci kez tesekkür ederimmm

Mektubun icin de ayrıca tesekkür ederimm

Kocaman sarıldım kardesime.. :)

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

Cem Goren

bende ıstıyorum ama sıyahından bıde davşansız olsun :)

+18 !

Alıntı yapılan: sercAn1903 - Aralık 29, 2009, 19:41:50
Herkeze hayırlı olsun. Mutlu yıllar (:

sergen ben bu hafta sonu gidebilicem hediye almaya p.tesi kargoya verebilirim:( iş ve okul dolayısı ile.kusura bakma kardeşim.

Sorun değil kardeşim sana ne zaman uyarsa..

[KralKartal]

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 29, 2009, 20:20:36
yok kardeşim vermiyorum hediye filan

adama yeri belirle,,günü belirle,saati belirle geliyim veriyim diyoruz
3'ünü de kendisi belirliyor bir de onun evine yakın olması için uğraşıyorum
tam saatinde orada oluyorum ama gel gör ki ne gelen var ne giden
tam 1 SAAT boyunca
yok kardeşim hediye filan

erhunla mi bulusacaktin?

valla olmadi simdi, vardir mazereti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

sergen'den cem'e bır adet kenzo parum :) eyvallah :)

resmı pcye atamadım temsılı resım bu :)

+18 !

Güle güle kullan Cem :)

Cem Goren

sıktıkca senı hatırlayacagım :):)

Batuhan

+18 !

Cem buluşmaya gittiğinde sıkacak ve kız arkadaşı kokuya bayılacak :D

Tabiki romantik Batu ;D

NoPasaran

yeni yıla girerken bu senenindeaynı olacağını düşünenlerdendim ne yalan konuşayım. her sene aynımuhabbetler, aynı şans dilekleri ve aynı sıkıcılıktaki yılbaşıakşamları. düşünsenize benim gibi sakin ve evini seven bir adam. nedışarda eğlenmeyi seviyorum ne yüksek müzikten hoşlanıyorum. yeni yıldeyince sevdiğin insanlarla, ailen olabilir, kız arkadaşın olabilir ,arkadaşın olabilir onlarla huzurlu müzikler eşliğinde yemek içmek benimilk aklıma gelenler. bide televizyon o gün iyi olursa, muhabbetler dahabir güzel oluyor..
tüm bunları düşünürken kralkartal.net sitemizde YILBAŞIÇEKİLİŞİ yapalım dedi küçük batuhan bize. valla yaşı küçük felan amahepimizden daha atılgan, ilerde bu çocuk iş yapar hem forumlarda hemçevresinde demeden geçmeyeyim. banada ceren çıktı şansmıdır oyunmudurbilmiyorum..daha doğrusu ben ona çıktım. adet yerini bulsun diyeyılbaşı hediyeleri elden değil, kargo ile gönderilecekti ve düngeldiler..neler neler gelmiş bir görseniz. 2010 a girerken 26 yıllıkhayatımın belkide en güzel yılbaşı başlangıcını yaşadım eminolabilirsiniz..
Gelin başlayalım neler gelmiş görelim..

Bu kutumuz..Yılbaşı kutumuz kırmızı bir paket içerisinde ,çok güzel seçim yapılarak konulmuş. merry christmas yazısını annem 3kere sordu ve üçündede mutlu yıllar demek anne desemde bugün yine sordubu kutuda ne yazıyor :)  Şaka gibisin anne deyim bari sana buradan..

Kutuyu açtığımda karşımıza çıkan tablo. Bu çok daha özenlihazırlanmıştı ancak ben içini açınca malesef geri koyamadım. kutudançıkanlardan ziyade gelen kokuya bittim halen kokluyorum eminolabilirsiniz. tek kelimeyle büyüleyici bir koku. içi yine kıpkırmızıbişeyler çıktı. içinin hazırlanışı ceren tarafından mı yapıldı yoksabirisinemi yaptırdı bilmiyorum ama dizayn cidden kusursuzdu..

İşte bir sanat eseri. Çok modern ve harika bir seçilmiş birseçim. ancak şu dışındaki kolye gibi olan şeyi bir türlü ayarlayamadım, fotoğrafını böyle çektim ama aslında şu an öyle durmuyor evin engüzel köşesinde yerde o kolye gibi şey ve bu heykelcik. kırmızı renkseçimini sevdiğim için bilerek yaptığını yaptığınız yazmış canım, çoktaiyi tanırmış beni. kırmızı siyah ve beyaz 3 çok sevdiğim renk. herhangiikisi yan yane gelince bile çok beğeniyorum. çok hoşuma gitti buheykelcik en yakın zamanda bunun bir benzerini hediye etmem gerekiyorama farklı bişey olması lazım tabi..

hehe işte en tatlı hediye. yenilmiş bir ülker sütlü çikolata. ne zaman bozulur bilmiyorum ama yemedim ben ceren :(  hep bir hatıra olarak kalsın diye dokunmadım bilmiyorum ne olacak. aynen kutusuna koydum, saklayacağım bozulancaya kadar..

Bu ne diyebilirsiniz, buda canımın çok güzel küçük birhediyesi.o görmüş olduğunuz küçük poşetin içinde bir tane ÇEYREK MİLLİPİYANGO BİLETİ VARDI. Rakamlarını yazayım dedim ama sonra uğurubozulmasın diye yazmaktan vazgeçtim. ilk başta onu görmemiştim onudaNurdan gördü valla ne yalan konuşayım ama çok şaşırdım. bunada çoksevindim ya :D  Amorti bari çıkar inş :D

Buda içine kitap olan paketim.. İlk elime aldığımda allaalla ne kitabı bu diye düşünürken aklıma türlü türlü kitap isimlerigeliyordu ama bir türlü konu ile alakalı birşey bulamıyordum ne yalankonuşayım. sonra bir aşk romanı çıktı içinden. bide not düşmüş içinecanım "tarzın değil ama.." :)  Evet tarzım değil ama senden geldi ilk okuyacağım kitap o olacak emin olabilirsin..İşte o kitap..

çünkü bende seni seviyorum deyip kitap konusunu geçiyorummmm..

İşte paketimizden güzel bir hediye daha. Boxer Beşiktaş.Giymeye kıyamam diye düşünüyorum aslında ama çok beğendim. Beşiktaşboxerim yoktu benim ilk defa oldu, çok güzel bir seçim olmuş , hem aşk,hem beşiktaş, hem ihtiyaç herşey bu L beden boxerda. Çok çokteşekkürler canummmm

Bunlarda paketimizin içinin küçük parçacıkları. Annem veAlper hemen alıp sağa sola koydular bunları anlamadım ama olsun, bendebilgisayarımın üstüne koydum. Çok güzeller..
Hep slogan olarak Fark Var derim ya ben, işte 2010 girişindede FARK VAR.
Çok mutlu oldum canım tekrar tekrar teşekkür ediyorum. okitapta kaç kere seni seviyorum yazıyorsa , kitabın sayfası kadarçarpıp bende sana yolluyorum...
Yazımızın sonuna geldik. Eğer o piyango biletinde  bişeylerçıkarsa bu yazıyı okuduğunu iddaa eden ilk 100 kişiye 1 er milyarbizden size hediye..

http://pasaa.wordpress.com/2009/12/31/2010-ne-gzelde-gelirmis/
Aşk bu Aşk !

volkanca.net