Ana Menü

Tbl. 13.Hafta--- BEŞİKTAŞ C.T.-galatasaray cafe crown

Başlatan Cem Goren, Aralık 28, 2009, 18:15:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Tribunler bu saatte tıklım tıklım. Maça kadar boş yer kalmaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

carsi52

+18 !

Fark 10 sayı ilk yarı..

Haydi bastır şanlı Kartal'ım sahtekar cincona koyalımm !

IL Capitano

mac sonucu Bjk: 87 gs: 96.

bir gunde kazanin yahu, gecen hafta fb simdi gs. sonra git bilmem ne takimina 30 sayi fark at , ne farkeder, kimin umrunda aliagayi yenmissin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

yok boyle bı sey ya gese kımdır gelıp bıze 96sayı atacak hanı bal olur ama bu kadar olmaz bı atıyoruz cemberde 5tur atan top gırmıyor adamlar bakmadan atıyor gırıyor. cevher 20dkya yakın oynamadı kevın 15dkdan fazla sahada kaldı  bı anda oda oldu
ılk yarı herkes topu bırbırıne verıyor alın sız atın dıye anlamıs degılım tam farkı acacakken bı teknık faul pozısyonu vardı chatmanın verılmedı hakemler cıdden bazı bolumlerde ısı cıgrından cıkardı
bench yok dıyoruz hep yıne aynı sorunla karsı karsıyayız gıren adam cıkmıyor cıkan adam gırmıyor.
geselılerı sevındırdık boyle bırsey olamaz ya adamlar 100e geldı resmen bunun daha kotusu olamaz

ıyı yanı yokmuydu vardı her ne kadar beraber ızleyemesekde ayberkıde tanımıs olduk erdıyle yıgıtın bı dıyalogu guzeldı
y: hadı fotograf cekılenım der makınayı cıkarır.
e: o makınaya laf dusmez bu varken :ahaha :ahaha

salonda kız arkadasım aradı dedım canım burası cok sıcak telefon cekmıyor(bunu ne akla . hızmet soyledım bılemıyorum) :ahaha :ahaha  arkamdakı kadın yarıldı resmen :) gelırken  makara tavan yaptı otobusten atılacaktık az kalsın. yolda bı amca kac fark yendınızde bu kadar eglenıyorsunuz dedı yenıldık dedık adam sasırdı :)

Cem Goren

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı`nın teknik direktörü Burak Bıyıktay, Galatasaray Cafe Crown`a 87-96 kaybedilen maç sonrasında Haber1903 mikrofonlarına konuştu.

Bıyıktay yaptığı değerlendirmede "Maça müthiş kötü bir savunma ile başladık. Rakibimiz de bunu çok iyi kullandı. Klasik hastalığımız olan savunma problemini bir türlü çözemedik. 3.periyotta maça ortak olduk ama 3.periyodun sonlarına doğru yaptığımız basit hatalarla Galatasaray`ın kazanmasına müsade ettik. Oyuncularımıza bunları hep söylüyoruz ve çalışıyoruz. Yani savunma yapmadan maç kazanmak kolay değil. Belki daha alt seviyedeki takımlara hücum yaparak kazanabilirsiniz ama Galatasaray gibi iyi takımlara sadece hücum yaparak kazanamıyorsunuz. Özellikle bugün kendi sahamızda, kendi seyircimiz önünde kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Yolumuza devam ediyoruz ama bir takım savunma problemleri ile ilgili daha çok çalışacağız." dedi.

Sakatlık problemi yaşayan Brad Newley için ise "Brad Newley`in Karşıyaka maçına yetişeceğini düşünüyoruz. Onun yokluğu bizi ciddi anlamda zorluyor." açıklamalarını yapan Bıyıktay, yeni transfer Likholitov için de "Likholitov ilk maç için oldukça iyiydi. Çember altını karartması oldukça önemliydi bizim için. Daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü oralarda çok sert ve caydırıcı oynuyor. Atışları rakibi bozuyor." ifadelerini kullanarak sözlerini noktaladı.

-HABER1903-

savunma savunma savunma hep ondan kaybedıyoruz gecen hafta 92 bu hafta 86 sayı attık ama kazanamadık bunun bı acıklaması olmalı

Cem Goren

Kaldırsın kaldırsın parmak kaldırsın, Cemal Nalga hanginiz parmak kaldırsın"
bu guzeldı :)

carsi52

Şu takıma nasıl yenildik ya..
Bu takım kümede kalırsa var ya harbi deliririm..

Cem Goren

adama koyar su takıma yenılmek. bıde 96sayı yedık bunun otesı yok. savunma yapacagız dıyen hocam allah askına  bı cozum bul.

NoPasaran

Bİ ara maçı alacağız gibi oldu ama nedense o anlarda bile Gs sanki daha iyiydi bizden..

Çok takip etmiyorum basketbolu ben ama anlamadığım bizim yabancılar neredeydi ve gs bizden daha mı iyi takım :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ya o kevin denen adama kıl oldum
bir adam bu kadar mı mal olur ya
bir de haluk
potayla karşı karşıya turnikeyi atamıyor,çemberin önüne çarpıyor hadi arkasına çarpsa neyse
chatman-engin-cevher takımın en iyileriydi bence
bir de baxter çabaladı
yeni yabancı pek göze çarpmadı
şu bir gerçek brad newley'i arıyoruz.
dönse keşke de haluk-muratcan rotasyonundan kurtulsak
bir de adamlar o kadar şanslıydılar ki attıkları her 3 sayı girdi ya
ilginç
bir de pota altımız çok boş kalıyor savunmayı öğrenmek lazım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)