Ana Menü

Bu çocuklara yazık!

Başlatan burkayersoy, Aralık 27, 2009, 13:21:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burkayersoy

Beşiktaş ailesi tamamen kongre hesapları içerisinde... Yıllardır buhesaplarını yaparken sadece parası olan ve makam sahiplerinin değil,Beşiktaş'ı her platformda temsil edecek, haklarını koruyacak kişilerinmutlaka listelerde yer alması gerektiğini söylüyorum. Neden mi,anlatayım...

Türkiye'de son 4 senedir, 95 doğumlular grubunda sadece bir şampiyonvar: Beşiktaş... Muhammed Demirci, Muhammed Meral, Ufuk Er, Ümit, ÖmerFaruk, Tugay gibi gelecek vaad eden, Türk Futbolu için ışık saçançocuklarımız burada oynuyor. 4 senedir şampiyonluğu kimseye kaptırmayanbu yaş grubunun milli takımı açıklandı. İlginçtir ki, 1 Beşiktaşlı bilekadroda yok! Fenerbahçe'den 5, Galatasaray'dan 4 oyuncu var. İddiaediyorum, bu kadrolar sahadaki performansa göre değil, masa başındayapıldı. Bana kimse, "Yalan söylüyorsun" diyemez. Çünkü hiçbir maçıizlemediler, bu çocukları bir kez bile görmediler.

'Haklarını yemeyin'
Hadi 95 yaş grubunu geçtim... Ya 92'liler? Bu yaş grubunun hocası ŞenolUstaömer. Kendisi bu hafta göreve geldi. Ancak eski hocalar hâlâgörevde... Nijerya'daki dünya şampiyonasında ülkemizi temsil eden 92yaş yani A2 grubunda Beşiktaş'tan 4 futbolcu vardı: Orhan Gülle, FurkanŞeker, Sezer Özmen ve kaleci Sertaç. Bu turnuvanın en iyi oyuncusuSezer'di. Dün Milli Takım açıklandı, sadece Furkan ile Orhan çağırıldı.Olabilir. Ancak A2'de 13 puan gerideki Fenerbahçe'den tam 8 oyuncukadroda! 9 puan gerideki Galatasaray'dan ise 5 futbolcu var.Fenerbahçeli evlatlarım yanlış anlamasın. Ama bu kadroyu Sevgili ŞenolÇorlu da, Semih Özü de yapsa, 8 oyuncu almaz! Beşiktaş 93 yaş grubundanamağlup, 92 yani A2 klasmanında rakiplerinin büyük farkla önünde.Benim işim sonuçlarla değil, ama bu çocukların hakkı yenmesin.

'Şirin görünmek için'

Söyleyeceklerimi komplo teorisi olarak yorumlamayın, ama kimse AzizYıldırım'a şirin görünmek için kendi başına iş yapmaya kalkmasın. Benbu işin içindeyim ve Aziz Yıldırım'ın 'Milli takıma şu alınmış, bualınmış' diye dert etmediğini biliyorum. Ama hassas olduğu bir konuvar: İşin başında kimlerin olduğu...

'İki elim yakalarında'
Üzülüyorum. Çünkü bu çocuklar, zaten yarışmacı zihniyet nedeniyle üstseviyelerde top koşturamıyor. Galatasaraylısı da, Fenerbahçelisi de,Beşiktaşlısı da milli takıma umut bağlamış. Siz de kişiselmenfaatleriniz için bu çocukların yolunu tıkamayın. Şunu bilin ki,böyle devam edenlerin hep peşindeyim, iki elim yakalarında. AzizYıldırım'dan ya da herhangi birinden korkmayın, ben her zaman buradayım.

Yemen Ekşioğlu- Fanatik^^

Cem Goren

cok dogru bır yazı bır dunya genc oyuncu var ama nedense bır turlu kullanmıyoruz gs bu konuda cok ıyı adamlar tohumdan baslıyor egıtmeye
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Belki 2 kere belki 3 kere tekrar tekrar okudum bu yazıyı.Anlatılan o kadar gerçek o kadar doğru ki insanın sinir katsayısını arttırıyor.
Bölünür senin için uykular!