Ana Menü

İbrahim Toraman ile 3 yıl daha

Başlatan carsi52, Aralık 26, 2009, 18:04:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

TORAMAN`LA 3 YIL DAHA

Beşiktaş ile milli futbolcu prensipte anlaştı. Siyah-beyazlı yönetim, önümüzdeki hafta da Hakan Arıkan ile masaya oturacak
Beşiktaş`ta İbrahim Toraman ile yönetim arasındaki görüşmelerde prensip anlaşmasına varıldı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan milli futbolcu kendisine yapılan 2+1 yıllık anlaşmaya "Tamam" dedi. Beşiktaş adına görüşmeleri yöneten Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, İbrahim Toraman ile bir süredir yaptığı pazarlıkları mutlu şekilde noktaladı. Toraman`a bir yıl için 1 milyon 350 bin euro verileceği öğrenildi. Resmi açıklamanın yılbaşı sonrası yapılacağı öğrenildi.

BOBO BİLDİRİLDİ
Konuyla ilgili olarak İbrahim, "Benim Beşiktaş ile gönül bağım var. Orta bir noktada uzlaşacağımıza hep inandım" diye konuştu. Bu arada siyah beyazlı yönetim Hakan Arıkan ile de önümüzdeki günlerde masaya oturacak. El bileğinden ikinci kez ameliyat olan Hakan Arıkan`a da 3 yıllık anlaşma önerilecek. Öte yandan Bobo`nun uzatılan sözleşmesi (opsiyonlu) federasyona bildirildi

www.ibrahimtoraman.net Bobo konusunu anlayamadım..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Bazıları gibi gitmek yerine kalmayı tercih etmesi hoş tabi.. Gerçek bir Beşiktaşlı

Ama bana göre yetersiz o ayrı konu..

CR7

Bobo'nun sözleşmesi opsiyonluymuş anlaşılan ve o opsiyon da kullanılmış
benim anladığım o
ve eğer öyle bir şey olduysa da helal olsun yönetim diyorum
çok iyi bir iş yaptılar :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Bobo da mı sözleşmeyi uzatmayı kabul etmiş şimdi ?
Since 1903

erdibatmaz

İbrahim Toraman kalsın, zamanında 3 büyük arasından bizi seçti. Hırslı oynuyor, yedek. İyi bir yedek.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

ya siz etmeyeceğini bedavaya gideceğini mi düşünüyorsunuz?
o adam bedavaya git-mez!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

djinonu