Ana Menü

Nedir bu gazetelerden çektiğimiz? (serzeniş başlığı )

Başlatan Batuhan, Şubat 11, 2007, 21:16:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Batuhan

Evet,hepimiz kızarız bazen gazetelere hatta ''kolpa basın'' gibi terimlerimiz de vardır,gelin paylaşalım belki de aynı şeylerden yakınıyoruzdur...
Ben hemen başlayayım!!!

Beşiktaş,bu iyi oynadığında fenerbahçe bi kupa maçı kazanmıştı.Y takvim yada fotomaç gazetesi imzalı Nobre posteri veriyordu.Ve dikti bu poster yani boyunaydı...
Dikkat ettim,arka sayfada fenerin haberi vardı,ya Kupa Beyi Fener yada Kupa Kralı Fener yazıyordu tam hatırlayamıyorum...Bide sarı lacivert yazılmış,çok belli oluyor...
Bende bi hevesle kopartıp astım duvarıma.Bakıyorum,yok var bi gariplik.Nobrenin tam kafasının üstünde yazıyor bu yazı!Remen yaparız ama bozarız felsefesini uygulamışlar,orayı da mahvetmişler ya,helal olsun!!!

NOT:Eğer kuraldışı bir konu açtımsa özür dilerim,silersiniz;;;
Koca hestiy aya bedenem ?

Çarþý Ulan !

doğru sölüyosn kardeşim ama sende neden fotomaçın posterini asıyosun ki bilmiyomusun ezik gazete oldugunu

Batuhan

ya almaktan değil,bize geliyo her türlü gazete uzun hikaye
Koca hestiy aya bedenem ?

Adriano

Takmıyorum basının ne dediği umrumda değil adı üstünde Kolpa Basın!!.. Yalan yanlış yazılar başlıklar atarak Beşiktaş'ımızı yıpratmaya çalışıyorlar ancak başarılı olamayacaklar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eyup1903

noumAmokachi

Eee boşa dememiş büyüklerimiz zamanın da ''BÜTÜN BASIN TRAŞ FORZA BEŞİKTAŞ'' diye
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

dishi_eagle