Ana Menü

Kehanet mi??

Başlatan RCA, Aralık 18, 2009, 22:30:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Yine şanssızdık diyorsun Mustafa Denizli Two ;D

[KralKartal]

Mac icin belki olmazdi ama hoca hoca degildir, bunu hep diyorum :)
yani sorun olacak ama hafta itibari ile kendini kurtaracakti
ve kehanetlerim cikacak diyecekti...

yani maci hangi ulkede alirsan al, maci kazandigin an HOCA iyidir,
buda turkce :) maci alan hoca nadiren elestirilir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

yok biz yenince forumlara uğramıyoruz genelde :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

sene sonu başarısını gösteremezse zaten bu sezon sonunda gider.bu zamanda yeni teknik direktör gelse şampiyonluk imkansız olur.şimdi şansımız devam ediyor ümitsizliğe ne gerek var ki bu takım geçen sene daha kötü durumdan şampiyon oldu ve şunu da unutmayalım bu takım istediği zaman 8 maç üst üste kazanmasını da biliyo.yeni seriler de görürüz bence 2.yarıda.

[KralKartal]

Genelde oyle evet...

ama BESIKTASIZ biz yahu, kendi evinde yeniliyorsan
bu dogal degildir, bu mac GS FB derbiside olsa, yani
GSye FBye evinde yenilmek bile DOGAL degildir,
en az BERABERLIKTIR hakkin..

ben buna kiziyorum, kendi evinde yenilen SAMPIYON OLAMAZ

Cem Goren

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 18, 2009, 23:56:14
Genelde oyle evet...

ama BESIKTASIZ biz yahu, kendi evinde yeniliyorsan
bu dogal degildir, bu mac GS FB derbiside olsa, yani
GSye FBye evinde yenilmek bile DOGAL degildir,
en az BERABERLIKTIR hakkin..

ben buna kiziyorum, kendi evinde yenilen SAMPIYON OLAMAZ
beraberlık bıle olmamalı bence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

olmamali ama BERABERLIK derbilerde NORMALDIR

ama ne zamandan beri Bursaya veya baska takimlara evimizde PUAN
kaybetsek yenilsek bu DOGAL karsilaniyor anlamadim..

Cem Goren

anadolu takımları ınonuye evlerı gıbı goruyor her ne sebeptense

RCA

bize gelince it gibi top oynuyorlar.

beşiktaşın tek sorunu yavas top oynaması hız yok kanat yok forvet te bir tek bobo orta sahada fink ve ya ernst defansta ferari..

zaten arkadaslar bunların hepsi saydıımbu üç futbolcu gibi oynadığında old trafford da manu yu yenebiliyoruz..

eğer oyuncular lig maçlarında bu oyunu sergileyemiyorlarsa da suçlu M.D lidir..konsantrasyon inançı aşılayan t.d dir herzaman ..

hep bi aksilik .. ya arkadailar onu bunu bırakın GOL ATAMIYORUZ!!! bundan ötesi mi var?

soruyorum size beşiktaşımızın maçlarını niçin izliyorsunuz aslında yanıtınız şu : beşiktaşın gollerini mücadelesini karsıdaki takımı nasıl ezdiğini ngörmek için..

ben bunları göremiyorum bu sezon o yüzden huzursuzum. huzursuzum çünkü basımızdaki T.D güya türkiyenin en atak oynatan hocası . huzursuzum çünkü şut atamıyoruz kaleye.. fink bir şut çektimi yüreğimiz ağzımıza geliyor.. şaşırıyoruz kalıyoruz.. çünkü forvetlerimz doğru dürüst şut atamıyor..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Cem Goren

besıktasımızın genel sorunu rakıbı ınonude oynadıgına ınandıramıyor rakıp bır sekılde burda gol atarım zaten besıktas gol atamıytor fazla bızı yıldıracak bı durumları yok saldırayım ben arada bakarsın bı gol atarım sonra besıktas zaten atamıyor hanı saldırsada en fazla bır tane atar 1 puan ıle donerım en azından evıme dıye bır dusunce var
bu yuzden kaybedıyoruz oncelıkle o takımlar ınonuye geldıgının bı farkına varacak besıktasımız bunu hıssetırecek rakıbıne oyunu yıgacak erkenden o golu atıp oynayacak ıstenen oyununu o zaman bakalım hangı takım bu rahat gelıyor ınonuye

RCA

sayın kralkartal üyeleri, sayın arkadaşlarım:

hatam varsa düzeltin...

hepimiz beşiktaşlıyız ve beşiktaşın BAŞARISI için bu foruma üyeyiz dertlerimizi aşkımızı paylaşmak için buraya üye olduk.. beşiktaşın en zor zamanlarında yine burdaydık tepkimizi belli etmek için içten içe nekadar üzüldüğümüzü göstermek için iyi zamanlarımızda da gururlu bi şekilde foruma girip saldır kartlım dünya da teksin gbi atıflarda bulunup içimizdeki aşkı perçinleştiriyoruz. kendimizden büyük abilerimizin yazdıklarını önemsiyoruz çünkü biz yokken onlar vardı biz yokken onlar beşiktaşı takip ediyorlardı onların yazdıklarını özenle düşünerek eleştiriyoruz..

ama artık bazı gercekler ortada değil mi?.. gözlerimizi boyamayalım lütfen ..

sivok ve ferrari  : takımımızda en güvendiğimizi iki isim .. hepimizi bu fikir de ortak değilmiyiz.. tamam

i.üzülmez : pas atmayı bilmiyor geriye dönük oynuyor bildiği tek şey koşmak bence 2.lig topçusu ne derseniz diyin.

ernst ferrari : defansa yatkınlar.. ernst : defans oyuncusu fink defans oyuncusu.. almanyada böyleydiler..

tello holosko bobo nihat : KALİTELİ OYUNCU DEĞİLLER... ne derseniz diyin tekrar. olsalar gol atarlar kaç zamandır beklemiyormuyuz. yapacağınız her yoruma açığım.. ama bunlar golcü sıfatını taşıyorlarsa karsılarında diyarbakır manisa o bu şu varsa GOL atacaklar arkadas! affetmyecekler. vuracaklar !

ben sadece bu oyuncular hakkında yorum yapmak istiyorum..  delgado nobre s.özkan uğur ekrem hakkında yapmayacağım..

bana şuan her nekadar çok ama çok ağır eleştiri yaptığımı düşünen arkadaslara soruyorum : bizde ne eksik ? bizde fazla olan ne ? lütfen cevaplayın (:

ben elano baros santos kewell alex keıta istemiyorum abi ! ben kalitesi olmasa bile "  ulan yıllık okadar para alıyoruz binlerce taraftar bizi izlemeye gol seyretmeye geliyorlar elimden geleni yapıyım savaşayım " diyebilmeli teidrginim çünkü bunu yapmakta zorlanan oyuncular olduğunu görüyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

NIHAT BOBO HOLOSKO kaliteli degil mi?

Bence KALITELILER ve Turkiyenin en kaliteli forvetleride bizde..

Kalite yorumu farkli, gol atamama farkli, formsuz olabilirsin ama kalitesiz degilsin
bu oyuncular kalitesini gosterdi..

1 sene kotu oynarsin ama yine kalitesiz olmazsin, kalite anlik degildir,
ama formda olmak ve formsuzluk anliktir ama uzun surebilir..

RCA

abi tamam kabul..

peki birşey sorabilirmiyim?

bu söylediğim oyuncuların bmaçta özellikle izlemiyormusun bakmıyormusun pozisyonlarda napıyorlar ne ediyorlar diye..

nihat napıyo? allah aşkına hiç mi top gelmedi nihata? geldi ..
hiç mi kaleciyle karsı karsı karsıya kalmadı ? kaldıı..
hiç mi arkadasları bunu maçta görmüyor? emin ol m.d bilerek nihata pas atın diyordur artık gol atsın diye çünkü o da sıkldı..

bobo kalitelidir kabul ama ağır oyuncudur günümüz futbolu bunu kabul ediyor mu? hayır..  bak abi şunu soruyum anadolu takımları neden dişli oldu biliyormusun? adamlar artık çok iyi etut ettiler bizi .. adamlar hızlı oyuncular transfer ediyorlar..

sende haklısın.. ama artık hızlı DÜŞÜNEBİLEN oyunculara ihtiyacımız var zaman ilerliyo, futbol hızı artıyor..

That's me.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 19, 2009, 20:59:35
formsuz olabilirsin ama kalitesiz degilsin

zaten dedim, formsuz ama kalitesiz demek farkli..