Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DIABLO

ios 6 yayınlandı yükleyen arkadaşlar + veya - yorumlarını yaparlarsa sevinirim :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 20, 2012, 17:02:44
ios 6 yayınlandı yükleyen arkadaşlar + veya - yorumlarını yaparlarsa sevinirim :)

Koca bir hiç aslında :)

Appstore berbat olmuş sadece o kadar diyeyim ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 14, 2012, 15:46:01
İtunes veya genel ayarlardan yazılım güncellemeden yapıcaksın.

teşekkürler şuan indiriyorum bakalım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

yanlıslıkla voıce over ı actım ve allah kahretsın boyle bırseyı saat 2 den suana yanı 2.54 e kadar ıskence yasadım.boyle bır ıskence yok.kapatmak ne zor seymıs arkadas
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

Alıntı yapılan: NoPasaran - Eylül 20, 2012, 23:55:53
Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 20, 2012, 17:02:44

Koca bir hiç aslında :)

Appstore berbat olmuş sadece o kadar diyeyim ;D

Guzel ya [IMG]http://img.tapatalk.com/d/12/09/21/y9e4ade9.jpg[/img]

Bide beklentiye bagli ios6 oldu diye ucmaya filan baslamayacak telefon. Yenilikler hosuma gitti. "Rahatsiz etme" guzel bi yenilik.

Ayrica adminimin samsung reklami icin ne kadar veriyorlarsa Apple la konusalim daha fazla verirler kesin, sonunda buyuk kitlelere ulasabiliyorsun 😄
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Valla cem ben objektif yaklaşıyorum ciddiyim

sende 4s var sanırım o farklı olabiklir..

iphone 4 kullanıyor evdekiler ve appstore inanılmaz kasıyor...

yine kullanıcılar diyor harita uygulaması son derecek başarısız olduğunu..

ios4 ten ios 5 e geçişte fazlası ile yenilik sunan appple, ios 6 ile bunu süredüremediğini düşüuyorum..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Objektif  :ahaha

bide benim yanimda calisan bi elemanin samsung galaxy si var , abi canta lazim ona ya, tenis raketi gibi. yurt disina filan cikmaya kalksa insan, fazla yuk parasi alirlar.  :)

saka bi yana Iphone 5i dusunmuyorum, 1,5 yil kontraktli is telefonum var 4s, 2013 ekiminde suresi doluyor o zaman degistirme hakkim var. O zamana neler cikar bilmiyorum. yalniz zaten hizli processoru olan 4sin 5 te hizi iki kat artmissa hizini dusemiyorum bile. ??? 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

Acaba 4 ile 4s arasinda ne fark var dun guncelleme aciklamasini okudum en basiti navigasyon 5 ile 4s diyor siri haric 4 ile 4s arasinda uygulama farki varmidir ?

forzaChelsea

ERHUN

Alıntı yapılan: ERHUN - Ağustos 16, 2012, 13:03:01
Benimde değişme vaktim geldi Nokia ilk tercihim ama Sony Ericsson'lara da bakıyorum. Tek bildiğim samsunga bulaşmayacağım.

Kendimin olmasa da iPhone ve BB çokça kullanmışlığım var. Tasarımından dolayı BB'yi daha çok seviyorum, dokunmatik telefonlara pek alışamadım.

BB alma niyetindeydim kuzenimde var baya hoşuma gidiyor ama Bold serisiymiş onunki, benim düşündüğüm fiyatlara Curve serisi vardı bilmediğim şeye hiç bulaşmayayım diye gidip Nokia (E5) aldım yine. İlk telefonum Nokia'ydı ilk akıllı telefonumda Nokia oldu. Gerçi gerçek bir akıllı telefon deneyimi sunmaz demiştiniz ama bana yetiyor (mesaj, konuşma, internet, arasırada müzik vs).

Daha telefonu tanıma evresindeyim ovi falan, Nokia kullanan biri ne nedir yardımcı olursa fena olmaz, yardımlara açığım.

NoPasaran

Cem objektif degil diyorsun jailbreak yapiyorsun ve bigboss reposu kullaniyorsundur yada duymussundur.. Big bossun bugun yaptigi aciklama asagida.

" Bildiğiniz gibi BigBoss, Cydia ile birlikte kurulu olarak gelmekte ve resmi diyebileceğimiz; tweaklerin para ile satıldığı repo.

BigBoss'un blog sayfasında yazdığına göre iOS 6 tamamen dandik ve Apple'ın şimdiye kadar çıkardığı en berbat ana güncelleme. Youtube, Google Maps'in gitmesi, Google'ın yıllardır yaptığı haritaların yerine Apple'ın birkaç aydır üzerinde çalıştığı kendi haritalarını getirmesi tamamen fiyasko olarak nitelendirilmiş. Bu güncellemenin olsa olsa iOS 5.1.2 olabileceği üzerinde duran BigBoss, "Rahatsız Etme" özelliğinin zaten uzun zamandır jailbreak tweakleri ile eklenebileceğini de belirtmiş.

Son olarak JB kullanıcılarına, "iOS 6 için JB çıkana kadar sakın güncellemeyin" uyarısında bulunan BigBoss, 5.1.1' deki JB'nizi kaybedeceğinizi ve buna değmeyeceğini de eklemiş.

Aynı zamanda iPhone 5'in de baştan sona hayal kırıklığını olduğunu da eklemiş. Son kullanıcıyı en çok etkileyecek değişikliğin de dock konnektörünün değiştirilmesi olduğunu belirtmiş."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Demekki 5.0.1 de devam edicez :)

Volkan şuan benim versiyon 5.0.1 telefonu garantiye vericem ama jb' li 5.0.1 e sıfırlamak mümkünmü ?

forzaChelsea

DIABLO

ios 6 hakkında test yapmışlar bakmanızda fayda var.

http://forum.donanimhaber.com/m_61940878/tm.htm

iphone 4' te 3D map yok 4s' te var ilginç :S

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: DIABLO - Eylül 21, 2012, 20:27:20
Demekki 5.0.1 de devam edicez :)

Volkan şuan benim versiyon 5.0.1 telefonu garantiye vericem ama jb' li 5.0.1 e sıfırlamak mümkünmü ?

Itunesten fabrika ayarlarina don hersey tamamdir :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net