Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Tapatalk ucretliydi en son baktigimda. Whatsapp' ı indirdim. Subway surfer'da 480bin puan yaptım en son :) wifi buldugum anda Viber'i bulucam ama.
Teşekkürler
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

RCA

Abi ben haziranın başı gibi alacağım Sony Xperia Z i kafaya koydum. şu an htc one x kullanıyorum. Htc nin htc one telefonunada baktım. yok sony xperia beni benden aldı !
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Şubat 22, 2013, 21:44:07
Tapatalk ucretliydi en son baktigimda. Whatsapp' ı indirdim. Subway surfer'da 480bin puan yaptım en son :) wifi buldugum anda Viber'i bulucam ama.
Teşekkürler

Android platformlarda apk dosyasını bulduğunda ücretsiz kurulum yapabilirsin programı. Ancak geliştiricilerin gelişmesi için ücretli şeyler alsak iyi olur yinede. Mesela ben tapatalk için ücret ödeyenlerdenim..

Alıntı yapılan: Agilis 8 - Şubat 22, 2013, 22:27:32
Abi ben haziranın başı gibi alacağım Sony Xperia Z i kafaya koydum. şu an htc one x kullanıyorum. Htc nin htc one telefonunada baktım. yok sony xperia beni benden aldı !

Xperia z çok iyi telefon. Ancak HTC ONE daha iyi telefon :)) S4 gözükmeden bu piyasaya girilmez. Ayrıca sony mutlaka S4 sonrası yeni cihaz çıkaraktır. Adreno320 kullanıyor bu "bazı" oyunlarda sıkıntı yaratabilir. Yani piyasadaki belkide en iyilerinden ama bu olacaktır. HTC ONE da adreno 320 kullansada geliştirilmiş hali..

Ayrıca samsung s4 serisinde yepyeni beklenen işlemci kullanabilir. Beklemek lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

2-3 lirayı veremeyn Milyarlık Telefon cimrileri  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

HTC ONE

4,7 inç 1080p FULL HD ekran
468 PPI (ŞU AN EN İYİSİ ANLAMINDA. PİKSEL YOĞUNLUĞU)
Qualcomm® Snapdragon™ 600, dört çekirdekli, 1,7GHz (En son çıkan en iyi işlemci)
Android 4.1.2 Jelly Bean
32/64 gb kapasite alanı
2 GB RAM
LTE DESTEKLİ
NFC DESTEKLİ
Ulta piksel kamera (13 mp toplamda) (Bu konuda 4,3 mp diye lanse ediyor HTC ama çekim olağanüstü diyor)
Yeni HTC sense
Ve çift stereo hoparlör

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 23, 2013, 00:21:05
2-3 lirayı veremeyn Milyarlık Telefon cimrileri  ;D

kredi kartı olayı bozuyor beni :)  faturama yansısa paralı alırım

Bir noktaya daha deyineyim appstore daha iyi idi ya google playde her yorumda ya virüs yorumu yada küfürün haddi hesabı yok birde appstore a bakarak uygulamalar pek kaliteli değil mesela sözcü gazetesinin uygulaması ios" ta gayet güzeldi ama google playde berbat :(

forzaChelsea

NoPasaran

Androidin marketinin türkiyede işlevselliği daha 2 sene bile olmadı cihan. appstore gibi değil elbette. eskiden andrid için uygulama bile yapmazlardı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

forzaChelsea

NoPasaran

Google Android sisteminin şu an istedikleri seviyenin %30 u olduğunu söylüyor..

Ve eskiden yazılımcılar bu android yazılımlardan hiç para kazanmıyordfu ama bu sene playden kazanılan para appstore u geçti mesela. Buda yazılımcıların dikkatini çekti. Hem google yazılım konusundada destek vermeye başladı. Ama tabi appstore çok daha güçlü. Çünkü tek cihaz yada hep aynı cihaz olduğundan kim ne yapacağını biliyor..

Mesela senin tel note2 ama başkasında htc wildfire s var. Arada dağlar kadar fark var ama uygulama mağazası ortak. Çık çıkabilirsen işin ,içinden. 40 MB PROGRAM yapsan htc wildfire s yükleyemiyor mesela :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

aynen.
iphone bile 5'i çıkartınca uygulama sahipleri 4 ve 5'in ekranları farklı olduğundan uğraş verdiler.
android'te bir sürü cihaz var.

DIABLO

Küfür edenler telefonunun kapasitesi yetmeyen arkadaşlar galiba :D

Öyle bir sistem olmalıki telefonunun kapasitesi yetmiyorsa sana gözükmesin o uygulama.

forzaChelsea

DIABLO

forzaChelsea

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..