Ana Menü

Akıllı Telefonlar (Iphone - Samsung - Htc - Nokia vs vs vs)

Başlatan IL Capitano, Aralık 16, 2009, 13:28:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Abi bugün gittim teknosaya karar verdim Htc one-x orda ki arkadaş çok fena ikna etti beni almadım fakat kararım htc one-x eğer sizde sakın alma demezseniz tabi.
Bölünür senin için uykular!

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

one-x geçen senenin mobil cihazı değil mi? 2012 yani.

carsi52

Alıntı yapılan: CR7 - Ekim 21, 2013, 23:29:45
teknosa'dan alma.

yok teknosanın önünden geçiyordum bi bakayım telefonlara diye girdim yoksa teknosadan alacağımdan değil.

Alıntı yapılan: El Colgado - Ekim 21, 2013, 23:36:47
one-x geçen senenin mobil cihazı değil mi? 2012 yani.

evet öyleymiş çalışanda öyle dedi zaten alıcaksan elini çabuk tut 2012 cihazı bitebilir dedi.
Bölünür senin için uykular!

El Colgado

2014 senesine gireceğiz niye 2012 model mobil cihaz alayım?
bence teknosa'da one x kalmış sana giydirmeye çalışıyor. illa 2012 model cihaz alacaksan note2 al s3 al htc batarya problemi var önceki cihazlarda vs problemler var.
volkan yönetici de yazsın ama yine de.

Simurg

Htc one xi s4 kamerasiyla yer 
Bende yari profesyonel makina var dusun s3 bile ondan iyi s4 profesyonel makina lensleriyle kapisir.
Htc one 4 cekirdek s4 8 cekirdek :-D
Bitti dagilalim..

Kaan teknosadan kulaklik bile alinmaz aman diyorum.
Gold, istanbul bilişim, media mart bi goz at.
Gold hem ucuz hem güvenilir. Tavsiye ederim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

kaan 1 bucuk yıl ONE X kullandım. 4 aydır da s4 kullanıyorum. one x in güncellemesi geldikten sonra biraz daha iyi oldu fakat çok çabuk ısınması ve ( güya beats audio) ses sistemi bence çok zayıf. ayrıca hala yüksek fiyatı var diye düşünüyorum htc nin. Samsung'tan şaşma derim
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Colgado

blackberry messenger ios ve android için yayınlandı.
pinleri ekleyin bakalım, hahha

NoPasaran

onex alınmaz onu geç kaan.. alacaksan git yine diyorum discovery al.. s3 ve one x aynı cihaz türü..

s4 ile htc one karşılaştırması ancak sadece s4 kullanların yapabileceği bir tartışma. One ie s4 kıyaslanamaz. 8 değil 28 çekirdek kullansa ne yazar. ayrıca s4 te kullanımda 4 çekirdektir. 8 çekirdek yapısı farklı bişey..

Samsung "arayüz" olarak bugün EN KÖTÜ ANDROİD cihazdır.. SADECE NOTE SERİSİ çok stabil çalışmaktadır..

Ben olsam

HTC ONE
LG G2
SONY Z1

DİYE GİDERDİM..

LG G2 de fiyatıyla harika bir telefon.snapradon 800 işlemci kullanıyor ve bu şu an bahsettiğimiz hiç bir telefonda yok

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

volkan haklı  4 çekirdek veya 8 olsa arasındaki performans farkını anlayamazsınızki en basiti bilgisayarlarda i5 ile i7 arasındaki farkı anlamak zor

arkadaşım discovery almış fiyatına bakarak hoş telefon biraz kurcalama şansım oldu güzel
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Alıntı yapılan: DIABLO - Ekim 23, 2013, 16:57:58
volkan haklı  4 çekirdek veya 8 olsa arasındaki performans farkını anlayamazsınızki en basiti bilgisayarlarda i5 ile i7 arasındaki farkı anlamak zor

Hayır i5 yada i7 ile araında sonuçta bir fark söz konusu..

Ancak burada durum farklı. S4 8 çekirdekli işlemci şöyle. Çalışırken yüksek 4 çekirdek kullanıyor ve performans normal. Ancak dinlenme modunda yani kullanmadığın anda diğer 4 çekirdek devreye giriyor ve telefon güç harcamıyor. LİTTLEbig teknolojisi. Bizde 4 çekirdek var ve bi fark yok..

Burada önemli olan işlemci..

Şu an HTC ONE SNAPGRADON 600 kullanıyor..1.7 ghz..

Samsungta iki model var. Snapgradon 600 1.9 GHZve exynos octa... 8 çekirdek bu octada işe yarıyor ama ondada performans sorunları yaşıyor.Öyleki şu an samsung s4 çok güçlü donanıma rağmen S3 kadar akıcı değil..Sorun burada. Optimizasyon hatası var..Çaılışılıyor..İnş düzelir .

Yinede güzel telefon alan kişi pişman olmaz orası ayrı konu

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

samsung biz en iyisini yapana kadar en iyisi note 3 diyor galiba :)

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran - Ekim 23, 2013, 20:02:29
Alıntı yapılan: DIABLO - Ekim 23, 2013, 16:57:58

Hayır i5 yada i7 ile araında sonuçta bir fark söz konusu..

Ancak burada durum farklı. S4 8 çekirdekli işlemci şöyle. Çalışırken yüksek 4 çekirdek kullanıyor ve performans normal. Ancak dinlenme modunda yani kullanmadığın anda diğer 4 çekirdek devreye giriyor ve telefon güç harcamıyor. LİTTLEbig teknolojisi. Bizde 4 çekirdek var ve bi fark yok..

Burada önemli olan işlemci..

Şu an HTC ONE SNAPGRADON 600 kullanıyor..1.7 ghz..

Samsungta iki model var. Snapgradon 600 1.9 GHZve exynos octa... 8 çekirdek bu octada işe yarıyor ama ondada performans sorunları yaşıyor.Öyleki şu an samsung s4 çok güçlü donanıma rağmen S3 kadar akıcı değil..Sorun burada. Optimizasyon hatası var..Çaılışılıyor..İnş düzelir .

Yinede güzel telefon alan kişi pişman olmaz orası ayrı konu

Abi nerede çalıştığını bilmiyorum ama senden telefon şirketlerinde AR-GE sorumlusu olurmuş. yazdıklarından hiçbirşey anlıyamadım :) :) :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net