Ana Menü

Beşiltaş'ta Nihat Sıkıntısı

Başlatan NoPasaran, Aralık 14, 2009, 18:53:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta Nihat sıkıntısı!
Beşiktaş'a sezon başında İspanya'nın Villarreal takımından büyük umutlarla transfer edilen milli futbolcu Nihat Kahveci, şu ana kadar gösterdiği performansla siyah-beyazlı camianın beklentilerini karşılayamadı.

Beşiktaş'ta eski günlerinden uzak bir görüntü sergileyen ve sezon başı hazırlık kampı geçirmediği için form tutmakta zorlanan milli futbolcu, siyah-beyazlı takımın bu sezon oynadığı bazı maçlarda kötü performansı nedeniyle de zaman zaman tribünlerin tepkisini çekti. 

Bu sezon 13 Turkcell Süper Lig, 4 Avrupa Şampiyonlar Ligi, 1 de TFF Süper Kupa maçı olmak üzere toplam 18 resmi maçta forma şansı bulan Nihat, toplam 1128 dakika sahada kaldı ve sadece 1 gol atabildi. 

Siyah-beyazlı formayla Turkcell Süper Lig'in 9. haftasındaki Kasımpaşa maçında takımının ilk golünü kaydeden Nihat, oynadığı diğer karşılaşmalarda ise gol yollarında başarılı olamadı. 

-BOBO'DAN DAHA FAZLA ŞANS BULDU-

Son olarak Manisaspor ile oynanan lig maçında gösterdiği kötü performans ve kaçırdığı goller nedeniyle eleştirilen Nihat, takımın bu sezonki en golcü futbolcusu Bobo'dan daha fazla forma şansı buldu.  İki futbolcu da 18'er resmi maçta forma giyerken, Nihat 1128 dakika sahada kaldı, Bobo ise oynadığı 1099 dakikada takımı adına toplam 6 gole imza attı. 

-TOPLAM MALİYETİ 15 MİLYON AVRO-
Bu sezon 4 milyon 250 bin avro bonservis ücreti ve yıllık 3.5 milyon avro garanti ücret karşılığında transfer edilen Nihat'ın siyah-beyazlı takıma toplam maliyeti 15 milyon 250 bin avro. Siyah-beyazlı takımla 4 yıllık sözleşme imzalayan Nihat, bu yıl 3.5 milyon, geriye kalan 3 yıl ise yıllık 2.5 milyon avro garanti ücret alacak. Böylece milli futbolcunun 4 yıl boyunca kulübe maliyeti 15 milyon 250 bin avroya gelecek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

normalde evde maç ızlemıyorum (lıg tv olmasına ragmen ozl deplasman maçlarını hıc ıcımden gelmıyor ızlemek) ama dun dedım bı deneyeyım ızleyeyım
55ten sonra amuda kalktım 75e kadar durdum beynıme kan gıttı ama yıne gol atamadın be bırader :)
YUH...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Nihati zorla getirirsen oalcagi bu

nasil bir futbolcu sene sonunda gitmek isteyipte zor guc ikna edip
gondermeyip ve o futbolcudan verim alamiyorsan,
buda ayni...

Nihat istemedi, ayrica Nihat FORMSUZ ama asla kotu futbolcu degil,
bu nedenle elestiri neden formsuz bu kadar zamandir demek ve bunun suclusu
sadece nihat mi yoksa baskalarida var mi? Denizli, yonetim, taraftar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

Nihat'ın çok çok daha fazla kredisi var. Ama diğer oyunculara gösterilen sabır ona gösterilmedi. Belki de beklentiler fazla olduğu içindir... Formsuz olduğu doğru ama biz de onu kaybetmek için elimizden geleni yapıyoruz.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

IL Capitano

Nihat Kahveci'ye mektup

Alıntı Yap
Seni ne kadar çok sevdiğimi belki bilirsin, belki de umursamazsın. Hiç önemli değil. İnan bu mektubu yazmamak için kendimi çok tuttum ama en sonunda kalemi elime aldım.

Senin gollerini ilk kez PAF Takımı maçlarında görmüştüm. Yıldız olmayı kafana koymuştun ve azminle bunu başardın. İspanya'da attığın gollerle hep gururlanmış biri olarak değil bir ağabeyin olarak bu mektubu sana yazacağım hiç aklıma gelmezdi. Olsun kaderde bu da varmış.

Sevgili Nihat, ligin ilk devresinin sonuna geliyoruz. Dikkat edersen son 3-4 haftadan bu yana yuhalanıyorsun. Tepki görmen çok normal, ancak sen neden yuhalandığını anladın mı? Kendi kendine bir öz eleştiri yaptın mı?

Dikkat ediyorum, takımın en havalı futbolcusu sensin. Arkadaşlarının söylediğine göre havandan geçilmiyormuş. Sürekli söze 'Ben La Liga'deyken' diye başlıyormuşsun. Takım arkadaşların seni hafiften hafife ti'ye aldıklarını duyunca inan en çok ben üzülüyorum.

Sevgili Nihat sen bu takıma büyük bir oyuncu olarak transfer edildin. Beşiktaş Villarreal'e 6 milyon euro verdi. Bu sezon Beşiktaş'ın sana ödeyeceği para 3 milyon 500 bin euro. Oynasan da oynamasanda 4 yıl bu parayı alacaksın. Allah daha çok versin. Şöyle bir toplarsak Beşiktaş'ın kasasından senin için sana 4 yılda 17 milyon euro (yaklaşık 35 milyon 500 bin TL) çıkacak. Başkan Yıldırım Demirören, 8 milyon euroluk Tabata transferi için çok eleştiriliyor ama bence senin transferin, Tabata'nın transferinden daha vahim. Kusura bakma ama Beşiktaş'ta yılın transfer fiyaskosu sensin!

Bak Nihat, sen Beşiktaş'ın evladısın. Senin İspanya'da attığın her golü ayakta alkışlamaya çalıştım. Hatta iki sezon önce UEFA'nın resmi internet sitesinde küçük çocuklara topa nasıl vuralacağını gösterdiğinde tüylerim diken diken olmuştu. Şimdi seni şu halde görürken inan çok üzülüyorum.

Ancak benim en çok üzüldüğüm konu senin hareketlerin. Dikkat ediyorum maçta berbat oynadığın yetmezmiş gibi Ekrem'e, Bobo'ya, İsmail, Nobre'ye hatta Ferrari'ye birçok arkadaşına sürekli fırça atıyorsun. Saha içinde ayakların değil, çenen konuşuyor. Hem berbat oynuyorsun hem de saha içinde takım arkadaşlarını olumsuz etkiliyorsun. Bu ne pişkinlik Nihat!

Maç bitmiş tribünler seni yuhalamış sen basın mensuplarına dönüp, "Beni sizler strese sokuyorsunuz" diyorsun. Hatta geçenlerde "Ben İspanya'ya gitmeden önce de yuhalanıyordum. Bu tür tepkilere alışığım. Ben futboluma bakıyorum" yorumunu bile yaptın. El insaf diyorum Nihat! Söylediklerin senin nasıl bir düşüşte olduğunu gösteriyor. İnan bana senin kötü futbolun beni üzüyor ama yaptığın açıklamalar beni deli ediyor. Sana hiç yakışmıyor Nihat hiç!

Eski parayla yaklaşık 35 trilyon liralık bir maliyetin var. Biraz daha para konup Beşiktaş Ronaldinho'yu Türkiye'ye getirebilirdi. Tribünler ayağa kalkardı. Sana iki alternatif sunuyorum:

Bence Bursaspor maçı sonrası güzel bir tatile çık kafanı dağıt. Tatile çıkmadan önce takım arkadaşlarından, taraftarlardan özür dile ve kısa bir tatil sonrası da Ümraniye'ye git ve kendini sezona hazırla. Gücün bitmiş gibi, toplara bile vuramıyorsun. Gücünü topla İspanya'daki günlerin gibi yeni bir sayfa aç.

Veya hemen başkan Demirören'in yanına git ve sözleşmenin iptalini iste. "Ben bu takıma zarar veriyorum. Aldığım parayı hak etmiyorum izninle başkan" de. Bana ikinci öneri daha mantıklı geliyor. Çünkü sen bu kafayla gidersen taraftarla daha çok karşı karşıya gelirsin. Benden uyarması.

Kal sağlıcakla
Erce Kaftan
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

bana kimse bu futbolcuya yillik 3,5 milyon euro verildigini aciklayamaz. bu takima zorla getirlidigine filan katilmiyorum. parayi verdik dudugu caldik. gecen sene La ligada 17 macta (kac mac kafadan, kac mac sonradan bilmiyorum) oynadi , sifir 0 gol atti. ordada mi yönetim, taraftar, antrenör sucluydu?

Delgado, Nihat benim bildigim Besiktas tarihinin verilen paraya vede gösterilen sevgiye göre kiyaslaninca en fiyasko transferleridir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Nihat'a ne kadar kızsamda sövsemde inanıoyrum abi ben eski Nihat'ın döneceğine..

Belki biraz zman alacak ama dönecek eskisindn de iyi olacak..

Tamam şu ana kadar ona verilen şanslar kimseye verilmedi. Ödenen ücret kimseye verilmedi ama eski Nihat gelecek az kaldı az..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Nihat puan kayıplarımızın en önemlisi sorumlusu son bir kaç haftadır..

Resmen 10 kişi oynuyoruz..

Ancak stres stress stresss

Adamı bitiriyor..

İnanıyorum ben halen nihata..bi gün hepimzi utanacağız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Formsuz ise oynatmiyacaksin Volkan

Nihat zorla mi oynuyor? yedek kalsin, Nobre Batuhan baskasi oynasin

neden Nihata suc verebiliyorsun? Denizliye ver sucu..

Futbolcusunu ust duzeye cikartamadigi icin

ve iddaa ediyorum LUCESCU olsaydi Nihat suan GOL kralliginda 1. sirada olurdu

NoPasaran

Haydaa..

Sen yanındaki adama pas verme..

Herşeye itiraz et şunu yap bunu yap şuç denizlinin olsun..

Suçun en büyüğü Nihatta..

Çok artis olduğu söyleniyor bunlar yapamaycak ,

ferrari enrsnt 1 çalışıyorsa nihat 2 çalışacak arkadaşları ile iyi geçinecek gol yollarında pas verecek vs vs vs

bunlarda zamanla olacak ama ben çalışma azlığından dolayı halen gücünün yeterli olduğunu düşünmüyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

at artık su lanet olası topu sok su 3dıregın arasına artık...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Nihat'ın ismi yeter yahu.
Unutmayın Avrupa Kupası şampiyonasında Nihat Nihat diye çığırışınızı.Noldu şimdi ? İyi günde EN BÜYÜK NİHAT ! Kötü günde yeter artık Nihat !

Oh anasını satim.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 15, 2009, 19:17:02

bunlarda zamanla olacak ama ben çalışma azlığından dolayı halen gücünün yeterli olduğunu düşünmüyorum

Hocanin gorevi nedir Volkan? guc yetersizse özel program uygula, özel ilgilen..
yok öyle!

Futbolcu kendi basina herseyi yaparsa Hocanin ne isi var?
Sen ögrencisin her derse yalniz girsen kitap okusan, ama anlamadiklarini
hocaya soramasan, ve yazilidan kotu sonuc alsan,
suc hocanin mi ögrencinin mi?

NoPasaran

Başkasında sorun yoksa bunu nihat düşünecek ihsan..

Kendisi demekki yeterli şeyi alamıyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bobodada sorun var Telloda bir oynuyor bir oynamiyor,
Nobre ayni sekil, yani Sorun var,
bir ERNSTte sorun yok, gerisi bir iyi bir kotu, sorun var volkan,
yani birazda gercekci olalim..

100.yilda Luce futbolcularla cok iyi ilgilendi, formda tuttu,
gerektiginde sinan engin, sevmesemde, ilhan tumer ve sergenle yakindan
ilgilendi, digerleriyle pek ilgilenmedi ama neyse..
Ilgilenmen lazim, hocanin gorevi futbolcuya teknik taktik ogretmek degil,
daha cok onu motive edip, onun icindeki yetenekleri sahaya yansitmasini saglamak,
bunu basaran hoca(LUCESCU en buyuk ornek) basarili olur..

Yoksa her teknik direktor asagi yukari aynidir..Denizlide klasik bir hocadir..