Ana Menü

Hep Aynı Hikaye..Sıkıldım

Başlatan Ersin Develi, Aralık 14, 2009, 00:10:56

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Mustafa Denizli, Manisaspor maçı sonrası zirve için yeni bir tarih verdi.
İşte Denizlinin maç sonrası yaptığı açıklama:
"Liderle aynı punda olabileceğimiz pozisyonlar geldi. Son vuruşlarda isabetli olamadık, isabetli olduklarımız da kalecinin üzerine gitti. Manisa, ses getirecek maçları çok iyi konsantre olarak, çok iyi mücadele ederek oynuyor. Buna rağmen ilk yarıda çok net pozisyonlar geldi. İkinci yarı oyun sıkışık alanda oynandı. Mücadelesiyle her şeyiyle heyecanlı bir maç oldu. Tello ve Ekrem'in daha etkili olabileceklerini düşündük. Buna rağmen Ekrem ilk yarı çok iyi 3 top getirdi. Tello sakatlıktan sonra istediğimiz düzeye gelmedi. Manisa çok iyi direnç gösterdi bunu gözardı etmek doğru değil. İkinci yarının ilk 5 hafta sonunda istediğimiz yerde oluruz."
Nihat ile ilgili soru üzerine Denizli, "İstediği pozisyonları gelmesi ve istediğimiz Nihat olması lazım. Nihat devamlı gol pozisyonlarının içinde. Dönecektir mutlaka dönecektir. Ağıt yakacak durumda değiliz. Nihat bunların hepsini aşacak. Nihat'a ekstra fırsat tanımıyorum. Çalışmasının karşılığında takımda yer alıyor. Nihat'ın yaşadığı gol stresi. Nobre'de de bunu görüyoruz" dedi.

HER PUAN KAYBINDAN SONRA BU KADAR MİLLETİ UYUTMAYA HAKKIN YOK.HER PUAN KAYBINDAN SONRA DİKKATİ BAŞKA YERE ÇEKİP,PUAN KAYBINI BASTIRMAYA ÇALIŞIYORSUN,ELEŞTİRİLMEKTEN KORKUYORSUN..KİMSEYİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA HAKKIN YOK SAYIN DENİZLİ..
BAŞKA BİR PUAN KAYBINDA DEMİŞTİN Kİ İLK DEVREYİ PUAN KAYBETMEDEN LİDER TAMAMLAYACAĞIZ,NE OLDU DA İKİNCİ YARININ BEŞİNCİ HAFTASINDA İSTEDİĞİN YERDE OLUYORSUN...

NoPasaran

Uyutmamı..

Eleştirmek için eleştiri yapınca komik oluyorsunuz..

Geçen sene hedef 26. hafta kondu ve sene sonu dendi ve tuttu..

Bu sene burada küfürler ediyordunuz adamın şerefine haysiyetine ilk yarının sonunda durum belli olur dedi

e dediği çıktı..

Ben başka Beşiktaşımı seyrediyorum..

Her galibiyet hocanın değildir her puan kaybıda..bunuda çözelim artık.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Hocanin degilse, hoca ne diye orada HOCAYIM diye para alip isin basinda?

Bakiniz trabzon, hoca degisti trabzon canlandi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Her kelimesi, sürekli devam eden olaylar için kullanılır..

Hocanın aldığı puanlar vardır verdikleri vardır..

Manisa maçı hocanın verdiği bir maç değildir..

Alınan trabzon maçıda onun değildir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Komik olduğumu düşünmüyorum Volkan,İkinci devre 1-1 başlamış ve maç sonuna kadar 2 oyuncu değiştirmişsin,birini 75 ten sonra yanlış hatırlamıyorsam birini 80 lerde,madem bu takıma 8 lik tabata alınmış neden oynamıyor,oynamayacaksa neden alındı.

NoPasaran

Oyuncu değişikleri eleştirilebilir tabi.Demek istediğim o değildi oysa..

Tabata
Serdar Özkan

bunlar her zaman yedekten maç çevirebilecek adamlar..

Ancak bugün orta alanda iyi değildi savunam anlamında ve bu yüzden hücuma yeteri kadar destek gelemedi gol yeme korkusundan...

Hocanın anlamsızlığı uğur inceman olayı. nedir bu zevk anlamıyorum..

niye inceman bilmiyorum..

neyse..

ben yeterli gol pozisyonu bulduğumuzu düşünüyorum bu yüzden hoca çok etkili değildi. bişey değişmezdi sanki.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

geçen senekiler tuttu diyosun,bende diyorum ki 2 hafta önce devreye puan kayıpsız girilecekti ve lider olunacaktı,ama olmadı konuyu değiştirdi.benım dediğim konuşmasın boş boş

ktübjk1903

ya millet 2 sene sampiyonluk garantisi veriyor takimi taraftari motive ediyor,bizim hocamiz bu sekilde konusarak futbolcularina guven motivasyon vermesini yanlis bulmuyorum,evet tutmadigi zaman komik oluyor ama simdi baktiginda son 2 haftadaki oyunumuz,sen olsan fener macindan sonra boyle bir aciklama yapmazmiydin,ben yapmasini yadirgamadim ve gercektende bu firstalar elimize 2 mactada bolca gecti ama hucumcular beceremedi
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

carsi52

5.Hafta derken büyük ihtimal 5.haftaya kadar yani gese maçına kadar tekrar galibiyet serisi yakalamak istiyor hocamız.Eğer yakalarsada böyle bir seri liderliği kaparız gibime geliyor :)
Bölünür senin için uykular!

husoeagle

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 14, 2009, 00:20:07
Her kelimesi, sürekli devam eden olaylar için kullanılır..

Hocanın aldığı puanlar vardır verdikleri vardır..

Manisa maçı hocanın verdiği bir maç değildir..

Alınan trabzon maçıda onun değildir.

bence manisa maçı hocanın verdiği bi maçtır
neden dersen durum 1-1 rakibin üstüne azda olsa baskı kurmuşun elinde tabata ve serdar var sen tutuyosun uğur incemanı alıyorsun komik

+18 !

Her puan kaybından sonra "Hep aynı hikaye..Sıkıldım"

Tamam bende eleştiriyorum Denizliyi ama bunun için ayrı konu görmekten "sıkıldım"..

Maç konusunda tartışamaz mıyız bunları..

CR7

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 14, 2009, 15:54:57
Her puan kaybından sonra "Hep aynı hikaye..Sıkıldım"

Tamam bende eleştiriyorum Denizliyi ama bunun için ayrı konu görmekten "sıkıldım"..

Maç konusunda tartışamaz mıyız bunları..

+rep :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 14, 2009, 00:17:13
Uyutmamı..

Eleştirmek için eleştiri yapınca komik oluyorsunuz..

Geçen sene hedef 26. hafta kondu ve sene sonu dendi ve tuttu..

Bu sene burada küfürler ediyordunuz adamın şerefine haysiyetine ilk yarının sonunda durum belli olur dedi

e dediği çıktı..

Ben başka Beşiktaşımı seyrediyorum..

Her galibiyet hocanın değildir her puan kaybıda..bunuda çözelim artık.

önce sana bi diyeyim kardes nihati durmadan nobreyi durmadan ugur incemani durmadan degistiren ve bu saydigim adamlarin bi damla faydasini görmedigimiz adamlari her zaman görüyoruz...eeee bi nihat kadar serdar özkanin batuhanin yada gönderdigin aydinin üstünde dursaydin? ??? ?
cokmu zarar görürdü?
o zaman bari taraftarin elestiriye hakki kalmazdi bunlari oynatsaydi ve kötü oynatsalardi bile...
yahu görün sunlari ya ardayi oynatiyorlar basin futbolcu yapti ardayi GS degil!!!
adam CALIM ATMAYI SERDAR ÖZKANDAN ÖGRENDIM DIYOR....HOCAAAAAA ne yapiyorsun?
üstünde DURSANA kendinde o yollardan gectin anlaman lazim ama büyüksün sen büyüklük sende kalsin dicem ama sen o düsünceye galiba sahip degilsin...
hocaya art niyetinmi var diye sorarsaniz
hocanin besiktas basinda olmasindan memnun gibiyim ama memnunda degilim sampiyon yapsa sevinirim ama Mustafa hoca yapti diye memnun kalmam cünki forvet kanser iken hala bildigini okudugu icin inat oldugu icin elindeki firsatlari kullanmadigi icin....
helal olsun yinede sampiyon yapan ilk türk hocamiz!

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 14, 2009, 00:22:16
madem bu takıma 8 lik tabata alınmış neden oynamıyor,oynamayacaksa neden alındı.

hala ögrenemedinmi kardes?
tabata 8milyonluk futbolcu degil!!! kapasitesi serdar özkan gibi kapasitesi var belkide ben abartiyorum...elinden geldigini yapiyor...
adamin gercek degeri olsa olsa 2-3 milyon
durmadan bu futbolcunun bonservisini ön plana cikarip basinin basit oyuncagi olmayin hepimiz biliyoruzki tabata almadi o parayi....

baskan cikip milyonlari sacmis kabahat futbolcularin olmus
kiytirik fanatik gazetesi haber yapmis bizde mal gibi yiyoruz....
birak ya yeter acmayin bu konulari hep ayni hep ayni...
takim zaten alarm caliyor forvet lazim diye...forvet ihtiyacini gidersinler durum degisebilir ama düsündügüm takimin simdi burda olmasi bile güzel cünki ilk haftalarda nerdeyse kümeye bile gidiyordu...
neyse bunada sükür dahada iyi olacaksa yakisir besiktasima
ama olmayacaksa gidecekler gider gelecekler gelir yeniden sabirla olacaklari bekleriz....

yazdiklarimi kötü anlamda almayin...ama yeter yani bildiginiz gibi biktik SIKILDIK arkadasin konuyu actigi gibi....

Ersin Develi

Böyle bir başlık Açtığım için herkesten özür dilerim,Daha fazlasını yazmalıydım

[KralKartal]

bosver, BESIKTASIN menfaati diye birsey kalmamis
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi