Ana Menü

Sizce hangisi ?

Başlatan ktübjk1903, Aralık 13, 2009, 22:43:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ktübjk1903

Yakaladigimiz o muthis seride,hepimizin sanirsam ortak kanisidir bir cok macta (eskisehir-trabzon-denizli) iyi savunma yapan fakat bir turlu organize olamayan ve rakibini IsIrAmayan bir takim goruntusundeydik,fakat takim kazaniyordu ve bizim icinde o surecte onemli olan buydu,

Fakat simdi takim gercekten cok organize,inanilmaz iyi defans kurgusunun yanina,ileride organizasyon bolluguda basladi ve gozlerimizi doyuran bir takim izlenimi veriyor fakat ne hikmetse (nihat-nobre) takim bir turlu oyunu koparamiyor,ama rakiplerle puan farki yok denecek kadar az bunuda goz ardi etmemek gerekli.

Bence takimin iyi oynama surecine gecmesi cok iyi cunku dikkat ederseniz potadaki takim sayisi cogaliyor her nekadarda bunlar suni cogalmalar olsada ,kolay mac sayisis bu sekilde azaliyor,bu yuzden iyi oynamak sart,oynatmadan kazanmak ve 7 8 maclik seri yakalamak imkansiz su sartlarda.Ben tum bunlari goz onunde bulundurdugumda panik olacak ve aman takim kazanamiyor aman forvetler atamiyor yaygarasina gerek yok diye dusunuyorum evet sabrimizi tasiriyorlar ama 1 hafta daha sabrederiz sanirsam devre arasi herkese iyi gelicek.

simdi sizce hangisi bu surecte onemli?
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

NoPasaran

Beşiktaşın bugün oynadığı futboldan memnun oldum ben, aynı şekilde diyarbakır maçındada kötü değildik..

Eskiye göre daha iyi organize oluyoruz bu kesin bundan şüphem yok ancak yaratıcı oyuncularımızın beceriksizlikleri bir tülü bitmiyor..

Maçı koparmak için atmamız gereken çok önemli golleri kaçırıyoruz. Ama nedense bu sene içim rahat..

Beşiktaş rakiplerinden çok daha iyi futbol oynuyor ve güven veriyor emin olabilirsiniz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

100.yildan sonra ben rahat mac izledigimi hatirlamiyorum,

sagolsun Luce teknik direktor nasil olunur Turkiyedeki amator ruhlara ogrettigi icin..
Ve bizide mutlu ettigi icin..
Acaip keyifli mac izlerdim, yenik olsakta biliyordum ki galip gelecegiz ve oluyorduda...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ktübjk1903

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 14, 2009, 00:19:01
Beşiktaşın bugün oynadığı futboldan memnun oldum ben, aynı şekilde diyarbakır maçındada kötü değildik..

Eskiye göre daha iyi organize oluyoruz bu kesin bundan şüphem yok ancak yaratıcı oyuncularımızın beceriksizlikleri bir tülü bitmiyor..

Maçı koparmak için atmamız gereken çok önemli golleri kaçırıyoruz. Ama nedense bu sene içim rahat..

Beşiktaş rakiplerinden çok daha iyi futbol oynuyor ve güven veriyor emin olabilirsiniz.

Altina imzami attim volkan, ama sasirmadim degil nadir ortak dusuncelerimizden biri :)
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

Ersin Develi

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 14, 2009, 00:20:25
100.yildan sonra ben rahat mac izledigimi hatirlamiyorum,

sagolsun Luce teknik direktor nasil olunur Turkiyedeki amator ruhlara ogrettigi icin..
Ve bizide mutlu ettigi icin..
Acaip keyifli mac izlerdim, yenik olsakta biliyordum ki galip gelecegiz ve oluyorduda...

Bencede

CR7

Alıntı yapılan: ktübjk1903 - Aralık 14, 2009, 05:01:16

Altina imzami attim volkan, ama sasirmadim degil nadir ortak dusuncelerimizden biri :)
ben de katılıyorum bu düşünceye.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Lafın kısası gese maçına kadar bi galibiyet serisi daha yakalarsak liderliği ele geçiririz.
Mustafa Denizlide zaten 5.haftada istediğimiz yerde oluruz derken bunu kastetti herhalde.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Kazanamamızın tek nedi yanlış adamlar yanlış kadro seçimi bu kadar
Denizli yeni bişeyler denemese bal gibide alırız tüm maçları

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

soylenecek sozlerın hepsı burda yazılmıs zaten sadece gol sorunumuz var oda ıns cozulecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun