Ana Menü

Son Dakika! DTP KAPATILDI

Başlatan NoPasaran, Aralık 11, 2009, 18:21:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

turkıye tarıhınde kapatılan 25.partıymıs bundan once ne gordukkı sımdı ne gorecegız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

DTP tabelası indi BDP asıldı
Şırnak'ın Silopi ilçesinde, kapatılan DTP'nin tabelası indirilirken, yerine Barış ve Demokrasi Partisi'nin (BDP) tabelası asıldı.
Anayasa Mahkemesi'nce kapatılmasına karar verilen Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Silopi İlçe Başkanlığında partinin tabelası, görevliler tarafından indirildi.DTP'nin yerine ilçe başkanlığı binasına BDP tabelası asıldı. Kurucu Genel Başkanlığı'nı Mustafa Ayzit'in üstlendiği Barış ve Demokrasi Partisi'nin kuruluş dilekçesi 3 Mayıs 2009 tarihinde İçişleri Bakanlığı'na verilmişti.Sarı zemin üzerinde yeşil meşe ağacını amblem olarak kullanan BDP'nin 42 kurucusu arasında kapatılan HADEP'in eski Diyarbakır Bağlar Belediye Başkanı Cabar Leygara, eski Sur Belediye Başkanı Cezayir Serin gibi isimler de bulunuyor.

Simurg

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 13, 2009, 17:59:41
Ve korkulan oldu!

silahlar bile cekilmis, vatandaslar tepki olarak silah cekmis,
millet iyice costu, nedir bu, teksas mi yahu !!

Az önce haberlerde gördüm,
500 tl karşılığınla kuru sıkı tabanca vermişler adamlar bi nevi tutulmuş

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

daha neler olacak kım bılır...

KeePSaKe

Olan oldu bugün Muş ta 2 gösterici öldürüldü Esnafa saldırmışlar adamın arabasını dükkanını yakmışlar oda kalaşnikof la ateş açmış 9 yaralı 2 ölü var...
Since 1903

+18 !

Esnaf öyle mi ?

Külahıma anlatsınlar..

KeePSaKe

Since 1903

carsi52

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 15, 2009, 20:52:05
Esnaf öyle mi ?

Külahıma anlatsınlar..

Nasıl yani ne anlamda söyledin bunu ? Göstericiler öyle şey yapmamıştır mı demek istiyorsun ? Yani neyi kastediyorsun ?
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 15, 2009, 22:34:29
Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 15, 2009, 20:52:05
Esnaf öyle mi ?

Külahıma anlatsınlar..

Nasıl yani ne anlamda söyledin bunu ? Göstericiler öyle şey yapmamıştır mı demek istiyorsun ? Yani neyi kastediyorsun ?

Yok pkk lı göstericiler esnafa saldırmış oda silah çekip 2 kişiyi vurmuş ama Sergen heralde ateş eden kişinin esnaf olduğuna inanmadı galiba bana öyle geldi.
Since 1903

+18 !

Zaten saldırıya uğrayan göstericiler Kaan..

Yıldırma politikası gibi geldi bana ama neyse..

Cem Goren

sine-i millet seslerı yukselmeye basladı dtp kulıslerınde

Cem Goren

dtp lıderlerı ve vekıllerı ıstıfa kararında ımralıda yatan seref yoksunun emrı ıle vazgecerek barsı ve demokrası partısı adı altında faalıyetlerını surdurme kararı aldı...

IL Capitano

adam acik aciga dun öcalan istedi biz kararimizdan dönduk dedi. acilimin geldigi yerler.

daha öncede yzmistim simdide tekrarliyorum. en fazla 5 sene icinde imralidaki yaratik mecliste oturacak. demedi demeyin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 19, 2009, 13:07:03
adam acik aciga dun öcalan istedi biz kararimizdan dönduk dedi. acilimin geldigi yerler.

daha öncede yzmistim simdide tekrarliyorum. en fazla 5 sene icinde imralidaki yaratik mecliste oturacak. demedi demeyin.

Aynen abi gebertemediler bir türlü puştu...
Since 1903