Ana Menü

Yazık değil mi İbrahim Akın'a

Başlatan NoPasaran, Şubat 11, 2007, 10:27:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Miraculous Omen - Şubat 11, 2007, 17:28:48
çok bencil.takım oyuncusu değil.

alla alla..

Bundan 6-7 hafta önce süper diyorduk
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: NoPasaran - Şubat 11, 2007, 14:02:37
Buğra bu eleştirileri sene başında yapsan sorun değil..

Akın bu sene kendini bulmuştu..

tekrar milli takıma alınması gündeme dahi gelmişti.

yalnız sene başında destekliyordum belki teknik adamımız şans vermiyor şans ona gülmüyor diyordum
sonra öğrendim bu şekilde davrandığını geceleri takılıp sonra antremana katılmadığını
hiç yoktan bana göre gereği yoksa bile takım ruhunu bozmamak lazım
sergende aynı hatayı yapmadı mı
oyüzden söyledim

Anarchy*

suankı sıstem oturmus durumda o yusdenn oynayacagını zannetmıorum kadroyu bozmaz tıgana

keskinli

stil olarak bende begeniyorum ibrahim akini.ama bu günlere gelmesi sadece ve sadece kendi sucu!
önünde 2 secenek var.
1.adam gibi calisip formayi yeniden kapmak
2.besiktastan ayrilmak
kendisi bilir..
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

black-eagle

bu adam turkiyenin EN BUYUK yetneği iddia ediorum ole 5-6 maç oynamıo yedek kalıo snr hoca oyuna alınca mecburen kendini gostermek için  bencilce davranio bu adamı kaybetmememiz lazım
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

ilker_1903

Harbi yazık oldu yav iyi futbolcuydu ama bu kadroda Rico'yu çıkarıpta İ.Akın'ı oynatamazsınız ki

carsi52

ricoyu çıkartıp onu oynatamassınz doru.ama mesela riske gidilcek maçlarda risk alınması gereken maçlarda ön liberodan birini çıkartıp i.akını alabilir ricoyu forvet arkasına koyabilirsin.
Bölünür senin için uykular!

textboreas

Benim duyduğum kondisyon idmanlarında cok calışmıyomuş o cok iyi oynadıda kadroya mı almadılar.2maç aynı hatayı yaparak 2.sarıdan kırmızı gordu kendine ceki duzen vermesi lazım hurriyet roportajında zaten psikolojik destek aldığını soyledi inşallah düzelir...
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

Timurlenk

dün lig tv de "2'ye 1" programını izliyordum ibrahim üzülmez konuktu.orada ilginç bir anısını anlattı.Del Bosque antremanda konuşma yaparken şöyle demiş;Zidane her antreman sonunda en az 1 saat özel çalışma yapar.Hem futbol hem manevi anlamda doymuş bir futbolcu halâ bu yaşta ekstra antreman yapıyorsa düşününki ibrahim akın'ın ne kadar çalışması gerekiyor.
hagi bile şuan Türkiye'nin en iyi futbolcusu İbrahim Akın derken onun herşeye küsüp isteksiz davranması kendi zararına olacaktır.

burak_bjk

sevabıyla günanıyla bu adamı trabzon maçında oynatacaksın kardesim...soldan bi tane orta gelmiyo kaleye sut atan kimse yok antep gibi konya gibi böyle bozuk zeminlerde uzaktan kaleyi yoklasan işi bitirip gelceksin bu adamı oynatması lazım trabzon maçında ben başkada bişey demiyorum...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

MeLo

Tigana ona yeterince şans tanıdı.
Ama o hep bildiğini okudu.
Kredisi tükendi.
Kendi etti,kendi buldu.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

BerkAy1903

19o3

NoPasaran

Ya bu adam 5-6 maç önceye kadar yıldızdı arkdaşlar ne diyorsunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

ya bence ibrakimin ölüsü oynar ya bu delgadonun yerine delgadonun klebersondan bi farki yoktu gecen macta
özür dilerim büyük hakaret ama yinede dogruya dogru
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

hade53

tigananın doğrusu neki tam anlamıyla oynamaya başladı yine klübeye çekti küstürdü şimdide kadroya almadı bu adama kim GİT diycek