Ana Menü

Hücum Futbolu ve Korkma Hoca! Dön Gerçek Mustafa'ya

Başlatan NoPasaran, Aralık 09, 2009, 13:52:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

En son rasim kara zamanındaydı sanırım, saldıran boğan ve o çoşkuyla goller atıp pozisyonlar bulduğumuz takım. Belkide çocuktum ben öyle hatırlıyorum..

Ne lucescu
Ne Tigana
Ne Del Bosque
Ne Scala
Ne Ertuğrul Sağlam
Nede Rıza Çalımbay

Olmadı bir türlü..

Biz hiç bir zaman rakibi boğamadık. Çok ünlü oyunclar geldi takıma ama olmadı. Galatarasayın ve zaman zaman fenerbahçenin yaptığı boğucu futbol şampiyon olduğumuz senelerde bile olmadı..

En son Mustafa DENİZLİ..

Türk futboluna hücum futbolunu öğreten adam derler bir çoğu. Gelmeden önce Beşiktaşı şampiyon yapacak şu anki ter yerli hoca diye çok güvendim. Halende hocalığını beğeniyorum

ancak

Mustafa Denizli geldiği gün verdiği sözü tutmuyor. Ne demişti
"Bu takım iyi yada kötü sonuçlar her zaman alacaktır ancak taraftarın beklediği iyi futbolu ne olursa olsun sahaya verecektir. İçleri o konuda rahat olsun"

Peki Hocam ne oldu ?

Herşeyi geçtim senin o cesaretine ne oldu..

Fenerbahçe ile 34 maçta 26 galibiyet alarak bitirdiğin seneki şampiyonluğunu hatırlıyorumda revivo rapaiç anderson lazetiç yusuf ceyhun ortegalı bir kadron vardı sanırım. nasıl bir baskı nasıl bir kaleyi ablukaya alan hücum futbolun..

Kadron yetersiz bunu biliyorsun ancak takviye istemiyorum diyorsun..

Neyden korkuyorsun anlamıyorum hoca neyden ?

Şampiyonluk önemlidir ve çok güzel bir duygu ve ne olursa olsun savunmada oynayıp olsan sezonun en güzel günüdür o şampiyonluk golünün atıldığı gün ancak birazda iyi futbol oynayalım, birazda baskı kuralım, birazda artık fark atalım..

ama yok yok yok..

Sorun sendemi, sizdemi, bizdemi bilmiyorum..

ve forumdaki, arkadaşlarıma soruyorum

BİZ NEDEN HÜCUM FUTBOLU OYNAYAMIYORUZ..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Volkan guzel konu..

Kendimce nedenleri siraliyayim:

1. Denizli ne zaman fenerde hucum oynadi? Sac bas yolduruyordu fenerde, fenerliler verem olmustu.
Yuzde 51 denizli lakabini bosuna almadi Denizli... Hucum ben Denizliden beklemiyorum, bu nedenle bu konuya katilmiyorum..

2. Daum + Feldkamp ve Scala dönemlerinde Hucum oynuyorduk, hele ki Nouma-Ahmet ikilisi ve tabi Barca galibiyetini
hucum futboluyla aldik..

3. Takim neden hucum oynayamiyor dersen, sorun teknik heyette + kadro yapisinda..
bunuda teknik heyet belirler bildigim. Tabata Yusuf Delgado ne kadar hucum oynayabilirler?
Katkilari 90 dakikada ne kadar olur takima?
Forvetlerimize gelince, bana gore yeterli orta sahadan destek alamiyorlar..

Nobreye kiziyoruz, ama Fenerde sagdan soldan ortadan adama ortalar geliyordu,
gollerini bu nedenle atiyordu, bir Mehmet Yozgatli, Alex gibi adamlar Nobreyi besliyordu..
Bizde Nobreyi, daha dogrusu forvetlerimizi besleyen adam yok !!

Kac zamandir PENALTI almadik? Neden alamadik? Sergen Yalcindan sonra bize penalti bile verilmez oldu,
neden? Sergen ozellikle ceza sahasinin icine girip, topu ayaginda tutup, penalti kazanmak icin kurnazlik yapiyordu
olmadi penalti, frikik aliyordu..Tehlike ve gol yollarimizda bu sekilde aciliyordu..
Bir Sergen, forvetleri besliyordu paslariyla, gerektiginde orta sahayi rahatlatiyordu, iste boyle bir OYUNCUMUZ yok
ve oyun anlayisimiz yok..NE sut cekiyoruz, ne birsey..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 09, 2009, 14:04:30
Volkan guzel konu..

Kendimce nedenleri siraliyayim:

1. Denizli ne zaman fenerde hucum oynadi? Sac bas yolduruyordu fenerde, fenerliler verem olmustu.
Yuzde 51 denizli lakabini bosuna almadi Denizli... Hucum ben Denizliden beklemiyorum, bu nedenle bu konuya katilmiyorum..

Valla saç maç yoldukları yoktu ihsan.. Kendi sahalarında 17 de 16 yada 17 de yapmıştı sanırım..İkinci sene kötü oldu dayanamadılar..

%51 lakabını kendisi taktı ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Volkan, galibiyetlere birsey demiyorum, olmasa sampiyon olamazdi, fakat
sahadaki futbol tat vermiyordu... olay bu.,.Bu nedenlede Denizliden muthis futbol beklemiyorum,
hangi fenerliye sorarsan sor, bunu der sana... :) Denizliyi kim begeniyor ve seviyordu ki?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi