Ana Menü

Sirasiyla kizdiklarim

Başlatan fguldas, Aralık 08, 2009, 23:46:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fguldas

Sirasiyla kizdiklarim
1 mustafa denizli: 86 dakikada 2. forveti aldigi icin
2 spkier ve ridvan : kendi aralarinda sohbet edip macin golunun gelisimini bile anlatmadiklari icin
3 yildirim demiroren : yildiz oyuncu diye tabatayi aldigi icin.
4 bobo ruhsuz bir sekilde oynadagi icin
5 Taraftar : takimi ateslendirmedigi icin
6 ibrahim toraman : tum mac boyunca sadece bi adam tuttugu icin..
7 besiktas futbol takimi : suursuzca saldirmadigi icin.
daha onlarca nedenim var .. kizmak icin..

beckyZWICKY

Hepsine tamam desem bile 6. maddeye tamam demem, 6. maddedeki suçladığın ibonun suçu ne?? kendimi istedi tüm maç boyunca 1 adamı tutmasını??
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

fguldas

Ilk yari anlarim ama son 15 dakika '20 dakika ileri cik sen sivokla ferrari kimildamiyor zaten yerinden sen git bari.

Mustafa denizli ibrahim toramani kesemez. Gucu yetmez. Daha cesur top oynayacaklardi.

keskinli

birakin bu isleri
hic kimse küfürü haketmedi bu macta
ayrica forumumuzda küfür yasak
konunun basligini degistirdim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Hicbirine kızmıyorum su anda. (İyi yapmıssın Ahmet abi degistirmekle)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

fguldas

Siz benimle ayni maci mi izlediniz. Kufrettim binlerce kisi gibi spikere de mustafa denizliyede bunu saklamanin bi anlami yok ettigim kufurleri yazacak halim yok . Edep sahibiyim. Bu takimin bu haline kizmayanlari anliyorum . fenerli futbolcu istemiyoruz diyipde ; yusufun nobrenin  attigi gollerle rustunun kurtardigi gollerle sampiyonluga sevinenler sizlersiniz. Besiktas saldirmadan ezik ezik mac kazaninca sevinen sizlersiniz. Mac 15 dakika sadece besiktasin suursuzca atak yapmasini istedim. yenmesi icin degil ama yenebilcegine inanan topcu gormek istedim. Bunun neden yapmadigini da yazimda zihniniz acilsin biraz. besiktas suursuzca atak yapsaydi beceriksiz forvetleri 5-7 pozisyona girip 2 gol atacakti. diger yandan cska 5-7 posizyona girip 5 atacakti. buda tum secim oncesi demirorene patlayacakti. Mustafa denizli bunu goze alamadi. Neden biliyormusun? Baskani besiktastan daha cok seviyor. 

Ersin Develi

Söylediklerine katılıyorum Bobo dışında.dün ölmüş bir beşiktaş vardı sahada sanki bu maçı yenmemek için çıkmışlar sahaya,bu kadar ruhsuz ve isteksiz oynanmaz..M.d nin hocalığını hiç bir zaman beğenmedim şimdi de beğenmiyorum. 65 ten sonra oyuncu değiştirmek hangi mantığa sığar anlayabilmiş değilim. Maç 1-1 iken 2. golü atabilirdik ama takım istemedi hoca istemedi.eğer bu maçı kazansaydık elenmemizin bir anlamı olurdu
ManU 13
Wols 7
CSK  7
BJK   7
Keşke tablo böyle olsaydı

[KralKartal]

Ben kendi evinde bitmis denilen, dalga gectigimiz, rahat geceriz dedigimiz CSKAya yenilen
ve burada sucu olan herkese, taraftardan yonetime kadar KIZIYORUM..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 09, 2009, 13:21:55
Ben kendi evinde bitmis denilen, dalga gectigimiz, rahat geceriz dedigimiz CSKAya yenilen
ve burada sucu olan herkese, taraftardan yonetime kadar KIZIYORUM..

altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Almamız gereken bir maçtı maç bitiminde çokta üzüldüm,
Herkesin bugün gün boyu duyduğum
18lik gençlere beşiktaşın yenilmesi ve arkadan kıs kıs gülenler sinir bozucu olsada
artık yapcak bi şey yok takıma karşı düştükçe başarımız düşüyor
Sevinmek için sevmedik diyelim önümüzdeki maçlara ve kupalara bakalım...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Maçı izlemediğin veya futbolu pek anlayamadığın için mi 6.maddeyi koydun kardeş acaba ?
Toraman'a verilen görev oydu zaten.O suç toramanın değil M.D'nin..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

toramana denmıskı kardesım sen top oynama oynatma sana bır adam verecegım adam tuvalete gıtse dahı onu kovala sadece onu yap.
tabata konusuna gelınce bu maçta yoktu onun adının gecmesı ılgınc gercekten tamam genelde kotu ama oynamadıgı bır maçta bıle onu lanse etmek yanlıs
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

finkede öle denmişti..

fink gitti attı..

oıyuncu kaliteside orada ortaya çıkıyor zaten..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net