Ana Menü

Hürriyet alma aldırma

Başlatan Simurg, Aralık 03, 2009, 13:23:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Hürriyet alma aldırma

Hürriyet alma aldırma
Hürriyet spor sayfasında gün geçmiyor ki iddiasız, Beşiktaş'ı yıpratıcı ve yalan haber yapılmasın. Spor şefi koltuğunda oturan eski punkçu, piyanist şantör Ercan bey, iyice çığrından çıktı. Fenerbahçe maçı öncesi, alt kapalı, üst kapalıya saldıracktı. İnönü'de bir saldırı vardı ama o da Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye saldırısından ibaretti. Bu haberin tazeliği hafızalardaki yerini korurken şimdi de şike iddiaları ortaya çıktı.

Bu yanlı haberlerden sonra Beşiktaşlı taraftarlar adeta çıldırdı.

Beşiktaşlı taraftarlar tüm forum sitelerinde bir araya gelerek, Hürriyet gazetesi ve internet sitesini protesto kararı aldı. Beşiktaşlı taraftarlar, piyanist şantör Ercan'ın yaptığı yanlı haberlerden sonra Hürriyet gazetesine ve internet sitesine ambargo kararı aldılar. Webkartalları, forzabeşiktaş Penche ve BeşiktaşForum sitelerinde bir araya gelen Beşiktaşlı taraftarlar Ercan Saatçi'ye büyük tepki gösterdiler. İşte o tepkilerden satır başları...

Emre Alan: YAKLAŞIK 20 YILDIR HİÇ ARALIKSIZ ALDIĞIM, HER GÜN OKUDUĞUM, SAYFALARINDAN
BÖLÜMLER KESİP KENDİMCE ARŞİV YAPTIĞIM HÜRRİYET GAZETESİNİ, ÖZELLİKLE SPOR SERVİSİNDEKİ SON GÖREV DEĞİŞİKLİĞİNDEN BU YANA, YANLI TUTUMUNDAN DOLAYI
KINIYOR VE YARINDAN İTİBAREN ALMAYACAĞIMI, HERHANGİ BİR YERDE ELİME GEÇSE
DAHİ OKUMAYACAĞIMI, BİR BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLARAK DEKLERE EDİYORUM...
SAYGILARIMLA,

Bülent Yalın
Ünal Kurtal
Mert Torunbalci
Erkan Duman
Ufuk Polat
Ziya Basar Tapici
Erol Şıktunca
H.Ertaş
Saro Ari Paşalı
Çağatay Çepni
faruk kinbingol
Coşkun Vardak
Emre Durukan (Mümkünse kimse bahsi geçen grubun adını ya da haberlerini platformumuza da taşımasın)
Tuncay Sertbas (seneler önce birakmistik 25 senelik gazetemizi, almiyorum, aldirmiyorum)
Zafer ÖZKAN

Barış Yaşar (Yılmaz Özdil'in köşesi hariç)
Mutlu Demirbaş (Zaten almıyordum yıllardır, Netten de girmeyeceğim.)
Uğur Berber (Bin Belalarını versin )
Güven KURTULUŞ
Murat TÜRK ( ilk okumaya başladığımda fotoromanlar vardı ekinde, hesaplayın)
Burak Tunceri
Murat Demiryürek
Evrim TARLIĞ (Yılmaz Özdil'in köşesi hariç)
Erdem CAN
İlker ŞEN
Emre Alan

*Maçtan sonraki gün ana sayfada MAÇI FENERBAHÇE kaybetti yazıyordu.Gokhan Sari

*Rıdvan Akar, Ercan efendiye iyi geçirmiş helal olsun .
Kapağın en kocamanından hemde...
"Saat"inizi yeniden ayarlayın....
*almıyordum bu gazeteyi.28 kasım c.ertesi aldım.bir dahada almam.gazetenin spor sayfasında beşiktaşla alakalı 1 haber bile yok.hayatımda ilk defa böyle birşeye rastladım. İsmail Akçay
*Hürriyet SPOR mu 
bu kanı bozuklar sadece futbolu,, hadi futbolu da geçtim,, sadece kırmızı sarı ve lacivert renkleri spor bellemişler,,
ne alınsın ne de okunsun arkadaş. Baran Kocer...
Benim tavsiyem değiştirin.
30 yıldır evimize aldığımız gazeteydi.. ercan saatçi içine edince bıraktırdım almayı evdekilere.... almayın, aldırtmayın, okumayın....Mehmet Oktay Tabakçı...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi