Ana Menü

Sonunda! Levent Erdoğan İstifa etti!

Başlatan NoPasaran, Aralık 02, 2009, 11:21:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü'nde olağan seçimli genel kurula 2 ay kala, asbaşkan Levent Erdoğan, görevinden istifa etti.

Levent Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, istifa dilekçesini bu sabah kulübe gönderdiğini söyledi. Erdoğan, bazı ilkeleri nedeniyle görevine devam etmesinin mümkün olmadığını belirterek, ''Genel kurul dönemine girilmiş olması sebebiyle de görevimin devam etmesinin etik olarak uygun olmadığını düşünerek istifamı verdim'' dedi.

Erdoğan, Ocak ayı sonunda yapılacak seçimle ilgili olarak da ''Seçim döneminde ne şekilde ve kiminle hareket edeceğimi önümüzdeki günlerde yapacağım basın toplantısıyla açıklayacağım'' diye konuştu.

Levent Erdoğan, siyah-beyazlı kulübe gönderdiği istifa dilekçesinde ise ''Olağan seçimli genel kurul dönemine girilmiş bulunduğundan, yönetim kurulu üyesi olarak faaliyetime devam etmemin uygun olmayacağı düşüncesiyle Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Yönetim kurulu üyeliğinden istifamın kabulünü diler, saygılarımı arz ederim'' ifadelerini kullandı. 
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ktübjk1903

Yildirim Demiroren yanindaki curuk elmalari eliyor,takimda boyle giderse, yapacagi bir iyi transferle sanirsam bir 5 10 yil daha bu adama mahkum olcaz:(
Bizmi yanlis goruyoruz,kongre uyelerimi kor anlayacagiz !!
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

erdibatmaz

e geri gelmeyecek mi, gelecek! pek bir şey değişmemiş sanki.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Cem Goren

+18 !

Cem Goren

djinonu

y.d. yine secilecek 70% yani bir ümidim yok pek fazla...

NoPasaran

Klubumuzun cevabıda çok sallamıyorum havasında olmuş..

Bu tarz kişilerin Beşiktaş yönetiminde bile olması düşündürücü idi..

iyi olmuş gitmesi dengesiz herifin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Olay yönetici
Beşiktaş'ın sivri dilli Asbaşkanı ve Derneklerden Sorumlu Başkanı Levent Erdoğan dün istifa etti. Levent Erdoğan yaptığı açıklamalarla unutulmaz yöneticiler arasına girmeyi başardı. İşte Erdoğan'ın olay yaratan açıklamaları
Olay yönetici

Geçen sezon kazanılan çifte kupaya rağmen Başkan Yıldırım Demirören başta olmak üzere yönetici arkadaşlarını, Teknik Direktör Mustafa Denizli ve futbolcuları ağır bir dille eleştiren Erdoğan, sezon başındaki kötü tablo karşısında da susmamıştı. Beşiktaş, son haftalarda toparlanıp zirve yarışında tekrar iddialı konuma gelince Levent Erdoğan da bavullarını toplayıp, olağan seçimli genel kuruluna 2 ay kala istifa dilekçesini kulübe gönderdi. Erdoğan, bazı ilkeleri nedeniyle görevine devam etmesinin mümkün olmadığını belirterek, "Genel kurul dönemine girilmiş olması sebebiyle de görevimin devam etmesinin etik olarak uygun olmadığını düşünerek istifamı verdim'' dedi. Beşiktaş Kulübü de Levent Erdoğan'ın istifasını kabul ederken yapılan açıklamada, "Levent Erdoğan, yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini kulübümüze bildirmiştir. Erdoğan'a bundan sonraki yaşantısında esenlikler dileriz" ifadeleri kullanıldı.

HESAP VERECEKLER- 6. hafta Kayseri yenilgisi sonrası, "Takımın hali yürekler acısı. Puan kayıplarının hesabını yönetim de verecek başkan da verecek" diye konuştu.

İSTİFA EN KOLAY ŞEY- "Mustafa Denizli ile Yıldırım Demirören'in istifa etmesi lazım. Ben istifa etmeyi düşünmüyorum. İstifa etmek en kolay şey. Benden önce istifa etmesi gereken kişiler var" açıklaması yaptı.

MASKEYLE DOLAŞACAĞIZ- Takımın kötü hali yüzünden yönetici olarak maske ile dolaşmak zorunda kaldıklarını söyledi.

KUPAYLA UYUDU - F.Bahçe'yi 4-2 yenerek kazandıkları Türkiye Kupası'nı kimseye çaktırmadan oteldeki odasına götürüp, onunla uyudu.

DUALARLA GELEN BAŞARI - Çifte şampiyonluk sonrası, "Beşiktaş, taraftarlarının içten gelen duaları ile şampiyon oldu. Dualarla gelen başarılara, başarı mı denir?" diyerek şimşekleri üzerine çekti.

BEŞİKTAŞLI DURUŞU- Mehmet Topuz, Fenerbahçe'ye gidince, "Beşiktaşlı olsa da Beşiktaşlı duruşuna sahip değil. Transferin gerçekleşmemesi bu açıdan isabetli oldu" dedi.

Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Simurg

Erdoğan, Aksu'yla görüşecek!
İstifa dilekçesini bu sabah kulübe gönderen eden yönetici Erdoğan'ın Aksu ile görüşeceği belirtildi.
Erdoğan, Aksu'yla görüşecek!

Ocak ayı sonunda yapılacak seçimle ilgili olarak da kimi destekleyeceğine henüz karar vermeyen Erdoğan'ın, başkan adayı olan Murat Aksu ile yakın bir zamanda görüşeceği öğrenildi.

LigTV

BEŞİKTAŞK

+18 !

Kişiliği bozuk insan şuanki mevcut yönetimden ayrılıp muhalefetle görüşüyor..

carsi52

Demirören seçilirse tekrardan gelir diye düşünüyorum.
Yönetimin kökten gittiğinide görürüz inşaallah..
Bölünür senin için uykular!