Ana Menü

Erman "Beşiktaş Şansa kazanıyor"

Başlatan NoPasaran, Kasım 30, 2009, 15:14:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sezon başında baya vıdı vıdılar vardı. Tabata'nın alınması sorun oldu, Mustafa Denizli gitmesi gelmesi, Beşiktaş'ta herkes herkesten şikayetçiydi. Lastik patlamak üzereydi. Sonradan başka vıdı vıdılar da çıktı ama Mustafa Denizli'nin şansına diğer takımlarda da lastik patladı.

Şimdi ben bakıyorum Daum'u düşündüm. Daum maçtan sonra gülüyordu. Ama belki de Daum istedi malubiyeti. Alın size dedi çift santrafor dedi. İstiyodunuz sürekli alın şimdi ne oluyor diye gösterdi.

Şimdi Denizli hücum futbolu oynatır çok severi geçeceksin. Denizli'nin elindeki fırsatlar neyse ona göre takım kuracak. Hava neyse ona göre giyinecek. Arka sağlam, kenarda İbrahim çalışkan. Ekrem'i yem olarak kullanıyor. Ekrem aslında baya işler yapıyor. Arka bahçeye çıkıyor.. Ekrem bunları yapınca diğerleri de iş yapıyor.

Şimdi Bobo da iyiyse.. Bobo sorunluydu. Denizli'nin de bazı şeyleri oldu. Baktılar, dediler ki uçuruma hep beraber düşeceğimize..

Şans da yardım etti. 3 maç aldı, ama yarın 3 maç da kötü olabilir. Falcıya sorsan bu tablonun oluşabileceğini bilemezdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

sivas maci sans degildi,fark olacak bi macti
febe maci hic sans degildi
manchester macida sans degildi bana göre,herkes rüstünün son dakikada cikardigi 2 topu sans olarak algiliyor,o toplari iyi cikarmasi kabiliyettir sans degil.tüm mac boyunca baskin görünen manchester dogru düzgün pozisyon bulamadi

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

allah belanı versın sana ne dıyelım bız daha susman ıcın 18maçmı kazanmamız lazım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

buralara yolu dusmuyorki bir hali hatirini soralim  :)

gercekten haddini cok asti.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

sende sansa mi yaziyorsun konusuyorsun ne
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi