Ana Menü

Mustafa Denizli "Yolumuza devam ediyoruz"

Başlatan NoPasaran, Kasım 29, 2009, 23:05:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli, 1-0'lık skorla kazandıkları Sivasspor maçının ardından "Beşiktaş yoluna devam ediyor" dedi.

Denizli şöyle konuştu: "Türkiye değil, her ligde her sonuç var. Önemli olan bizim yolumuza devam ederken fire vermemmemiz. Bugün yoğun bir haftanın sonuna geldik. Derbi ile başlayan hafta, Manchester ile devam etti, uzun yolculuklar yaptık. Sivasspor çıkış arayan bir takım, geçen senenin güçlü ekiplerinden biri. Önlerinde uzun bir süre vardı bu maça hazırlanmak için. Ortaya zervkli bir mücadele çıktı. Biz bugün kazanmak için yapılması gerekenleri yaptık" dedi.

"O HESAPLARI BEN YAPARIM"

Denizli, sezonun ilk 6 haftasının ardından yaptığı hesaplar ile 15. haftayı işaret etmesiyle ilgili, "O hesapları ben yaparım da, yapamayanlar vardır. O hesapları biz yaparız. 6. haftada Fenerbahçe ve Galatasaray'ın nin toplam 24 puan gerisindeydik. Şu anda 1... Sadece üstümüzde fenerbahçe var. Beşiktaş'ın grafiği iyi bir grafik. Zorlu maçlar oynuyoruz. Kadromuzu çok dengeli kullanmak mecburiyetindeyiz. Bazen rotasyon, bazen mecburiyetten her maça değişik kadroyla çıkıyoruz. Önümüzdeki hafta da değişiklik yapacağız. Bu önemli bir işlem" dedi.

Maçı yorumlayan başarılı çalıştırıcı, "Bu akşam oyunda çok enteresan pozisyonlar vardı. Sivas ın bizde büyük tehlike yaratmayan bir baskısı vardı ama bütün net gol pozisyonları beşiktaş tarafından üretildi. Benim kulübeden gördüğüm pozisyonlar da var ama onlar hakkında birşey söylemem mümkün değil. Beşiktaş yoluna devam ediyor" şeklinde konuştu.

Mustafa Denizli Beşiktaş'ın ilk yarıyı nerede bitirebileceği ile ilgili bir soruya, "İlk yarıyı lider bitiririz ama bu çok önemli değil. Bir adım geride olmak veya geride olmak önemli değil" şeklinde yanıt verdi.

"BİZ DE BİLİRDİK İSTANBUL'A DÖNMEYİ"

Denizli, 'Oynanan futboldan memnun musunuz?' şeklinde bir soruya da "Oynanan futbolun belli bölümleri beni mutlu etti, karşımıza çok dirençli bir takım vardı. Böyle maçların analizini yaparken sadece 90 dakikayı değerlendirmek çok doğru bir yaklaşım olmaz. Gerisine bakmak lazım. Hangi psikolojik şartlardan çıkıyor, hangi baskıyı atlatmış atlatamamış bunun hesaplarını biz yaparız, futbolcularımın neler hissettiğini ben biliyorum. İstanbul'dan ayrılalı 8 gün oldu. Biz de bilirdik İstanbul'a dönmeyi, bayramda aileleriyle birlikte geçirmeyi. Ama futbol fedakarlık oyunudur" şeklinde yanıt verdi.

Bobo'nun sakatlanmasıyla ilgili de konuşan başarılı teknik adam, "Bobo zannediyorum ağır bir darbe aldı. Yan bağlarına Petkoviç in dizi geldi. Bir müddet devam etti ancak oyunu bitirecek kadar sağlıklı değildi. Bobo etkin olmadığı bir dönemde de golü buldu, oyunda devam etseydi daha üretken ve daha çalışkan biri boboyu izlem şansımız olabilirdi" diyerek sözlerini tamamladı.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Biz de bilirdik İstanbul'a dönmeyi, bayramda aileleriyle birlikte geçirmeyi. Ama futbol fedakarlık oyunudur"
burasi hosuma gitti
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 29, 2009, 23:11:43
Biz de bilirdik İstanbul'a dönmeyi, bayramda aileleriyle birlikte geçirmeyi. Ama futbol fedakarlık oyunudur"
burasi hosuma gitti

Evet benimde en çok orası dikkatimi çekti ve çok hoşuma gitti..

Cem Goren

burasi hosuma gitti
kapak olacak bır soz :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

burasi hosuma gitti

Herkezin hoşuna gittiği gibi benimde bu kısım hoşuma gitti.
Yapıcaksınız tabi fedakarlık tonla para alıyorlar :)
Bölünür senin için uykular!