Ana Menü

Rüştü'yle iki yıl daha

Başlatan CR7, Kasım 28, 2009, 11:50:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Rüştü'yle iki yıl daha'Manchester fatihi' Rüştü ile Beşiktaş Yönetimi masaya oturuyor... Kartal'ın kalesi, iki sene daha onun korumasında olacak.Rüştü Reçber, FANATİK'e yaptığı özel açıklamalarda, "2 sene daha sahalardayım. Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum" demişti... Manchester United maçında yaptığı kurtarışlarla galibiyetin mimarı olan Rüştü Reçber'in bu isteği gerçeğe dönüşüyor. Mustafa Denizli'nin raporu doğrultusunda harekete geçen Siyah-Beyazlı yönetimin, ocak ayında Rüştü'yle masaya oturacağı öğrenildi. Denizli'nin, "Onun varlığı bir takım için şans. Kimsede olmayan birikime ve tecrübeye sahip. İnsanlar onu sadece maçlarda görüyor. Ama karşılaşmaların öncesinde takıma verdiği güç, en az sahadaki kadar önemli" dediği öğrenildi.

'Fedakarlığa hazırım'
Başkan Yıldırım Demirören'in, Rüştü'yle bizzat görüşeceği ve futbolu Beşiktaş'ta bırakmasını isteyeceği öğrenildi. Bu konuda kısa bir açıklama yapan Rüştü, şöyle konuştu: Ben burada kalmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Kimseye kırgın değilim. Futbolda bazen kötü dönemlerde, olmadık tepkiler yaşanabilir. Bizlere düşen, bunlara sahada en iyi şekilde cevap verebilmektir...           

Orhan Yıldırım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Tamam Rüştü M.United maçında çok iyiydi ama artık Rüştü BİTTİ..

Rüştü kalıp Hakan'ın yolunu kesecekse gitsin..

erdibatmaz

sadece Hakan'a acırım, o kadar. Gitsin fb'ye jübilesini yapsın arkadaş, zirvede bıraksın işte.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

djinonu

bi mac aldi diye maci kurtardi diye uzatacaksa abooo yandik ki ne yandik....
ayni su ise döner tello golü atti ve kral olduysa simdi yani telloyu göndermek istiyorduk biz simdi golü atti diye göndermemeyi düsünüyorlarsa yandik ki ne yandik...
rüstü sezon sonu bitirsin... telloda yarida gitsin cok agir geliyorlar artik... ayni nobre ve boboda bakalim holosko ne yapacak...

[KralKartal]

Tadina birakalim artik, yok 5 sene olsun, amatörce yönetim tarzi bu olsa gerek,

iyiki 1 mac kendini asti rüstü.. ama adam BEDAVAYA oynamiyor ki, PARA aliyor

ISI bu, kaleyi korumak..

1 mac koruyup diger 15 macta vasat, 5 macta IYIYSEN , neyime lazim JUBILESINI
yapacak bir kaleci? Neyime lazim, ve kim alir RUSTUYU bu yastan sonra?

Huzur evi olacagiz sanirim,

Deli IBO
Yusuf
Rustu
2 sene sonra digerleri gelir..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

rustu ıyı bır maç cıkardı ama hemen sozlesmede yanlıs adam gelmıs bılmem kac yasına yaslı koruma evıne donecegız bu gıdısle zırvede su an rustu turkıye ıcın kım ne derse desın artık bırakmalı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

genelde ayni hatayi yapiyoruz,iyi bi mactan sonra hemen böyle konular ortaya atiliyor
ya daha cok para isteniyor,ya yeni sözlesme
rüstü kalsin gitsin buna teknik ekip karar versin,verecektirde ama biz onlara zaten iyi oynasinlar diye milyonlari döküyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Bence kalsın Hakan ın yedeği olur seneye...
Since 1903

beckyZWICKY

ManU maçından öncede hep rüştünün yetersiz olduğunu düşünmüştüm. bu maçta iyi oynadı diyede bu düşüncemden dönecek değilim.. Yan toplar ve 1e1'de çok yetersiz özellikle, her 1e1 de duruyor ofsayt diye, çok amatorce. üstelik uzak şutlardada hataları oluyor ara ara. kısacası BEŞİKTAŞ İÇİN YETERSİZ
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Demek ki 1-2 maç daha iyi maç çıkartsan yandık desene..Ölene kadar kalıcaksın yani.
Yeter artık bırakman en hayırlısı.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

sacma olur, pancuya 1 numara vermek gibi, nobreyi fb macinda kaptan cikarmak gibi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Tolgahan_BJK

rezalet ! fener'e gitsin jübile mi yapıyor ne yapacaksa orda yapsın...

+18 !

Alıntı yapılan: Cem Baba - Kasım 29, 2009, 11:58:09
sacma olur, pancuya 1 numara vermek gibi, nobreyi fb macinda kaptan cikarmak gibi..

Pancu'ya 1 numarayı vermeyi bununla nasıl bağdaştırdın anlamadım abi..

keskinli

cocuk isine döndermeyin anlaminda kullanmis pancunun 1 numarali formasini sanirim cem
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Maç Maç Değerlendirilecekse Eğer Sözleşme İşi,Hakan a Ts Maçından Sonra 5 Yıl Sözleşme İmzatmaları Lazımdı...Ben Anlamıyorum Bütün Futbol Ve Spor Cahilleri Bizimi Buluyor