Ana Menü

Bak sen Şu Marş'a

Başlatan mdc, Şubat 10, 2007, 15:49:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

100. yıl adı altında yapılan beste bakın bakalım neyin bestesi :)
Bunu yapan adama da işte gerçek sanatçı diyoruz.
İzleyin ve görün.

Önce  bunu
http://www.youtube.com/watch?v=PToXk2bLn3I

Sonra da bunu
http://www.youtube.com/watch?v=LORu8i1Bcm0
HAYATTA BEŞİKTAŞ

moby

puhahahah ezikler yaptı yine yapcağını:D:D harbiden kanlarında war.!!!çünkü onlar ezikbahçeliler:D:D

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

canmert

alayı ezik bunların yaw ben izlemekten bıktım bu saflar saçmalamaktan bıkmamışlar

AndAc1

buna beste demek bile yanlış  :geberdim tabi eziklerdende ancak bu beklenir

Unforgiven

Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Kartalizmatik

arkadaşlar kıraç dizi müziklerinde klasik gitar bestecilerinin müziklerini kullanıyor..tabi besteciler yüzyıllar önce öldüğü için kimseye telif ödemiyor ve bu işten para kazanıyor..çoğu insan bu müzikleri önceden dinlememiştir.ben klasik gitar çaldığım ve müzikleri bildiğim için bunun farkındayım..işin en kötüsüde bu müzikleri kendisinin gibi gösterip para kazanmasıdır..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Unforgiven

Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

jay-z

forza ceza ceza bildigim kadar besiktasli hatta bjk tv de cikmisti kirac cezaya laf atmisti ama boyunun olcusunu aldi ...

lan kirac hic toprak para eder mi lafini bilmeyen bu rapi yermi :D

Adriano

Bugun Star Haber'e çıkmıştı yanılmıyorsam.. Birde haberde Kıraç dio 1 1.5 senedir bu marş için uğraştım emeğe saygı dio.. Asıl emeğe saygısızlık yapan bunlar.. :D
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

cassa23

ezik herzaman eziktir  KIRAÇ GİBİ

freedom forever

bu kadardamı olur dedirtcek birşey bu yaa
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

osi_bjk

hehehe adamlardaki kapasite bu kadar işte... =))))
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

2 dia 2 muerto

Yorum yapmak için kelime bulamıyorum.Bu adamları sövdüük bestemizi çakldılar,ezik dedik olmadı daha ne diyelim...