Ana Menü

Sizce Aralık ayı nasıl geçer?

Başlatan CR7, Kasım 26, 2009, 01:18:46

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ktübjk1903

Diyarbakir manisa ve bursa maclarini aliriz kupada manisa beraberligi ,okadar zor mactan sonra motive olamazlar,o maca
CSKA maci hakkinda yorum yapamayacagim,fener macindaki kadar sabirli olursak takim ve tribun olarak neden olmasin:)
oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

ktübjk1903

oleyy saldir Besiktasim oleyyyy saldir Besiktasimmmm

CR7

ben yorum yapmadım ondan oldu ;D

Beşiktaş-CSKA maçını alırız diye düşünüyorum.1 olur zor olsa da olur.

Manisa-Beşiktaş Zor maç olacak. burada da 1 atar yatarız.Mutlaka almamız gereken maç.en korktuğum deplasmanlardan birisi

Beşiktaş-Bursaspor geçen yılki maçta liderlik şansı vardı kullanamamıştık.bu yıl stres olmaz büyük ihtimalle.iyi top oynuyorlar.zor maç olacak ama bu maçı artık alırız.

Manisa-Beşiktaş Türkiye kupası maçı da zor geçecek gibi.Burada da geçen yılki Trabzon maçı gibi olacak diye düşünüyorum.Ama ligdeki maçı alırsak bu maçı her türlü alırız

yani bu ay çok zor geçecek.geçen aydan daha zor geçecek.çünkü bu takımlar kapanan takımlar.iyi takımlar.umarım kayıpsız geçirdiğimiz golcülerimizin bundan sonra formda olduğu bir ay olur
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

dıyarbakır maçında yanlıs tercıhte bulunduk yapacak bısey yok
kapanan takımlara karsı zorlanıyoruz bu gercek manısada onlardan bırısı zorlanacagız ama bı sekılde acılır o kılıt acılmalı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Mustafa Denizliyi biraz tanıyorsam onun bu 3 maçta hedefleyeceği minimum puan 5  maksimum 7 idi..

1 ini aldı bence..

İstediğini alması için 6 puana daha ihtiyacı var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

o 6puandan 3ü cska macı olsa dıger 3ü hangısı olacak pekı manısa2 veya bursa

NoPasaran

Lig için dedim cem..

Eğer manisa ve bursa maçlarından 4 puan çıkarsa denizli üzülmez çok

6 çıkarsa istediğini almış olur..

cska maçı için o ogün belli olacak maç..Atmosfer ruh hali vs vs vs
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

anladım
abı lıgde 2maçımız kaldı bursa maçı bence fark olacak cınsten bır maç bursa acık oynuyor helekı erkenden bır gol bulursak o zaman cok rahat bır maç ızlerız ama bulamassak gecen sene old. gıbı yıne krıze gırerız manısa maçına gelınce bı sekılde atarız gıbıme gelıyor golu kapanan takım ama o kılıdde bı sekılde acılır umarım

Cem Goren

cska0dıyarbakır1
manısa1
bursa0
kasım ayı ne kadar ıyıyse aralıkda o kadar kotu gectı

[KralKartal]

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 05, 2009, 11:35:17
Lig için dedim cem..

Eğer manisa ve bursa maçlarından 4 puan çıkarsa denizli üzülmez çok

6 çıkarsa istediğini almış olur..

cska maçı için o ogün belli olacak maç..Atmosfer ruh hali vs vs vs

o zaman üzüldü cunki 1 puan alabildi ancak
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

evet dedi ya 4-5 puan geride kaldık diye
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

ondan onceki kayiplari hesap etmis demek..

4-5 puandan ne cikar, Denizli tahminleriyle o puanlarida
biryerlerden alir.. :)

CR7

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 05, 2009, 06:08:59
ben yorum yapmadım ondan oldu ;D

Beşiktaş-CSKA maçını alırız diye düşünüyorum.1 olur zor olsa da olur.

Manisa-Beşiktaş Zor maç olacak. burada da 1 atar yatarız.Mutlaka almamız gereken maç.en korktuğum deplasmanlardan birisi

Beşiktaş-Bursaspor geçen yılki maçta liderlik şansı vardı kullanamamıştık.bu yıl stres olmaz büyük ihtimalle.iyi top oynuyorlar.zor maç olacak ama bu maçı artık alırız.

Manisa-Beşiktaş Türkiye kupası maçı da zor geçecek gibi.Burada da geçen yılki Trabzon maçı gibi olacak diye düşünüyorum.Ama ligdeki maçı alırsak bu maçı her türlü alırız

yani bu ay çok zor geçecek.geçen aydan daha zor geçecek.çünkü bu takımlar kapanan takımlar.iyi takımlar.umarım kayıpsız geçirdiğimiz golcülerimizin bundan sonra formda olduğu bir ay olur

cska yanıldık

manisa 1 atıp yatacaktık 1'i attık ama adam paylaşımı hatasından kaynaklı gol tüm planları bozdu

iyi top oynuyorlar bursa için demiştik ve bence iyi oynadılar en azından bizden iyi oynadılar zor maç oldu bu da ve yine kaybettik

ligdeki maçı alamadık bugün oynayacağımız maç için yaptığım tahminde onu alırsak bunu haydi haydi alırız demişim umarım yine kaybetmeyiz.ve hala geçen yılki ts maçı kopyası olacağı kanısındayım

bu ay zor geçecek dedik aşırı zor geçti ve şu an yalnızca 2 puandayız!

diyarbakır ve manisa
bakalım bugün ne olacak?
rastgele Beşiktaş'ım!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

[KralKartal]