Ana Menü

Beşiktaş,Nijerya'da maden buldu!.. İlk Nijeryalı Clemente!

Başlatan CR7, Kasım 24, 2009, 23:46:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

şaka maka yahu ne zencisi? kontenjanla 3. dünya savaşı misali savaşıyoruz ne idüğü belirsiz birisiylede bu sorunu yükseltemeyiz..

Takılsın pafta mafta.. şehri tanısın türklerle tanışsın hatta gezsin eğlensin biraz.. Birazda pişsin..

Sonrası Allah Kerim.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Haziran 16, 2010, 23:38:13
şaka maka yahu ne zencisi? kontenjanla 3. dünya savaşı misali savaşıyoruz ne idüğü belirsiz birisiylede bu sorunu yükseltemeyiz..

Takılsın pafta mafta.. şehri tanısın türklerle tanışsın hatta gezsin eğlensin biraz.. Birazda pişsin..

Sonrası Allah Kerim.

a2 rezerv lige dönüyormuş
yabancılar oynatılarak yetiştirilebilecekmiş ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Bu Clement'i Rize ye satmışız biz daha yeni haberim oluyor.
Since 1903

CR7

Beşiktaş'tan Rizespor'a satın alma opsiyonlu olarak verilen Clemente, Rizespor'da ki durumunu ve geleceği hakkındaki düşünceleri HABER1903'e anlattı.

Clemente yaptığı açıklamada;

RİZESPOR'DA MUTLU DEĞİLİM
"Rizespor'da mutlu olduğumu söyleyemem. Moralim pek iyi değil hatta takım arkadaşlarımla da iyi anlaşamıyoruz. Ama Rizespor taraftarları beni çok seviyor. Bende onları çok seviyorum."

BEŞİKTAŞ BÜYÜK KULÜP
"Beşiktaş forması giymeyi çok istiyorum. Almanya'dan ve İsrail'den bana teklifler olduğunu biliyorum ama Beşiktaş beni isterse Beşiktaş formasını hemen giyerim. Beşiktaş'ın sezon başından beri yaptığı transferleri Portekizlileri ve Guti'yi çok beğeniyorum. Gerçekten çok iyi transferler. Ben her zaman Beşiktaş formasını giymeye hazırım."

- HABER1903 -

NoPasaran

Rizesporda bir forvet vardı siyahi

bumu o :o

Vay be bizim futbolcumuydu :o

Çok iyi adam ya
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Beşiktaş'tan Rizespor'a satın alma opsiyonlu olarak verilen Clemente, Rizespor'da ki durumunu ve geleceği hakkındaki düşünceleri HABER1903'e anlattı.

"Rizespor'da mutlu olduğumu söyleyemem. Moralim pek iyi değil hatta takım arkadaşlarımla da iyi anlaşamıyoruz. Ama Rizespor taraftarları beni çok seviyor. Bende onları çok seviyorum."

BEŞİKTAŞ BÜYÜK KULÜP
"Beşiktaş forması giymeyi çok istiyorum. Almanya'dan ve İsrail'den bana teklifler olduğunu biliyorum ama Beşiktaş beni isterse Beşiktaş formasını hemen giyerim. Beşiktaş'ın sezon başından beri yaptığı transferleri Portekizlileri ve Guti'yi çok beğeniyorum. Gerçekten çok iyi transferler. Ben her zaman Beşiktaş formasını giymeye hazırım."

- HABER1903 -

CR7

Alıntı yapılan: L_James_6 - Ocak 14, 2011, 12:13:18

BEŞİKTAŞ BÜYÜK KULÜP

- HABER1903 -

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Weis   65   69   67   

28   0    1.408.500 €   

satılıktır :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi