Ana Menü

[13.Hafta] Beşiktaş 3-0 Fenerbahçe [21 Kasım 20:00]

Başlatan carsi52, Kasım 08, 2009, 16:27:21

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

kaan oynamasın demem tabıkıde ama bu maçta oynamamalılar bu maçı kaldıramazlar yapacakları bır hata herseyı kahfedecek ve belkıde bır daha o formayı gıyemeyecekler su maçta necıp-alı-korcan 3ünüde sahaya surebılecek babayıgıt antrenor varmı sence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Üçü bir oynasın demedim ben dikkat edersen.
Bu maç oynamasın diye ağzınızdan bi kelime çıktığını rüştü ve hakandan kötü olarak görüyorsunuz sizde oyuncuyu görmeden kötü olduğunu anlayabilme kabiliyeti var demek ki başka ne açıklaması olabilir ? Bu düşünceler yüzünden alt yapıdan adam çıkmıyor işte ondan sonra alt yapı alt yapı diyorsunuz.Eee bu zamanlar oynamıcaklarda ne zaman oynıcaklar ? Tutturmuşsunuz bir tecrübe tecrübe tecrübe..Ne tecrübesi yahu ? Rüştüde öyle bir tecrübe var ki her gol yediğinden sonra elini kaldırıyor ofsayt diye..

Tamam tamam haklısınız Rüştüde Hakanda Korcanda iyi..
Nobre-Batuhandan iyidir.
Bobo-Ali Kuçikten
O-Ondan
Bu-Bundan..

Böyle sürer bu..
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Korcan oynayabilir dediği an sanki maçı kaybetmişiz gibi bir izlenim yarattınız benim tepkim ona..

Beşiktaş gibi bir kulüpte 3. ve genç bir kaleci olmak demek bence Ankaragücü,Kasımpaşa,Denizli'de kaleci olmaktan daha iyidir ve yetenekli olmasa bu kulüpte olmazdı zaten..

Cem Goren

yetenegıne laf soyleyen yok zaten mesajlardada yeteneksız yada kotu kalecı demedım dıgerlı ıcınde kotu oyuncular demedım ama su maçta oynamalarına karsıyım

djinonu

yahu hatirladinizmi bi fb macinda carew hojdonku benzetmisti ayagina basip tokat filan 2004-2005 sezonu 2-2 bitmisti mac:D:D:D
o görüntüleri elinde olan birisi varmi aranizda???

Cem Goren

kalede buyuk ıht. rustu olacak nıhatın yerıne serdar ozkan oynar buyuk ıht. koybasınında sakatlıgı varmıs uzulmez oynayabılırmıs

KeePSaKe

Korcan iyi olabilir ama derbiyi kaldıracağını sanmıyorum.Hakan iyi bence onu koysun...
Since 1903

NoPasaran

Korcan kim ya

Sizde görmeden nası Peter Schmeichel yaptınız

bravo
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

kalede rustu, defansta uzulmez, (orta sahada inceman) forvette nobre..

zor dostum zoor...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

erdibatmaz

tribün olarak ciddi anlamda fb seyircisini dinleyeceğiz. kimlik meselesi gibi bir şey var yine ama çok duyarız onları eğer bilet fiyatları böyle devam ederse.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

son 3yıldır zaten fener taraftarını dınlıyoruz erdı sesımız cıkmıyor kendı stadımızda kaldıramıyormuyuz derbı stresını yoksa baska bırseymı var anlamadım ama adamlar bızle dalga gecıp gıdıyorlar resmen ama inş. yarın boyle olmaz

[KralKartal]

Kapalinin olmadigi yerde bu sene Fenerliler meydani bos bulacak gibi..

neyse it ürür kervan yürür
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

bu sene oyle olmamalı artık ınonu sustu bızı dınlıyor seslerı duymaktan sıkıldık adamlar alay edıyor bı sekılde yarın kendı gercek kımlıgımızı hatırlamamız lazım
Soru:Kazım'a ve oynadığı renkli takıma ne lazım?Cevap:En az 3 gollü sağlam bi yenilgi lazım.Ayrıca Ferrari ve Sivok tarafından hakeme çaktırmadan sağlam tekmeler lazım. :ahaha :ahaha :ahaha alıntıdır

carsi52

Tek korkum duran toplar.Duran toplardan gol yemezsek birde rüştünün aptallığından gol yemezsek dahada yemeyiz.
Bölünür senin için uykular!