Ana Menü

TBL / BEŞİKTAŞ JK-T.Telekom / Cumartesi / Saat 15.00

Başlatan Cem Goren, Kasım 05, 2009, 17:41:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Haftaya Efes'i de yenip 5'te 5 yaparız inşallah...

Tebrikler Beşiktaş'ım !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

cok zevklı bır maçtı baya eglendık cevherden su ıstedık haber 1903e roportaj verdık sırtımızı donduk baya zevklıydı maç sonu sorun cıksada uzamadı fazla maça gelırsek kazanabılırmıyız endısesı yok degıldı uzerımde ama kazandık fark attık o takıma yazık oluyor bos salona oynuyoruz resmen haftaya efes maçı var futbol maçının olmadıgı haftayı bu sekılde degerlendırırsek guzel olur

devre arası roportaj:) http://www.haber1903.com/Haber-6303-taraftar-ne-dusunuyor
once ben sonra yıgıt
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

Akatlar Cola Turka`da oynanan Beşiktaş CT - Türk Telekom maçı sonrası taraftarlarla güvenlik güçleri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.

Karşılaşmanın son bölümlerinde yönetim aleyhine tezahüratta bulunan gruba, maç bitiminde yönetici Şeref Yalçın`ın bir özel güvenlik görevlisini göndererek `Beşiktaş başkanına ve yinetimine kimse küfredemez. Git o gruba bunu söyle` dediği, bunun üzerine o bölüme yönelen özel güvenlik görevlisinin gruba sözlü ikazda bulunduğu, tepkiler üzerine ise gruba küfür ettiği öğrenildi.

Taraftarların tutumunun devam etmesi üzerine güvenlik güçleriyle taraftarlar arasında kısa süreli sözlü tartışma yaşandı. Gerginlik taraftarların yönetim aleyhine tezahürat yaparak salonu terketmesiyle sona erdi.

-HABER1903-

keskinli

cem profosyenel yorumcu gibi konusuyorsun maasallah
yigitin resmini görmedigim icin onu taniyamadim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 11, 2009, 17:16:26
cem profosyenel yorumcu gibi konusuyorsun maasallah
yigitin resmini görmedigim icin onu taniyamadim
eyvallah abı :) yıgıt benden sonra konusandı

erdibatmaz

cem konuşurken arkasında ben varım  8)  gözlüklü olan.. kameraya tip tip bakan  :lol
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free İdea - Kasım 12, 2009, 19:50:25
cem konuşurken arkasında ben varım  8)  gözlüklü olan.. kameraya tip tip bakan  :lol
nasıl konusmusum ama erdı :)

erdibatmaz

silmişler videoyu :D bittim :D güzel konuşmuştun da işte :D uçmuş...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free İdea - Kasım 13, 2009, 11:19:03
silmişler videoyu :D bittim :D güzel konuşmuştun da işte :D uçmuş...
evdekıler ızledı bılmıyorlar maça gıttıgımı falan dedım bu gecen seneden bı maç daha yenı koymuslar :)

akbaba71

cemle ,erdiyi macta gördüm yanınızdakininde yiğit olduğunu tahmin ettim ,maçtan sonra konuşurum dedi işim çıktı neyse salonda görüsürüz nasılsa bi daha.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş