Ana Menü

Mustafa Denizli" Federasyon şimdi yanımızda değilde ne zaman olacak!"

Başlatan NoPasaran, Ekim 31, 2009, 23:17:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın kendi sahasında Ankaragücü'nü 1-0 yendiği maçın ardından sonra Mustafa Denizli, Türkiye Futbol Federasyonu'na sitemde bulundu. Ankaragücü maçının daha erken bir tarihte oynanması gerektiğini söyleyen Denizli, "Neden Federasyon bizim yanımızda olmuyor?" diyerek yaylım ateşinde bulundu. Denizli'nin maç sonrasındaki açıklamaları şu şekilde;
"Ankaragücü zorlu bir rakip. Bizim çok yoğun bir tempodan çıktığımızı biliyorsunuz. Buna rağmen oyunda olabilecek gol pozisyonları geldi. Son dakikalarda Ankaragücü her şeyi denedi, bizim de kapanmamız tehlikeli pozisyonlar vermemek için savunma yapmamız normaldir. Yavaş yavaş geliyoruz. Ekrem ve Tabata'nın pozisyonları gol olsa daha rahat olurdu.

Salı gününü oynayacağımız Şampiyonlar Ligi maçını düşünüyoruz. İki günde, üçgünde bir bu maçları çıkarmak zor. Bu yoğun tempodan dolayı rotasyona gitmek zorunda kalıyoruz.

Maçın bir gün önceye alınmasını talep ettik, Federasyon yetkilileri Türk takımlarının ilerlemesi için yanımızda olmayacaksa, ne zaman olacak? Türkiye'yi Avrupa'da en üst seviyede temsil eden tek takım Beşiktaş. Bizim maçımız bugün neden gündüz saatlerinde yada Cuma günü oynanmıyor. Federasyon yetkilileri Beşiktaş'ın rakiplerine baksın hangi günler oynuyorlar. Sezon başında Fenerbahçe ile oynayacağımız Süper Kupa maçı öncesi bana telefon açıp maçı bir gün önce oynayalım mı diye sordular. Avrupa'da ülkemizi temsil edecekleri için ben bunu kabul ettim, bunda sorun olmamalı. Benim Şampiyonlar Ligi rakiplerim bir gün önce oynuyor. Biz neden bugün oynuyoruz. Federasyon'dan biz erteleme istemedik.

Salı günki maç Beşiktaş'ın maçı değil; Türkiye'nin maçı ve biz bu maçı kazanacağız."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Mustafa Hocayı bu kadar sinirli görmemiştim hiç, bu erteleme(me) olayı biraz hırs yapmış sanırım kendisinde, ki sonuna kadar da haklıdır.

Aslında maçın başında skor olarak rahatlasaydık futbolcularımız kendini fazla zorlamazdı ancak son dakikalarda baya bi yoruldular.

İnşallah Salı günü galip gelip kapağın kralını takacağız bize bu haksızlığı yapanlara.

+18 !

Çok iyi konuşmuş ve yüklenmesi gereken kişilere yüklenmiş..

Umarım son dediğini gerçekleştirir..

Ersin Develi

Mustafa Denizli Gelmiş Geleli İlk Defa Doğru Konuşmuş,ve Ben İlk Defa Katılıyorum Söylediklerine

ilhan mansız_melis

Mustafa Hoca çok doğru konuşmuş Beşiktaş Türkiye'yi temsil ediyor Avrupa'da maçın en kötü erken saate alınması gerekirdi FeneRasyon yine Beşiktaş'ın karşısında!..

Kızdırmayın len hocamı ! ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bi taraftan haklı bi taraftan haksız hocamız.
Böyle bir talebi daha erkenden yapsaydı haklı olurdu ama Ankaragücünün maçının olduğu zamanlar yapmak böyle bir durumu ortaya koydu..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

hoca haklı sonucta avrupa maçı var kupada bı maç 4kasımda oynanıyormus onun neden ertelendıgını cozemedım demekkı ertelenebılıyormus
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

olasi bi kötü sonucun kilifi simdiden hazirlanmis
kendi evinde oynayacagin bi mac icin 3 gün ara cok iyi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 01, 2009, 16:39:35

İşin birde o yanı var tabi.
Wolsfburgda bizimle aynı gün maç yaptı.Üstüne birde Wolsfburg İstanbul'a gelicek.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 01, 2009, 16:39:35
orasını unutttuk tabı ama yenıldıgımız zaman bu bahaneler gercekten cok yersız olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

dun izledim ve aninda foruma yazmistim,

ilk defa cok yerinde ve gercek bir BESIKTASLI gibi konustu,

ama bu mazeret olamaz yenilgiye... ASLA..

Wolfsburg turkiyeye gelecek, adamlarda ayni gun oynadi ama
bir kac saat erken, yani bunun mazereti olamaz..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

çok seviyosanız Basın sözcüsü falan olsun mustafa denizli Beşiktaş'a...

belki faydası dokunur ;) belki...

keskinli

ankara macini cuma oynasak beraberlik alirdik,hic oynamaydik kesin galiptik gbi bi seyler cikar simdi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin