Ana Menü

Magath Kartal'a haber yollamış

Başlatan eRe, Şubat 09, 2007, 10:54:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Akşam Gazetesi'nin 09 Şubat 2007 tarihli haberine göre, Almanya'nın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörlerinden biri olarak gösterilen Felix Magath, Bayern Münih'teki koltuğunu Ottmar Hitzfeld'e kaptırmasının ardından Beşiktaş'ın kapısını çaldı. Ünlü Alman teknik adam, menajeri aracılığı ile Beşiktaşlı yöneticilerle temasa geçip, Jean Tigana'nın ayrılması durumunda Siyah-Beyazlı kulüpte çalışabileceğini bildirdi. Magath'ın Feldkamp ve Daum'dan da Beşiktaş hakkında bilgi alıp, Siyah-Beyazlı takım hakkında ön çalışma yaptığı dile getirildi.

DAHA SONRA GÖRÜŞELİM

Yönetim ile Tigana arasındaki sorunlar alınan başarılı sonuçların ardından rafa kaldırılsa da bazı genç yöneticiler, Fransız çalıştırıcıyı Gaziantepspor maçından sonra tekrar hedef tahtasına koydu. Tigana, oyunu okuyamaması, başta Delgado'nun kenara alınması olmak üzere oyuncu değişikliklerindeki yanlışları, Ali Tandoğan dururken Can Erdem gibi tecrübesiz bir futbolcuyu oyuna sürmesi gibi hataları nedeniyle eleştirildi. Bu eleştirilerin ardından Magath'ın Beşiktaş'ta çalışma isteğine olumsuz cevap verilmemesi ve bir süre sonra tekrar görüşmek üzere söz verilmesi kulislerde önümüzdeki günlerde Beşiktaş'ta tekrar teknik direktör değişikliği yaşanabileceği iddialarını gündeme getirdi.

ZALİM BİR ANTRENÖR

Bayern Münih'e iki sezon üst üste lig ve kupa şampiyonluğu yaşatan Magath'a daha önce çalıştırdığı Hamburg, Nürnberg, W.Bremen, Eintracht Frankfurt ve Stuttgart'taki ağır antrenman metotları yüzünden futbolcuları tarafından Saddam lakabı takıldı. 1953 doğumlu olan Magath'ın babası Almanya'da görev yapan Puerto Ricolu bir askerdi. Magath görev süresi dolunca 1954'te Puerto Rico'ya dönen babasını 1999'a kadar hiç görmedi. Magath, El Vocero isimli gazeteye verdiği demeçte kendisini bir Alman kadar Puerto Ricolu da hissettiğini söyledi.

Kaynak : Akşam
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

@LAYINA GİDER

xxdoggyxx

18.03.2007

burak_bjk

bence olabilecek bi durum sezon sonu icin
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

2 dia 2 muerto

Ben sunu anlamıyorum bi teknik adam hiç bir takıma teklifte bulunurmu beni alın diye...

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: Palermo! - Şubat 10, 2007, 12:36:39
Ben sunu anlamıyorum bi teknik adam hiç bir takıma teklifte bulunurmu beni alın diye...
yani dimi ama adam gitmis bide bayerni sampiyon yapmis adam yani basit bi hocada degil nerden cikartmislar sasirdim vallaa
18.03.2007

levent1903

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Çarþý Ulan !

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

carsi52

Bölünür senin için uykular!