Ana Menü

Temızlık Basladı.....

Başlatan Cem Goren, Ekim 22, 2009, 12:11:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ALONE EAGLE

Senin semt inin çocukları eğer para için burun kırıyorsa Canımızdan aziz bildiğimiz BEŞİKTAŞ ı karıştırıyorsa  onların savunulacak tarafı yok, Benim Türkiyedeki evim kadıköy de ama ben BEŞİKTAŞ ım için kadıköy ünde EDIT semtinde mahalleminde yeri gelirse arkadaşlarımında...

Kisaltmada olsa KUFUR yasaktir, kurallari okuyalim, son uyaridir...
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''

ZeMaHŞeR

Ben o olay çıkaranları savunmuyorum... Sadece o lafı söylemeni istemiyorum... Tepkimde bunaydı...

Sen koyuyorsun ama ben koyamıyorum işte ne arkadaşlarıma,ne semtime...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

bakalım bu hafta kapalıda kımler olacak gercekten temızlık varmıymıs yokmuymus gorecegız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

İpek Şen

Maça gelen insanları nasıl temizleyebilir ya hadı deplasmana bilet vermedi bilet bekleyen adamlarda gerçekten gitmedi ama kombınesı olan adama -münferit değil organize topluluktan bahsediyorum- ne diycek giremezsiniz mi yok artık.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

kartalpenchesi

Temizlik Başlamadan Bitti

Çarşıyı Bilmiyorum Ama Karagümrük Toplantısından Gelen Habere Göre Yine Hiçbir şekilde yönetime bağırmayacaklar ve bunun sonucunda deplasmanlar maçlarına bilet alabilecekler

Ne kadar doğru bilemem, bekleyip göreceğiz...

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

bugun gorecegız kımler var kımler yok temızlık varmı yokmu

Ersin Develi

temizlik başlamış belli,KARAGÜMLÜLER pankartı kameranın tam karşısına gelmiş,baya bi temizlemiş

Tolgahan_BJK

karagümrüklülerin pankart epeydir orda zaten. her karagümrüklüyü çıkarcı ilan etmek de yanlış. ama başkanla pazarlık içinde olan karagümrüklünün gözümde fenerli kadar kıymeti yok !

temizlik falan da olamamış :)

küfürü de yedi sonunda !!!

Cem Goren

bı sonrakı secımde baskan old. an temızlık baslayabılır